Najlepszy broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
janek92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2017, 19:54

Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: janek92 »

Witam, domyślam się że z pewnością było mnóstwo już takich tematów ale bardzo chciałbym zebrać Wasze opinie w jedno miejsce i w końcu podjąć decyzje. Jestem początkujący, nie tylko na forum. Moje pierwsze konto otworzyłem na TMS, wpłaciłem pare stówek - straciłem. Następnie XTB, ale już konto demo ( ostrożnie ) z 10k zrobiłem w kilka dni 20k ( ?!?!)
Dopiero teraz gdy chciałbym zainwestować większą sumę chce najpierw poznać opinie innych. Przekopałem internet.
Na temat każdego chyba brokera, a przynajmniej na większość z nich czytałem i takie i takie opinie. Raz że okradają graczy sprytnymi sztuczkami, raz że uczciwy broker. Sam już nie wiem w co wierzyć.

Chciałbym żeby każdy kto chce się wypowiedzieć podał mi brokera i krótkie info dlaczego akurat on.
Będę baaaardzo wdzięczny, a jak już dorobię się pierwszego miliona to wylosuje jedną osobę z komentarzy z najciekawszą opinią i przekaże jej 10% :569:

Pozdrawiam i z góry dzięki !

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W sumie po to jest forum, a każdy broker ma swój wątek, aby opisywać plusy i minusy danej firmy... :) Tyle, że człowiek zazwyczaj pisze opinie dopiero wtedy, gdy jest niezadowolony. Dlatego można odnieść wrażenie, że wszędzie jest co najwyżej przeciętnie.

Ale problem jest inny. Nie ma jednego, najlepszego brokera. Tak samo jak nie ma jednego, idealnego samochodu. Gdy ktoś przesiada się z Tico do Opla to uważa, że Opel jest ekstra. Ale gdy wcześniej jeździł Mercedesem to już może mieć zupełnie inne odczucia. Dodatkowo, zależy jakie masz potrzeby i wymagania. Jak chcesz np. jeździć po mieście to terenówką będziesz się wkurzał, że się ciężko parkuje i dużo pali ;).

A teraz przekładając to na FX i brokerów.
Opinia opinii nierówna. Trader z małym doświadczeniem może narzekać nie wiedząc o co tak naprawdę chodzi. Natomiast trader wymagający ze skomplikowaną strategią będzie miał wygórowane oczekiwania, podczas, gdy 95% innych inwestorów takich potrzeb nie ma.

Dlatego zamiast szukać ideału (który nie istnieje) napisz czego konkretnie potrzebujesz, jak handlujesz i na czym najbardziej Ci zależy. Wtedy będzie łatwiej doradzić Ci firmę, która sprosta wymaganiom nie ogółu traderów ale właśnie Twoim.

A moje 10% z tego miliona przekaż na biedne dzieci ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

tadek_paw
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2017, 15:27

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: tadek_paw »

kilka miesięcy temu miałem podobny dylemat dot. brokera, co Ty. Zależało mi na: niskich spredach, bezproblemowych wpłatach/wypłatach, dobrym kontakcie i aby broker miał nad sobą KNF. Interesuje się price action, geometrią i wolumenami.po krótkiem wymianie zdań na forum zdecydowałem się właśnie na XTB

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

małolat już dzieli skórę na nieupolowanym niedźwiedziu :lol: :lol:

Jak chcesz zarobić miliony to załóż własnego brokera :D

janek92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2017, 19:54

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: janek92 »

Kolego, tego "malolata" to sobie wypraszam. W ostatnim zdaniu to byl zart. Kazdy zrozumial tylko nie Ty :D

Jak sie gra na xtb? Tez szczerze o nich mysle, mam tam demo od jakiegos czasu, fajnie przejzyscie.
Tylko pytanie czy to jest tak zwany Market Maker? Boje sie ze moga stosowac rozne nie fajne sztuczki.

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: luis »

Ja jestem od kilku lat w Iron Fx i nie żałuję . To chyba jedyny broker, który umożliwia Ci bardzo miły kontakt z Panią Kają ,
która załatwia i niweluje w twoim imieniu wszystkie tam zaistniałe problemy, a także masz do dyspozycji:

1. Dźwignie 1/500 która jest u innych niedostępna.( nie mam na myśli ruskich brokerów)
2. Bonus powitalny 100% od każdej kwoty.
3. Szybkie wpłaty przez Dot Pay
4. Wypłatę w ciągu 48 godzin
5. Mikroloty
Jak tam zaczniesz to już więcej nie będziesz szukać innego brokera.

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

luis pisze:Ja jestem od kilku lat w Iron Fx i nie żałuję . To chyba jedyny broker, który umożliwia Ci bardzo miły kontakt z Panią Kają ,
która załatwia i niweluje w twoim imieniu wszystkie tam zaistniałe problemy, a także masz do dyspozycji:

1. Dźwignie 1/500 która jest u innych niedostępna.( nie mam na myśli ruskich brokerów)
2. Bonus powitalny 100% od każdej kwoty.
3. Szybkie wpłaty przez Dot Pay
4. Wypłatę w ciągu 48 godzin
5. Mikroloty
Jak tam zaczniesz to już więcej nie będziesz szukać innego brokera.
Dobre, dobre hi hi hi. A mimo to nadal podsyłają na mail ofertę z bonusem.
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepszy broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

janek92 pisze:Jak sie gra na xtb? Tez szczerze o nich mysle, mam tam demo od jakiegos czasu, fajnie przejzyscie.
Tylko pytanie czy to jest tak zwany Market Maker? Boje sie ze moga stosowac rozne nie fajne sztuczki.
XTB ma bardzo szeroką ofertę i świetne zaplecze edukacyjne (cały czas coś się dzieje - eventy, webinary, konkursy, książki...). Ich platforma xStation 5.0 też jest bardzo fajna. Wśród platform Web naprawdę daje radę. Ale tak - jest to MM, a spready/prowizje mogłyby być ciut niższe. Coś za coś ;). Pytanie co dla nas jest ważniejsze.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ