MYFXBOOK problem

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Ok dzis juz zaladowalo. Strategia nadal ma szary kolor, jednak w dzienniku wyglada, ze dziala ok. Jezeli mam kilka rachunkow na koncie Myfxbook to zeby poprawnie dopasowal odpowiedni rachunek musi byc wszystko wypelnione w ustawienia MT4 Publikatora?

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

mam taki problem w dzienniku pojawia się następujący komunikat


2012.06.01 17:36:08 Publisher: error connecting to ftp.myfxbook.com:21

2012.06.01 17:45:07 FTP: invalid answer [ftp.myfxbook.com] -



czym może być to spowodowane ?

edit - zresztą problem chyba rozwiązany- mimo tych błędów - nowe pozycje pojawiają się na myfxbook
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Christoph
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2012, 18:29

Nieprzeczytany post autor: Christoph »

Brak aktywacji konta...:( Wcześniej bez problemu podpiąłem konto zagranicznego brokera i szybko zostało aktywowane. Próbowałem aktywować konta demo dwóch polskich brokerów i "pending" cały czas.

Wszystkie dane wklepane zgodnie z instruckcją, FTP, hasło inwestora, numery na MT4 oraz na koncie myfxbook.
O co tu chodzi?

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Nieprzeczytany post autor: personov »

A w zakładce Historia w MT4 ustawiłeś : "Cała hstoria " ?
Solą życia jest kasa.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »


Christoph
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2012, 18:29

Nieprzeczytany post autor: Christoph »

personov właśnie szukałem możliwości eksportu całych danych do html'a, a nie tylko ostatniego okresu, dzięks:)

mike_05 ten dodatek po wrzuceniu do każdego otwartego okienka będzie wysyłać dane na konto myfxbook od momentu pierwszej transakcji po uruchomieniu strategii, czy wczyta mi też dane historyczne?

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Przesyła dane w takim czasie, jaki interwał ustawisz w parametrach. Jak nie będzie na początku żadnej transakcji, nie będzie co miał wysyłać, ale konto ci stworzy i zarejestruje.
To nie dodatek, tylko działa jak EA, trzeba na jakiś wolny wykres wrzucić i pozwolić czytać dll, które oczywiście trzeba też wgrać do katalogu libraries.

Róznica między rejestracja konta przez stronę myfx a tym EA jest taka, ze pierwsza metoda nie obciąza twojego systemu, tylko myfx czyta z serwera broka, EA natomiast wysyła dane z twojego mt4 i czasem jest tak, ze "wcina" sie w trakcie obsługi zleceń z brokiem i trochę może opóźnić niektóre komunikaty z serwerem broka no i trochę więcej zajmuje zasoby twojej maszyny. Do ostrego skalpu może przeszkadzać raczej.

Christoph
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2012, 18:29

Nieprzeczytany post autor: Christoph »

Bardziej zależy mi właśnie na standardowej aktywacji. Nie będę się bawił w instalacje bo jestem zwolennikiem maksymalnego upraszczania sobie życia. Na razie będą musiały wystarczyć statystyki z eksportu historii w MT4. Jak założę konto real to spróbuje je aktywować na stronie. Może myfxbook po prostu nie lubi się z demkiem mojego brokera.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Próbowałeś zakładać nowe konto metodą "beta'?

W zasadzie, jak uruchomisz to EA i założy ci konto na myfx, to zawsze możesz potem w ustawieniach konta na myfx wpisać hasło inwestora, serwer i wyłączyć EA.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: MYFXBOOK problem

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Witam, czy dzis tez macie problemy z myfxbook? nie dziala od rana opcja" dodaj konto"... nie moge wogole wejsc w "settings"....caly praktycznie dzien....macie podobnie? wiadomo co jest grane?
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ODPOWIEDZ