MYFXBOOK problem

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

bartek1916 pisze: czy po zainstalowaniu nowego rachunku
Jak ja podpiąłem nowe konto to mi wyzerowało .Mimo tego ,że profil miałem ten sam.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

ja chce grac na tym samym koncie tylko go przeinstalowac na VPS. logi i haslo to samo. wydaje mi sie, ze wystarczy potem do ustawien MT4 wbic parametry konta MyFxbook i powinno dzialac. ale chce byc pewny ze mi wyniku nie wyzeruje.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

myfxbook chyba pobiera historie z konta MT4.WIęc jeśli zostanie historia to i wynik na myfxbook. Tak przynajmniej myślę ,ale pewien nie jestem.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

ok dzieki, tez tak mi sie wydaje. a ktos jest pewien jak to wyglada w praktyce?

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

tak to wygląda
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

RoLudlum pisze:tak to wygląda
moglbys rozwinac? czy zeby kontynuowac wyniki na myfxbook trzeba spisac dokladne numery z konta do mt4 czy to nie jest wymagane i zawsze - nawet przy nowym koncie fxbook - sciagnie automatycznie historie?

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

bartek1916 pisze:czy zeby kontynuowac wyniki na myfxbook trzeba spisac dokladne numery z konta do mt4 czy to nie jest wymagane
Nie jest wymagane
przy nowym koncie fxbook - sciagnie automatycznie historie?
Tak ściągnie automatycznie, jeśli masz dłuższą historie paręnaście miesięcy to potrwa to parę minut.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

dzieki za wyjasnienie

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Sprobowalem dzialac na EA Myfxbook zgodnie z porada bakubaq jednak EA w oknie strategii jest nieaktywne (szary kolor). Wczoraj pojawial mi sie blad Myfxbook cannot load library 'MyfxbookEA.dll' (error 126) i nie moge tego zdiagnozowac.
Poradzilem sobie z ponownym wypelnieniem ustawien w opcjach publisher. Wyniki pobiera prawidlowo, ale caly czas pokazuje, ze lista transakcji i uprawnienia do handlu nie zostaly potwierdzone/zweryfikowane

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

bartek1916 pisze:Sprobowalem dzialac na EA Myfxbook zgodnie z porada bakubaq jednak EA w oknie strategii jest nieaktywne (szary kolor). Wczoraj pojawial mi sie blad Myfxbook cannot load library 'MyfxbookEA.dll' (error 126) i nie moge tego zdiagnozowac.
Poradzilem sobie z ponownym wypelnieniem ustawien w opcjach publisher. Wyniki pobiera prawidlowo, ale caly czas pokazuje, ze lista transakcji i uprawnienia do handlu nie zostaly potwierdzone/zweryfikowane
Moze usunąłeś przypadkiem bibliotekę myfxbook sprawdź mt4\experts\libraries dlatego ea nie ładuje historii

ODPOWIEDZ