MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Witam, prowadzę pewne analizy na osobnym rachunku demo w Pepperstone i jak w większości kont demo jest one ograniczone czasowo. Po każdym nowym rachunku ubywa historii i nie mogę się cofnąć do tego co było dostępne kiedyś. Mogę się przed tym jakoś zabezpieczyć? nie wiem zmienić coś w ustawieniach albo pobrać całą dostępną historię i gdy wygaśnie mi to konto to przy logowaniu do nowego rachunku wgrać starszą historię tak aby nic nie ubyło?
Pozdrawiam
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tam, gdzie masz wszystkie foldery z MT4 jak wskaźniki itd. jest też "history" - skopiuj sobie i podmień. Powinno pomóc.

Ew. zobacz czy po zalogowaniu na nowe demo nie możesz dociągnąć sobie historii w prosty sposób:
wyłącz autoprzesuwanie, przytrzymaj kalwisz page up (albo down - nie pamiętam).

MT4 cofnie się do maksimum, a potem powinien próbować pobierać dane wsteczne.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Spróbuje skopiować folder history. Drugą metodę sprawdzałem i nie działa. Za każdym razem gdy loguje się do nowego rachunku i cofałem się maksymalnie ile tylko można jest mniej historii niż poprzednio. Rozumiem że miałbym skopiować wszystkie pliki z rozszerzeniem hst?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: MT4 rachunek demo a długość dostępnej historii.

Nieprzeczytany post autor: brg »

F2 - centrum historii - możesz ściągnąć historię dla par, na których grasz. Nie będzie to idealnie ta sama historia z Pepperstone, ale powinno wystarczyć.

ODPOWIEDZ