MT4 na androidzie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Panowie,
czy na Androidzie mam możliwości zbliżone do tego co oferuje MT4 na Ipada? Mam na myśli kreślenie linii trendu, linie horyzontalne, etc...?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ral1n pisze:Panowie,
czy na Androidzie mam możliwości zbliżone do tego co oferuje MT4 na Ipada? Mam na myśli kreślenie linii trendu, linie horyzontalne, etc...?
Co prawda, korzystam z iPhone'a ale z tego co wiem to na Androidzie są te same funkcjolaności. Z kolei na iPadzie mamy to samo co na iPhone'ie - dostosowana jest tylko rozdzielczość :).

Edit:
Naprawdę tego nie ma??? Atakować MQ na ich forum to się wezmą do roboty. :twisted:
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Buho »

Ral1n pisze:Panowie,
czy na Androidzie mam możliwości zbliżone do tego co oferuje MT4 na Ipada? Mam na myśli kreślenie linii trendu, linie horyzontalne, etc...?
Nie ma takiej możliwości,
były takie plany, jak tylko te funkcje weszły na iphony/ipady, ale coś kombinują i zamiast dodać tą funkcjonalność, to dorzucają jakiegoś badziewia na androida,
także niestety jak ktoś używa linii i sam je rysuje, to mt4 na androida będzie dla niego przydatne najwyżej do podglądania otwartej pozycji, napewno nie do analizy wykresu.

bsony
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 gru 2014, 21:54

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: bsony »

Witam
zaktualizowałem mt4 na androida i nie ma w nim funkcji
- menu str 7 instrukcji
- modyfikacja zlecenia str 18 instrukcji

w takiej konfiguracji mogę tylko zająć pozycję z rynku, nie mam możliwości ustawienia sl.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?
Poprzednia wersja działała ok. Obecną sprawdziłem na 4 różnych telefonach z takim samym skutkiem - brak tych funkcji.

Czy macie jakieś sugestie ?

bullbyk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2015, 20:22

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: bullbyk »

Dzisiaj dokonana została aktualizacja. Według opisu dodali linie trendu, figury itd. Nie mogę jednak włączyć tych funkcji. Jeżeli ktoś wie jak je włączyć, to proszę o podzielenie się tą wiedzą.

Awatar użytkownika
szarki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:38

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: szarki »

Dotknij krótko ekran z wykresem, pojawi się koło z wyborem TF, wskaźników i tam są schowane linie trendu itd.

-- Dodano: czw 17-09-2015, 10:38 --

Dotknij krótko ekran z wykresem, pojawi się koło z wyborem TF, wskaźników i tam są schowane linie trendu itd.

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

Zainstalowałem na tablecie, ale mam problem z przesuwaniem linii ręcznie rysowanych po wykresie,
Jak się je aktywuje do przesunięcia ?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Na iOS naciskasz palcem i przesuwasz ;). Wątpię żeby na Androidzie wymyślili coś bardziej spektakularnego :D.
Aby usunąć przytrzymujesz nie ruszając.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

raposo pisze:Na iOS naciskasz palcem i przesuwasz ;). Wątpię żeby na Androidzie wymyślili coś bardziej spektakularnego :D.
Aby usunąć przytrzymujesz nie ruszając.
ok, dzięki

a rozpoznawanie i kasowanie linii gdy mam ich kilka na wykresie?
w menu są tylko ich numery, nie widzę natomiast numeracji linii na wykresie i nie wiem która jest którą
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Jakiś czas temu była aktualizacja na androida i w końcu widać na wykresie cene bid/ask :)
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

ODPOWIEDZ