Mr. D part II 50 000 w 12 miesięcy

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: Mr. D part II 50 000 w 12 miesięcy

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Witam ponownie Mr D. Co słychać? :)

Długo strasznie trwa akcja z PLN, ale myślę, że widać pierwsze oznaki jego umocnienia... ja obstawiam zwałkę, zwłaszcza na USDPLN i to całkiem sporą :)

Powodzenia :)

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Mr. D part II 50 000 w 12 miesięcy

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Hej ja już zacząłem budować piramidkę 3 x po 0,1 L zobaczymy co z tego wyniknie w dłuższym terminie. Martwią mnie giełdy. Po ECB euro powinno zacząć się osłabiać ponieważ rośnie presja inflacyjna spowodowana rosnącym euro oraz niższymi cenami paliw. Przez tydzień raczej nic się szczególnego nie wydarzy. Pytanie ewentualnie od jakiego poziomu stosować hedge na EUR/PLN jak dalej będzie rosło. Doświadczenie uczy, że trzeba grać z trendem, ale nie w sytuacji jak instrument jest wykupiony albo wyprzedany tak jak ropa a na DT wszyscy tylko ropa i ropa.

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: Mr. D part II 50 000 w 12 miesięcy

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Trudno na chwilę obecna coś przewidzieć, niestety wzgledy polityczne zbyt mocno wplywaja na PLN ...

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Mr. D part II 50 000 w 12 miesięcy

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

No niestety celu chyba nie uda się osiągnąć. Forex to sztuka cierpliwości i walka rozsądku z chciwością. Styczeń uważam za średnio udany. Miałem dwie fatalne straty, które obniżyły znacznie wynik, ale cóż taka metoda. ważne, że na plusie

Pozostało 46100
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

longlay1
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:36

Re: Mr. D part II 50 000 w 12 miesięcy

Nieprzeczytany post autor: longlay1 »

dlaczego tak uważasz? pozostało jeszcze sporo czasu, a wynik na razie jest w normie ;)

ODPOWIEDZ