Mój trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam
delcieli do poziomu, więc gram to, bo u mnie na H1 nadal wzrostowy :idea: :wink:

może nie będzie bolało :d :p


Jednak dane zmieniły sytuację. Trochę ryzykownie będzie zostawać z pozycjami na weekend. Od czasu eskalacji zamachów w Europie i na świecie ja osobiście nie zostaję na sobotę i niedzielę z otwartymi pozycjami. Ale kobiety z reguły wolą mniej ryzykować.

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

monikaforexpolska pisze:
niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:delikatna aktualizacja zagrania...dobre wejście na LONG dzisiaj to poziom 1.0845 przy SL na poziomie 1.0817...sam utworze na to zlecenie oczekujące

pozdrawiam
delcieli do poziomu, więc gram to, bo u mnie na H1 nadal wzrostowy :idea: :wink:

może nie będzie bolało :d :p
Jednak dane zmieniły sytuację. Trochę ryzykownie będzie zostawać z pozycjami na weekend. Od czasu eskalacji zamachów w Europie i na świecie ja osobiście nie zostaję na sobotę i niedzielę z otwartymi pozycjami. Ale kobiety z reguły wolą mniej ryzykować.
pozycje mam bez SL i u mnie nadal trend jest wzrostowy na H1, więc jak się obrócą to wtedy będę kombinował :idea:

dwie pozycje wiszą, coś po drodze z doskoku dopisane, więc nie ma krzywdy, bo jakaś tam dniówka wpadła bez większego stresu :wink:
w poniedziałek nowe kreski i nowe rozdanie, więc na spokojnie pożyjemy zobaczymy :d :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

..

delcieli do poziomu, więc gram to, bo u mnie na H1 nadal wzrostowy :idea: :wink:

może nie będzie bolało :d :p[/quote]

Jednak dane zmieniły sytuację. Trochę ryzykownie będzie zostawać z pozycjami na weekend. Od czasu eskalacji zamachów w Europie i na świecie ja osobiście nie zostaję na sobotę i niedzielę z otwartymi pozycjami. Ale kobiety z reguły wolą mniej ryzykować.[/quote]

pozycje mam bez SL i u mnie nadal trend jest wzrostowy na H1, więc jak się obrócą to wtedy będę kombinował :idea:

dwie pozycje wiszą, coś po drodze z doskoku dopisane, więc nie ma krzywdy, bo jakaś tam dniówka wpadła bez większego stresu :wink:
w poniedziałek nowe kreski i nowe rozdanie, więc na spokojnie pożyjemy zobaczymy :d :564:[/quote]




To w takim razie utrzymania trendu i udanego weekendu. :564:

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

niemiaszek pisze:cisza się zrobiła w jurnalu... :(
więc pewnie praca Cię pochłonęła i nie masz czasu na wykresiki :wink:
hej

tak tak, nie tyle praca co wolne kilka dni bo byłem w POznaniu na imprezie...wczoraj przez noc tz z czwartku na piątek otworzyłem shorta z poziomu 1.0935 chyba bo nie pamietam bo mam inny komputer i nie mam dostepu do platform...tak czy inaczej otworzyłem shorta z samego szczytu i zarobiłem na nim ponad 160 pips ale nie miałem ustawionego TP i ostatecznie sciagnałem z rynku tylko 45 pipsów:) transakcja jest zarejestrowana na myfxbook więc dokładna cena tam jest...:)

przepraszam że nie napisałem o otwarciu shorta na szczycie 1.09 coś tam ale nie miałem dostępu i czasu:( i szkoda że nie zdazylem ustawić TP...:)

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

monikaforexpolska pisze:..

delcieli do poziomu, więc gram to, bo u mnie na H1 nadal wzrostowy :idea: :wink:

może nie będzie bolało :d :p
Jednak dane zmieniły sytuację. Trochę ryzykownie będzie zostawać z pozycjami na weekend. Od czasu eskalacji zamachów w Europie i na świecie ja osobiście nie zostaję na sobotę i niedzielę z otwartymi pozycjami. Ale kobiety z reguły wolą mniej ryzykować.[/quote]

pozycje mam bez SL i u mnie nadal trend jest wzrostowy na H1, więc jak się obrócą to wtedy będę kombinował :idea:

dwie pozycje wiszą, coś po drodze z doskoku dopisane, więc nie ma krzywdy, bo jakaś tam dniówka wpadła bez większego stresu :wink:
w poniedziałek nowe kreski i nowe rozdanie, więc na spokojnie pożyjemy zobaczymy :d :564:[/quote]




To w takim razie utrzymania trendu i udanego weekendu. :564:[/quote]


MOnisia i tak gratulacje bo póki co wszystkie kobiety które ja znam w ogóle nie lubią ryzyka a jedna kiedyś nawet na wykresy nie mogła się patrzeć jak pozycja była w grze:)

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

1.0954 - to jest dokładna cena po której wlazłem na SHORTA którego widziałem już w środę...w nocy jak spałem zlecenie miało +150 pips, ostatecznie zamknięcie na +45 pipsów...w niedzielę jak dojdę do swoich komputerów to zamieszczę screena z tym zleceniem...

miłego weekendu:)

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

witam

wczoraj bardzo późno wróciłem do domu, musiałem popracować troszkę przed komputerem stąd taka godzina handlu. Akurat wyrysował się bardzo prawdopopodobny setup na zysk, szanse oceniłem na 90% więc wszedłem w niego, niedługo później kiedy już spałem padło tp= +17,6 pips
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

jeżeli chodzi o rynek dzisiaj:

1. kierunek najbardziej prawdopodobny to SHORT

2. rynek jest w korekcie która potrwa do poziomu 1.0867 z max podciągnięciem 1.0882-1.09. Rozpiętość duża i każdy z tych poziomów jest prawdopodobny i na hurra może być przez rynek przestrzelony

3. tak czy inaczej wejścia szukałbym na każdym z tych poziomów po formacji wolumenowej ale co ważne...SL dla każdego z tych zleceń bezpieczne to poziom 1.0930 więc relatywnie niski zwłaszcza przy wejściu na 1.09

zasięg ruchu to minimum wybicie dołka wczorajszego czyli 1.0808

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:jeżeli chodzi o rynek dzisiaj:

1. kierunek najbardziej prawdopodobny to SHORT

2. rynek jest w korekcie która potrwa do poziomu 1.0867 z max podciągnięciem 1.0882-1.09. Rozpiętość duża i każdy z tych poziomów jest prawdopodobny i na hurra może być przez rynek przestrzelony

3. tak czy inaczej wejścia szukałbym na każdym z tych poziomów po formacji wolumenowej ale co ważne...SL dla każdego z tych zleceń bezpieczne to poziom 1.0930 więc relatywnie niski zwłaszcza przy wejściu na 1.09

zasięg ruchu to minimum wybicie dołka wczorajszego czyli 1.0808
też mam na H1 nadal trend spadkowy, ale trochę mocniej zamieszali z tym up, więc trochę mało klarowna sytuacja na zejście do 1.08, ale jest jeszcze gwiazda wieczoru i super Mario może szybciej zrzucić cenę niż rosła przez cały dzień :wink:
nadal wszycho wskazuje na test dołka z piątku :?:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Online
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem

nadal są w zasięgu kresek(SL 1.0930), które podawałeś, ale testowanie dołków piątkowych się mocno oddaliło :idea:
nie mam u siebie volumenu, ale po mojemu to pejsy mocno się przerzucali(spora dystrybucja) od 1.09 do 1.0910, a dzisiejsze nocne delikatne nadbicie tych poziomów jeszcze o niczym nie świadczy... takie moje zdanie i oczywiście mogę się mylić :roll:

u mnie obrócili trend na H1 na wzrostowy, trochę bałaganu mam na wykresie i po mojemu to mamy boczniaka, albo szeroką konsolę 1.08-1.095 :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

ODPOWIEDZ