Mocne zyski w krótkim czasie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oj przepraszam Cię bardzo... Widzę, że manipulacji ciąg dalszy. Absolutnie nigdzie Cię nie obraziłem ani tym bardziej niczym nie obrzuciłem (raczej niechętnie wziąłbym odchody do ręki :) ). Screeny z korespondencji można wrzucić w sekundę - ja nie mam nic do ukrycia. Jeśli poczułeś się urażony to nie mam pojęcia czym. Chyba teraz tylko tym, że podałem nazwę firmy w wątku, którego dotyczy? A co w tym złego? :)

Ale spokojnie, żeby nie było, że jestem takim złym przemądrzałym moderatorem to zapewne zaraz będzie tu wywód śledczego Greena, który rozwieje wszelkie wątpliwości :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Heh śledczy Green śledzi aktualnie bugi we własnym sofcie i nie wiadomo ile mu zejdzie.
Ale na pierwszy rzut oka wygląda raczej na piramidę.
Czyli dopóki znajdują się chętni na wpłatę wsio jest cacy i płacą "odsetki". Gorzej jak chętnych braknie a my nie zdążyliśmy odebrać tego co wpłaciliśmy ....
Green
Obrazek
Obrazek

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Jakiś rok temu szukałem sposobów na łatwy zarobek w internecie i trafiłem na forum traffic monsoon - o ile dobrze pamiętam dawali 10% miesięcznie za to że obejrzałeś dziennie 5 reklam, były linki do youtube z konferencji gdzie autor rozwodził się o bezpieczeństwie systemu i namawiał do wpłacania, pełna sala słuchaczy a na forum ludzie piali z zachwytu jakie to wspaniałe jak to pomnażają kase. Mi to śmierdziało scamem. Teraz wpisałęm w google traffic monsoon ponzi i okazuje się że SEC uznał to za piramidę finansową, chyba się już posypała, koleś zebrał 200 milionów dolarów.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Przy obiecanych 2% dziennie nie trzeba czytać regulaminów i informacji tylko uciekać. No chyba, że jesteśmy na początku łańcuszka - tylko, że tego nie wiemy ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Ci goście z tego Skyllex to nieźli są. Podają jako swój adres budynek giełdy Australijskiej ...
Duża firma, stać ją na wynajęcie biura w biurowcu giełdy a prezes podaje kontakt na skype .... świat nie przestaje mnie zadziwiać :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zen
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 27 lis 2014, 12:46

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: Zen »

raposo pisze:Przy obiecanych 2% dziennie nie trzeba czytać regulaminów i informacji tylko uciekać. No chyba, że jesteśmy na początku łańcuszka - tylko, że tego nie wiemy ;).
Zgadzam się, że 2% dziennie sugeruje piramidę, a z pewnością jest HYIP.
Pytanie gdzie leży ta oczywista granica?
1,6% .... 1% ..... 0,5%....

Teoretycznie dobry kombajn do arbitrażu mógłby to udźwignąć.
Ja ostatnio wpadłem na taki ale nie podaję linka bo nie wiem czy to legalne na tym forum.
:)
"Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła" - Mark Twain

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Śmiało wrzuć - zaraz go skrytykujemy :twisted: :twisted: :twisted:

A tak serio. x% dziennie jest OK, tylko warto wprost powiedzieć jakie kryje się za tym REALNE ryzyko.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Zen
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 27 lis 2014, 12:46

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: Zen »

Zobaczcie tu:
https://sportarb.com/invite/SA0601411/home

Co do zasady taki arbitraż pomiędzy różnymi bukami wydaje mi się jak najbardziej możliwy.
Ale równie dobrze w tym przypadku może być tylko bajką, legendą ...przykrywką do piramidy.
:)
"Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła" - Mark Twain

ODPOWIEDZ