Milion na forex w kilka godzin

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

Być może niektórzy z Was już wiedzą o kolejnym sukcesie Rafała Zaorskiego. Założyciel Trading Jam Session ponownie pokazał kunszt spekulatora zarabiając milion złotych na DAX w miniony piątek. Ciekawy jestem Waszego zdania na temat tego streama.

Rafał 'odrzuca' niejako klasyczną analizę techniczną i skłania wszystkich do analizy ceny - pierwotnego 'wskażnika" na rynku. Sam uważam, że wsparcia/opory/formacje/fibo to tylko pewne symplifikacje zachowania się ceny. Nie ma potrzeby odrzucania wykresów tylko dlatego, że Rafał Zaorski zachęca do patrzenia tylko na cenę. A jak Wy postrzegacie rynek?

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Z tym znowu to przesadzili w artykule, poprzednio miało to miejsce grubo ponad 2 lata temu, a potem Zaorski mówił coś, że roczny bilans ma ujemny itd. Regularnie zarabianie ma sens, a nie fajerwerki. A "milion! Tym razem w kilka godzin" wygląda jak perfidna reklama brokera.

To byłam ja mała dziewczynka ze stop losem.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

Mustafa pisze:Z tym znowu to przesadzili w artykule, poprzednio miało to miejsce grubo ponad 2 lata temu, a potem Zaorski mówił coś, że roczny bilans ma ujemny itd. Regularnie zarabianie ma sens, a nie fajerwerki. A "milion! Tym razem w kilka godzin" wygląda jak perfidna reklama brokera.

To byłam ja mała dziewczynka ze stop losem.
Chciałbym zarabiać milion raz na dwa lata :lol:
Rafał raczej bez wątpienia zarabiać potrafi, a że zdarzają się okresy gdzie traci? Takie ma podejście do MM - runy spekulacyjne nie są dla wszystkich i moim zdaniem mogą być niebezpieczne dla początkujących. Ale zastanawia mnie samo podejście tradera do ceny...

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

traderslife pisze:
Mustafa pisze:Z tym znowu to przesadzili w artykule, poprzednio miało to miejsce grubo ponad 2 lata temu, a potem Zaorski mówił coś, że roczny bilans ma ujemny itd. Regularnie zarabianie ma sens, a nie fajerwerki. A "milion! Tym razem w kilka godzin" wygląda jak perfidna reklama brokera.

To byłam ja mała dziewczynka ze stop losem.
Chciałbym zarabiać milion raz na dwa lata :lol:
Rafał raczej bez wątpienia zarabiać potrafi, a że zdarzają się okresy gdzie traci? Takie ma podejście do MM - runy spekulacyjne nie są dla wszystkich i moim zdaniem mogą być niebezpieczne dla początkujących. Ale zastanawia mnie samo podejście tradera do ceny...
Wynik robi wrażenie. Nie zaprzeczam. Pewnie gdyby sie nie udało to nikt by o nim nie usłyszał.
Ja oprócz tego chętnie bym zobaczył te nieudane runy bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że takowe były :)
Na youtube pełno filmików jak to kopiąc nogą trafiają do kosza, po odbiciu od podłogi i ściany również. Jak myślicie ile prób było wcześniej nagranych zanim sie udało?
Zrobić 1 milion ze 100 tys to wystarczy 3,4 udane transakcje pod rząd podwajające depo. Absolutnie wykonalne. Czy rozsądne? Niech każdy sobie sam odpowie

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

traderslife pisze:
Mustafa pisze:Z tym znowu to przesadzili w artykule, poprzednio miało to miejsce grubo ponad 2 lata temu, a potem Zaorski mówił coś, że roczny bilans ma ujemny itd. Regularnie zarabianie ma sens, a nie fajerwerki. A "milion! Tym razem w kilka godzin" wygląda jak perfidna reklama brokera.

To byłam ja mała dziewczynka ze stop losem.
Chciałbym zarabiać milion raz na dwa lata :lol:
Rafał raczej bez wątpienia zarabiać potrafi, a że zdarzają się okresy gdzie traci? Takie ma podejście do MM - runy spekulacyjne nie są dla wszystkich i moim zdaniem mogą być niebezpieczne dla początkujących. Ale zastanawia mnie samo podejście tradera do ceny...
No właśnie to, że wpłacisz mniej na rachunek nie oznacza, że zarobisz więcej, te 'runy' to jedynie naiwne słowotwórstwo. Jak bardzo agresywnie obstawiasz powinno być uzależnione od możliwości systemu aby wynik był powtarzalny. Cóż autor artykułu chciał ubarwić i trochę przesadził moim zdaniem.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Mustafa pisze:
traderslife pisze:
Mustafa pisze:Z tym znowu to przesadzili w artykule, poprzednio miało to miejsce grubo ponad 2 lata temu, a potem Zaorski mówił coś, że roczny bilans ma ujemny itd. Regularnie zarabianie ma sens, a nie fajerwerki. A "milion! Tym razem w kilka godzin" wygląda jak perfidna reklama brokera.

To byłam ja mała dziewczynka ze stop losem.
wpadnij do biura to Ci pokaze
2015 skonczylem na paru milionach
w 2016 mialem -170k mowilem o tym otwarcie
2017 zarobiony na krypto, indeksach i arbitrazu najwiecej w zyciu
2018 :) dokladam do pieca

Serio o co ten bol dupy .. od nikogo nie chce kasy . nie sprzedaje szkolen
pokazuje prawdziwy trading
to ze nie rozumiesz fizyki kwantowej dzieki ktorej działą Twoja komorka nie znaczy ze nie ma prawa działąć

Jak chcesz mi wmawiac kłamstwo to sie licz z tym ze moge CI to powiedziec w twarz
bo klamiesz .. moge CI to udowodnic w 4 oczy kiedy tylko chcesz

Juz mnie wkurzaja te pomowienia

Rafał ZAorski

-- Dodano: 13 lut 2018, 20:43 --

{quote]
No właśnie to, że wpłacisz mniej na rachunek nie oznacza, że zarobisz więcej, te 'runy' to jedynie naiwne słowotwórstwo. Jak bardzo agresywnie obstawiasz powinno być uzależnione od możliwości systemu aby wynik był powtarzalny. Cóż autor artykułu chciał ubarwić i trochę przesadził moim zdaniem.[/quote]


:) a ziemia jest płaska..\
to że nie rozumiesz teorii względności ma oznaczac ze nie działa ?
albo oceniamy po wynikach albo po tym co Ty wiesz
na końcu liczy sie wynik .. możemy je skonfrontować
chciałym to nagrać i zobaczyć Twoja minę .. zapraszam .. może dzieki temu te głupie teksty ucichną :)
poza tym ja nic nie sprzedaje .. chce przywrocic etos tradera
a nie ciagłe klepanie jezorami jacy jestescie zajebiscie tylko nikt nie zarobiony

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Kowala złapałeś czy ci uciekł ,widzę że znów jesteś bojowo nastawiony
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: Jones »

cromwell78 pisze:
Juz mnie wkurzaja te pomowienia

Rafał ZAorski
tak z ciekawości mam pytanko odnośnie tej bańki jaka ?
-kwota na rachunku
-dzwignia
-okres czasu
za długi artykuł abym go przeczytał
hej
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

Mustafa pisze:
No właśnie to, że wpłacisz mniej na rachunek nie oznacza, że zarobisz więcej, te 'runy' to jedynie naiwne słowotwórstwo. Jak bardzo agresywnie obstawiasz powinno być uzależnione od możliwości systemu aby wynik był powtarzalny. Cóż autor artykułu chciał ubarwić i trochę przesadził moim zdaniem.
LOL i chyba o to chodzi prawda? Runy inwestycyjne to tylko metoda MM, a system to system. Będziesz wchodził na przecięciu się średnich i zarobisz krocie stosując runy, ale jeśli myślisz, że zarobisz krocie wchodząc na pałę i ryzykując cały depozyt (choćby stanowił i 1% Twojego kapitału na spekulację) to szybko się wykrwawisz na rynku. :wink:

Z drugiej strony jestem ciekawy ilu ludzi utopiło kasę próbując inwestować jak Rafał łamiąc jednocześnie zasady o których mówił (5% kapitału na run, stop loss na kapitale, etc.)

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: Milion na forex w kilka godzin

Nieprzeczytany post autor: anturo »

Nie rozumiem, po co niektórzy koledzy mają problem. Zarobił to zarobił, nie zarobił to nie zarobił. Jego czas, jego siano, jego sprawa. Ale:
1. Wydarzenie było ogłoszone, z wyprzedzeniem. Widziałem gdzieś komenty, że pokazał tylko udane trejdy. No tak na żywo, z zapowiedzią, brawo.
2. Co do słynnego "sl, jest tylko dla małych dziewczynek". Z tego co wiem(obejrzałem większość filmów Tjs ), to nigdzie nie widziałem, żeby ktoś polecał, albo nie, po prostu luźny tekst(opinia). BTW, Rafał Zaorski, ma sztywny, nieprzesuwalny sl , na całym rachunku, 75%, czy 50%, z tego co pamiętam. A nie tak jak większość, niby ma sl, ale coś przestawi, coś przesunie. Tak naprawdę koleś gra sztywnego sl!
3. Co do słynnych run'ów jest cały film też wszystko wyjaśnione. To żadne ładowanie się pod korek (całym kapitałem, jaki się ma na kontach w bankach + może kredyt?) na pełnym lewarze (dotyczy tylko małego procentu całego kapitału).

Ps. 1
Trading robiony (fighty), w tjs'ie, pokazywany był zawsze na żywo. A nie po fakcie, jak pewien Pan , ze swoim wskaźnikiem, po fakcie :wink: . Tutaj oczywiście nikogo nie chciałem obrazić, ani się czepiać, ale tzw "tu bym wszedł, tam bym wyszedł", albo znowu mój wskaźnik miał rację, to se można, :wink:

Ps. 2
Do Tjs'u. Nie myśleliście, może aby pokazywać, kogoś z Was trading, na żywo cały dzień/pół dnia? Otwarte pozycje, nowe oczekujące itd? (Nie Fighty świeżaków, to było takie sobie).

ODPOWIEDZ