Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
immortal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:55

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: immortal »

Kazda smierc w mlodym wieku to zal.
Ale trzeba wziac pod uwage, ze Max byl nieco otyly co sprzyja nadcisnieniu i tego typu incydentom.
Po drugie - nikt nie wie czy nie chorowal.
Po trzecie - stres znacznie podnosi ryzyko wylewu, a tego mu nie brakowalo osatnio z powodu strat.
Nie tyle wiec chodzi o same badanie ile rownie wazna jest rownowaga emocjonalna, trading jej nie sprzyja na takich wariackich papierach.

Jesli ktos pamieta to byl kiedy niejaki Nikkei, ktorego smierc oglaszala w necie rodzina. A koles za kilka lat wrocil caly i zywy. Po prostu uciekl od dlugow. Nie chce mowic ze to ta sama sytuacja, ale czy kogos by to zdziwilo?

immortal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2012, 21:55

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: immortal »

Na marginesie calej sytuacji:

Kto zostawia rodzinie hasla do fejsa? Ja nie, i nie znam hasel nikogo z rodziny.
Nie przychodzi mi do glowy zeby zrobic to w razie mojej smierci.
Nie mowiac o tym, ze po smierci bliskiego jest 1000 innych wazniejszych spraw niz pisanie na fejsie.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

immortal pisze:Na marginesie calej sytuacji:

Kto zostawia rodzinie hasla do fejsa? Ja nie, i nie znam hasel nikogo z rodziny.
Nie przychodzi mi do glowy zeby zrobic to w razie mojej smierci.
Nie mowiac o tym, ze po smierci bliskiego jest 1000 innych wazniejszych spraw niz pisanie na fejsie.


Oj zdziwiłbyś się. Inna sprawa, że jeśli w kompie ma ustawione zapisywanie haseł to po wejściu na stronę już jesteś zalogowana. Zobacz co ludzie robią z PINami do kart, z hasłami do kont. Na wiocha.pl kiedyś wkleili zdjęcie karty na której mazakiem napisano PIN.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: green7 »

immortal pisze:Kto zostawia rodzinie hasla do fejsa? Ja nie, i nie znam hasel nikogo z rodziny.
monikaforexpolska pisze:Oj zdziwiłbyś się.
Dokładnie. W USA powstało ostatnio 2-3 startupy które zajmują się tym tematem. Możesz w nich obsłużyć swój "cyfrowy testament" i przekazać po śmierci wszystkie hasła do fejsa/instagrama poczty itd. Albo też zamówić zdjęciową relację z własnego pogrzebu :)
Green
Obrazek
Obrazek

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

green7 pisze:
immortal pisze:Kto zostawia rodzinie hasla do fejsa? Ja nie, i nie znam hasel nikogo z rodziny.
monikaforexpolska pisze:Oj zdziwiłbyś się.
Dokładnie. W USA powstało ostatnio 2-3 startupy które zajmują się tym tematem. Możesz w nich obsłużyć swój "cyfrowy testament" i przekazać po śmierci wszystkie hasła do fejsa/instagrama poczty itd. Albo też zamówić zdjęciową relację z własnego pogrzebu :)
Taki start up może odnieść sukces finansowy w tych czasach.
:lol: Kto wie, może fejs to życie po śmierci? Ostatnio gdzieś czytałam (nie pudelek), że za 10-20 lat będzie można skopiować zawartość mózgu i wrzucić na nośnik pamięci a potem to już tylko wybierać ciało.

ODPOWIEDZ