MasterPriceAction

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Pomysł na biznes 5, wykonanie i realizacja 1 ale tak to jest jak się coś robi na hip-hura zapominając o tym że ludzie swój rozum mają i tandety nie potrzebują, wynika to pewnie z braku doświadczenia, bo przedsiębiorcy wiedzą że w biznes trzeba zainwestować robiąc wszystko małym kosztem efekty są jakie są, zatrudniając kogoś od public relactions i marketingu takiej tandety z MasterPriceAction by nie było :roll: @przemek_mpa o jaką inicjatywę chodzi ? Strona w linku nie jest moja, a jedynie niedawno na nią wpadłem i wydała się mi być szczera i wartościowa. Szkolenie ok, ktoś nie ma czasu czytać to taki skrut, sygnały hehe śmiech to tak jak by mi ktoś miał tłumaczyć co widzę na wykresie, jeśli ktoś chce gdzieś dojść z Forex to nie tędy droga uzależniać się od kogoś, to dosłownie powierzać własne pieniądze komuś komu na nich nie zależy.

ostatnisprawiedliwy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2011, 19:36

Nieprzeczytany post autor: ostatnisprawiedliwy »

Jedna wielka żenada. Podsumowując:

- jeszcze niedawno było zapewnienie na stronie odnośnie realności transakcji (cytuję - "Zapisy rzeczywistych transakcji inwestycyjnych (bez wyjątku – zyskowne i stratne)") - teraz autor MPA wykręca się odtwarzaniem transakcji na demo. Po co więc cały cyrk z usuwaniem numerów transakcji oraz przeliczaniem bajońskich zysków na złotówki... Uczciwi grają w otwarte karty od początku, a nie mamią początkujących inwestorów tanim bullshitem i wyssanymi z palca kwotami.

- wykręcanie się z podobieństw do Niala Fullera jest niedorzeczne (niby niezamierzone ahahahaha), skoro od pomysłu biznesowego, przez konkretne analizy, po kolory na wykresach jest to bezczelna (i na dodatek nieudolna) kopia.

- usuwanie i dostosowywanie zawartości strony po opublikowaniu na forum niewygodnych faktów też mocno podważa wiarygodność.

za tak bezczelne naganianie sprawa powinna być przekierowana do KNFu, btw ciekawe co powiedziałby rektor Koźmińskiego, gdyby dowiedział się jakich tanich akcji dopuszcza się ich pracownik naukowy...

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Konto demonstracyjne – na nim wykonuje analizy i je filmuje.
Konto realne – służy do zawierania transakcji.
Zamieszczam film z platformy demonstracyjnej, żeby oglądając, wiedzieć na jakiej podstawie została zawarta transakcja - jak wspominałem, wykresy różnią się między platformami.

http://z1.przeklej.pl/prze2154/bc210460 ... image2.png

ostatnisprawiedliwy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2011, 19:36

Nieprzeczytany post autor: ostatnisprawiedliwy »

zamieszczony powyżej przez autora strony zrzut ekranu potwierdza dwie rzeczy.

a. Nawet jeśli jest to konto rzeczywiste, autor nie zagrał pozycji o wielkości 2.60 lota. Wykropkowanie wielkości pozycji było na tyle niefortunne, że wiemy tylko, że druga liczba po przecinku to 6, a więc jest to albo 0,06 lota, 0,66 lota albo dowolna inna liczba z notacji x,y6. W każdym razie, nie 2,60 jak reklamował autor.

b. Pozycje na realu nie są chyba zbyt rzetelnie odtwarzane skoro są kilkuminutowe rozjazdy(po uwzględnieniu innej strefy czasowej) - co oczywiście jest i tak bez większego znaczenia.

na zakończenie jeszcze porównanie analiz Pana Przemka i Niala Fullera. zbieżność rzeczywiście "niezamierzona" :wink:

http://z1.przeklej.pl/prze382/a25f54060 ... wnanie.jpg

nie chcę tutaj uprawiać publicznej egzekucji, ale każda kolejna wypowiedź autora strony pogrąża go coraz mocniej...

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Oba rachunki są innej wielkości. Ponieważ w każdej transakcji inwestuje stały procent wielkości rachunku, wielkości pozycji są różne.

ostatnisprawiedliwy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2011, 19:36

Nieprzeczytany post autor: ostatnisprawiedliwy »

przemek_mpa pisze:Oba rachunki są innej wielkości. Ponieważ w każdej transakcji inwestuje stały procent wielkości rachunku, wielkości pozycji są różne.
Ależ oczywiście. Na demo dostosowałeś stałą wielkość pozycji (przykładowo 2% kapitału) do 100 tys euro, a na rzekomym realu do jakiegoś marnego depo – stąd różnice w wielkościach „lota”. Uznałeś jednak, że ze względów promocyjnych lepiej będzie pochwalić się wynikiem z konta demonstracyjnego, stąd podałeś wynik 21 tys zł zamiast tego z reala... Wszystko jasne.

Jeszcze jedno - czy po moim ostatnim screenie ze strony Fullera i skopiowanym komentarzu dziennym EURUSD nadal twierdzisz, że podobieństwo jest przypadkowe?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 23:37 przez ostatnisprawiedliwy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Czyli setupy na Master Price Action są dziełem Nial fullera :shock: czy to nie za mało by ogłaszać się dobrym traderem, wychodzi podróbka tradera :roll: ale za to nie byle jakiego :) jednak chcąc uchodzić za eksperta nie można być podróbka. Śledząc ów wątek wpadłem na pomysł napisania książki tylko nie wiem który tytuł był by lepszy

1. "Czego nie robić, chcąc zarabiać na Forex."
2. "Anty reklama, czyli czego unikać na przedsiębiorczej drodze."
3. "Jak się nie tłumaczyć i kantować ludzi."

Oczywiście nie zapomnę o inspiratorach i podziękuję w przedmowie. Zgodzicie się na możliwość cytowania ?

sokrates
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2011, 21:56

Nieprzeczytany post autor: sokrates »

Panie Przemysławie, mam tylko jedno pytania do Pana,

-czy wszystkie transakcje z demo "odwzorowuje" Pan na tym rachunku rzeczywistym, którego rzekomy wycinek pokazuje Pan?

btw
Proszę pamiętać, że dopisywanie disclaimera o demo do transakcji z AUDCAD tylko Pana pogrąża - wszystko to jest skrupulatnie monitorowane.

Nie wiem czy Pamięta Pan swoją pierwszą wersję strony z AUDCAD, gdzie sugerował Pan, że chce się pochwalić swoją transakcją i dlatego pokazuje "wyjątkowo" stan rachunku - jak widać zachłanność Pana zgubiła.

ODPOWIEDZ