MasterPriceAction

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Jak widac zeby kantowac ludzi tez trzeba miec choc odrobine wiedzy. :D
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Zapraszam do obejrzenia wideo z dwóch kolejnych moich transakcji. Tym razem sprzedaż GBPUSD oraz EURUSD - obie pozycje otworzone 23 grudnia i zamknięte odpowiednio 28 i 29 grudnia 2011.
W chwili obecnej mam jeszcze jedną otwartą pozycję na parze USDCHF (wideo pojawi się zaraz po zamknięciu - mam nadzieje, że jeszcze przed końcem roku).

Pozdrawiam serdecznie,
Przemek
MasterPriceAction.com

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

a moze ustosunkujesz sie do tego co napisane zostało w poprzednich postach ? Bo dla mnie przemilczenie tych oskarżeń oznacza akceptację
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Mam takie pytanie a raczej dwa na ilu kontach demo ciągniesz i ile prób trzeba żeby ustrzelić 521 pipsów. Oczywista, oczywistość milczenie oznacza zgodę :)
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Jakiś czas temu w tym temacie napisałem posta:
Good Will Hunting pisze:Nie chcę wychodzić na czepialskiego ale bardzo podoba mi się zakładka "O autorze". Jest tam opisana w ładnych słowach historia przeróżnych sukcesów kogoś kogo nie znamy danych personalnych.. :lol: . Może zostałem źle wychowany ale mi rodzice zawsze mówili, że najpierw wypada się przedstawić.
Post jest dość stary i przyznaję się bez bicia, że delikatnie o nim zapomniałem. Dzisiaj w przypływie wolnego czasu przejrzałem temat i go znalazłem. Momentalnie wróciły do mojej głowy "obrazy" strony MPA, którą jakiś czas temu (pisząc tego posta) zastałem. Dużo papalaniny o naprawdę olbrzymich sukcesach. Papalniny, bez imienia, bez nazwiska. Napisałem więc powyższego posta, na który dostałem odpowiedź:
przemek_mpa pisze:cenię anonimowość. niech świadczą o mnie czyny, nie słowa.

pozdr.
Nie wiem czy ktoś z Was koledzy odwiedza na stronie autora tematu dział o autorze (KLIK KLIK) jednak ten od czasu kiedy napisałem pierwszego zacytowanego posta gruntownie się zmienił. Zniknęła większość sukcesów. Nie chcę się bawić w psa gończego jednak kolego Przemku mam takie pytanie.. czemu tak wiele Twoich sukcesów (niepodpisanych imiennie) zniknęło z Twojej strony wraz z pojawieniem się na niej Twoich danych osobowych oraz zdjęcia?

Od razu kilka kolejnych pytań:
1) Jaki jest koszt prowadzonego przez Ciebie szkolenia MPA Pro?
2) Jaki zakres materiału obejmuje Twoje szkolenie i czemu nie ma o tym ani słowa na stronie?
3) Jak długo trwa Twoje szkolenie i czemu nie ma o tym ani słowa na stronie?
4) Czy jest możliwość jakiejkolwiek weryfikacji Twoich wyników? Myfxbook, hasło do podglądu? Czy planujesz udostępniać w przyszłości swoje wyniki w jakiejkolwiek innej formie niż "dzisiaj na parze EUR/USD zarobiłem 110 pipsów, odpowiada to 24889 zł"
5) Co ma wpływ na ogromne straty które ponosisz? Bardzo często żeby ugrać kilkaset pipsów ryzykujesz.. kilkaset pipsów? Sądząc po Twoich stratnych transakcjach, a raczej po ich wielkości nie do końca przejmujesz się R:R? Mylę się?
6) Czy nie uważasz że początkujący (których przy takiej a nie innej formie reklamy głównie będziesz szkolił) nie będą na tyle cierpliwi co ty i zamiast 5 transakcji miesięcznie zawrą ich 50 i więcej na każdej narażając się na stratę ponad 100 pipsów? Czy jest możliwość weryfikacji efektów Twoich szkoleń chociażby na podstawie opinii wyszkolonych przez Ciebie traderów lub ich wyników?


Gratuluje udanego marketingu w filmikach. Wielkie, czerwone litery "21 000 zł zysku" działają na wyobraźnie każdego, kto nigdy do tej pory nie miał do czynienia z Forexem.

Dodano po 10 minutach:

A i zapomniałbym. Od kiedy to kolego 191 pipsów na parze AUD/CAD przy wolumenie 2,6 lota daje około 21 tys. złotych? Pytam ponieważ tak przekonujesz w tym oto filmiku:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yH7ikeAqxs#!

a z moich informacji wynika że przy takim wejściu jak Twoje powinieneś zarobić jakieś 5 tysięcy mniej, zresztą sam zobacz:

Obrazek
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

1. Master Price Action pełni funkcję wideo dziennika i od momentu powstania, publikuję tu zapisy wideo realizowanych inwestycji – zarówno zyskownych jak i stratnych.
2. Wszystkie prezentowane transakcje spełniają kryteria mojego planu inwestycyjnego oraz świadczą o jego efektywności (lub jej braku).
3. Prezentowane filmy rejestruje na koncie demonstracyjnym.
4. Wszelkie podobieństwa masterpriceaction.com do innych stron (choćby kolorem średnich na wykresach) nigdy nie były i nie są celowe ani zamierzone. Wszelkie sugestie o podobieństwie starannie weryfikuje i dokonuje stosownych zmian tak, żeby maksymalnie odróżnić masterpriceaction.com od setek stron dostępnych w sieci.

Good Will Hunting, odpowiadając na Twoje pytania/zarzuty:
- czemu tak wiele Twoich sukcesów (niepodpisanych imiennie) zniknęło z Twojej strony wraz z pojawieniem się na niej Twoich danych osobowych oraz zdjęcia?
odp: o jakich sukcesach pisałem? proszę o doprecyzowanie. niczego nie mam zamiaru się wypierać.

- Jaki jest koszt prowadzonego przez Ciebie szkolenia MPA Pro?
odp: oferta jest w trakcie aktualizacji. szczegóły niebawem na stronie.

- Jaki zakres materiału obejmuje Twoje szkolenie i czemu nie ma o tym ani słowa na stronie? ) Jak długo trwa Twoje szkolenie i czemu nie ma o tym ani słowa na stronie?
odp: oferta jest w trakcie aktualizacji. szczegóły niebawem na stronie

- Co ma wpływ na ogromne straty które ponosisz? Bardzo często żeby ugrać kilkaset pipsów ryzykujesz.. kilkaset pipsów? Sądząc po Twoich stratnych transakcjach, a raczej po ich wielkości nie do końca przejmujesz się R:R? Mylę się?
odp: tak, mylisz się. bardzo starannie kontroluje zarówno r:r jak również wielkość pozycji. ponadto, bilans jest na plus.

- Czy nie uważasz że początkujący (których przy takiej a nie innej formie reklamy głównie będziesz szkolił) nie będą na tyle cierpliwi co ty i zamiast 5 transakcji miesięcznie zawrą ich 50 i więcej na każdej narażając się na stratę ponad 100 pipsów?
odp: to jest bardzo trafna uwaga. Postaram się dopisać odpowiednią informację we wpisach, w których umieszczam filmy. A może masz gotową treść w głowie? Co Ty byś chciał przeczytać?

-Czy jest możliwość weryfikacji efektów Twoich szkoleń chociażby na podstawie opinii wyszkolonych przez Ciebie traderów lub ich wyników?
odp: nawet, gdyby tacy zgodzili się coś powiedzieć, napisać mam wątpliwości czy w szacownym gronie forumowiczów nie zostaliby posądzeni od nieuczciwych, nierzetelnych itd, itp...

- A i zapomniałbym. Od kiedy to kolego 191 pipsów na parze AUD/CAD przy wolumenie 2,6 lota daje około 21 tys. złotych? P
odp: rachunek prowadzony jest w euro. różnica może wynikać z innego kursu przeliczenia, nieuważasz?

Pozdrawiam serdecznie,
Przemek

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

przemek_mpa i tak uważam twoje pierwsze posty za kompromitację, to samo z reakcjami na posty Good Will Hunting jestem jeszcze zielony a na takich chyba powinno Ci zależeć a na moje oko to wszystko jest jakieś niepoważne. www.for-ex.pl
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Broń Boże nie postrzegaj moich pytań w kategorii zarzutów. Moje pytania wbrew pozorom są dla Ciebie szansą. Masz dzięki nim szanse ustosunkować się w sposób jak najbardziej merytoryczny do swojej działalności, a może nawet "podreperować" trochę wizerunek na tym forum. Z punktu widzenia komercyjnego to naprawdę spora szansa przyjacielu.

Ale po kolei. Będę pisał od punktów - w związku z "rozległością" dyskusji która się między nami wywiązała pozwoli nam to utrzymać jej przejrzystość.

1)
- czemu tak wiele Twoich sukcesów (niepodpisanych imiennie) zniknęło z Twojej strony wraz z pojawieniem się na niej Twoich danych osobowych oraz zdjęcia?
odp: o jakich sukcesach pisałem? proszę o doprecyzowanie. niczego nie mam zamiaru się wypierać.
Wybacz ale nie pamiętam Twoich sukcesów. Pamiętam że zanim na stronie pojawiły się Twoje dane osobowe wraz ze zdjęciem widniała na niej spora laurka, w której jak dobrze pamiętam nie "ograniczałeś" się tylko do bycia doktorantem i pracownikiem naukowym "Łazarskiego". Oczywiście nie chcę nic umniejszać temu co osiągnąłeś, bo jest to na pewno spory sukces jednak wydaje mi się że jeszcze niedawno tych sukcesów było tam więcej.. zresztą krótka piłka - masz może stary tekst zamieszczony w rubryce "o autorze"? Gdybyś go tu wkleił na pewno rozwiałbyś wszelkie wątpliwości. Ja przecież mogę się mylić. Mogę mieć słabą pamięć.

2)
- Jaki jest koszt prowadzonego przez Ciebie szkolenia MPA Pro?
odp: oferta jest w trakcie aktualizacji. szczegóły niebawem na stronie.
Czy ludzie, którzy zgłaszają się do Ciebie przez stronę "MPA" też słyszą taką odpowiedź czy może od razu pada konkretna suma? Wybacz ale na Twojej stronie po kliknięciu w przycisk - "Dołącz do MPA Pro" jasno stoi:
"Master Price Action Pro - Rejestracja
Dwa kroki, by zostać członkiem MPA Pro:

1. Wypełnij formularz rejestracyjny
W odpowiedzi otrzymasz wiadomość email z informacją o numerze konta, na który należy dokonać wpłaty.

2. Wykonaj przelew
W odpowiedzi otrzymasz e-mail z informacją o zaksięgowaniu wpłaty i aktywacji konta."
W takim razie przyjacielu.. jak jest z tymi kosztami? Będą podane czy może już od dawna są pobierane..?

3)
- Jaki zakres materiału obejmuje Twoje szkolenie i czemu nie ma o tym ani słowa na stronie? ) Jak długo trwa Twoje szkolenie i czemu nie ma o tym ani słowa na stronie?
odp: oferta jest w trakcie aktualizacji. szczegóły niebawem na stronie
W takim razie rozumiem, że na naszym forum jak i na swojej stronie w chwili obecnej reklamujesz swoją ofertę sloganem w stylu "nauczę Cię zarabiać" i mamisz oczy początkujących znacznymi kwotami swoich zysków nie proponując jednocześnie żadnego programu nauczania? Wybacz kolego ale chyba nie traktujesz poważnie swoich ewentualnych klientów. Jako pracownik naukowy pewnie zdajesz sobie sprawę że nawet na uczelniach wyższych (także tych płatnych jak "Łazarski") z każdego przedmiotu jest pewien "program nauczania". Więc powiedz mi sam jak to wygląda.. oferujesz naukę tak naprawdę nie wiadomo czego i chcesz za to pieniędzy? Przecież to niepoważne.

4)
- Co ma wpływ na ogromne straty które ponosisz? Bardzo często żeby ugrać kilkaset pipsów ryzykujesz.. kilkaset pipsów? Sądząc po Twoich stratnych transakcjach, a raczej po ich wielkości nie do końca przejmujesz się R:R? Mylę się?
odp: tak, mylisz się. bardzo starannie kontroluje zarówno r:r jak również wielkość pozycji. ponadto, bilans jest na plus.
W takim razie jak wygląda R:R w Twoich transakcjach? Interesują mnie przede wszystkim te stratne trade'y w których zaliczasz straty rzędu 100 pipsów. Czy mógłbyś mi pokazać choć jedną taką transakcję i pokazać jak rozwiązujesz w niej kwestię o którą ponoć bardzo dbasz, mianowicie R:R?

5)
- Czy nie uważasz że początkujący (których przy takiej a nie innej formie reklamy głównie będziesz szkolił) nie będą na tyle cierpliwi co ty i zamiast 5 transakcji miesięcznie zawrą ich 50 i więcej na każdej narażając się na stratę ponad 100 pipsów?
odp: to jest bardzo trafna uwaga. Postaram się dopisać odpowiednią informację we wpisach, w których umieszczam filmy. A może masz gotową treść w głowie? Co Ty byś chciał przeczytać?
Widzisz, przede wszystkim wydaje mi się że chcąc być fair w stosunku do swoich uczniów mentor powinien postawić sprawę jasno - na moje wyniki składa się m.in. opanowanie i przygotowanie psychologiczne na które pracowałem przez kilka lat. Powinieneś powiedzieć wprost - nie gwarantuje Ci że po szkoleniu będziesz powtarzać moje wyniki. Z czasem jeśli włożysz w to odpowiednią ilość pracy, serca i poświęcenia jesteś jak najbardziej w stanie nawet mnie przebić. Ale nie licz że skończymy to szkolenie, a ty od razu będziesz zarabiać kokosy.

Proszę, traktuj to jako bezinteresowną pomoc. To są słowa, które usłyszałby na wstępie każdy mój potencjalny uczeń.

6)
-Czy jest możliwość weryfikacji efektów Twoich szkoleń chociażby na podstawie opinii wyszkolonych przez Ciebie traderów lub ich wyników?
odp: nawet, gdyby tacy zgodzili się coś powiedzieć, napisać mam wątpliwości czy w szacownym gronie forumowiczów nie zostaliby posądzeni od nieuczciwych, nierzetelnych itd, itp...
Niby czemu? Niech założą journal, podepną myfxbook, zweryfikują konto i robią to co zwykle. Mogą zaglądać tu nawet raz na tydzień i nie angażować się w żadne przepychanki słowne. Dobry wynik na koncie real obroni się sam. Zresztą Twoi uczniowie nie muszą chwalić się swoimi wynikami tu na forum. Ty sam możesz udostępnić im przestrzeń na swojej stronie w której będą mogli publikować swoje opinie na temat szkolenia czy chociażby wspomniane wcześniej zagrania z myfxbooka. Bez jakichkolwiek dyskusji i zarzutów. Czysta gra :wink:

7)
- A i zapomniałbym. Od kiedy to kolego 191 pipsów na parze AUD/CAD przy wolumenie 2,6 lota daje około 21 tys. złotych? P
odp: rachunek prowadzony jest w euro. różnica może wynikać z innego kursu przeliczenia, nieuważasz?
Różnica 5 tys. złotych spowodowana tym że grasz w euro, a nie w złotówkach? To trochę dużo. Nieuważasz?


Zainteresowała mnie jeszcze jedna rzecz:

8)
3. Prezentowane filmy rejestruje na koncie demonstracyjnym.
Czemu?



Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Pamiętaj ja nie czekam na Twoje potknięcia, ja daje Ci szansę.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

- Wybacz ale nie pamiętam Twoich sukcesów. Pamiętam że zanim na stronie pojawiły się Twoje dane osobowe wraz ze zdjęciem widniała na niej spora laurka, w której jak dobrze pamiętam nie "ograniczałeś" się tylko do bycia doktorantem i pracownikiem naukowym "Łazarskiego". Oczywiście nie chcę nic umniejszać temu co osiągnąłeś, bo jest to na pewno spory sukces jednak wydaje mi się że jeszcze niedawno tych sukcesów było tam więcej.. zresztą krótka piłka - masz może stary tekst zamieszczony w rubryce "o autorze"? Gdybyś go tu wkleił na pewno rozwiałbyś wszelkie wątpliwości. Ja przecież mogę się mylić. Mogę mieć słabą pamięć
Odp: Niestety nie mam starego tekstu. To co mogło widnieć wcześniej, a czego aktualnie nie ma to moje zainteresowania badawcze. Ktoś mi doradził, że podaje zbyt precyzyjne informacje, więc je usunąłem. Pisałem o psychologii behawioralnej, dyskontowaniu pieniądza, efektywności strategii inwestycyjnych. Nic się nie zmienia, dalej mnie to interesuje i dla formalności podpisuje się pod tym również teraz.

- Czy ludzie, którzy zgłaszają się do Ciebie przez stronę "MPA" też słyszą taką odpowiedź czy może od razu pada konkretna suma? Wybacz ale na Twojej stronie po kliknięciu w przycisk - "Dołącz do MPA Pro" jasno stoi:
Odp: Jak wspomniałem oferta jest w trakcie aktualizacji. Nie oznacza to, że wcześniej nie istniała i nie było jej na stronie. Była i została usunięta. Owszem informacja w zakładce rejestracjyjnej powinna być również usunięta. Dzięki za uwagę - zgłosiłem to już informatykowi.

- W takim razie przyjacielu.. jak jest z tymi kosztami? Będą podane czy może już od dawna są pobierane..?
Odp: myślę, że moja powyższa odpowiedź wszystko klaryfikuje...

- W takim razie rozumiem, że na naszym forum jak i na swojej stronie w chwili obecnej reklamujesz swoją ofertę sloganem w stylu "nauczę Cię zarabiać" i mamisz oczy początkujących znacznymi kwotami swoich zysków nie proponując jednocześnie żadnego programu nauczania? Wybacz kolego ale chyba nie traktujesz poważnie swoich ewentualnych klientów. Jako pracownik naukowy pewnie zdajesz sobie sprawę że nawet na uczelniach wyższych (także tych płatnych jak "Łazarski") z każdego przedmiotu jest pewien "program nauczania". Więc powiedz mi sam jak to wygląda.. oferujesz naukę tak naprawdę nie wiadomo czego i chcesz za to pieniędzy? Przecież to niepoważne.
Odp: Proszę o cierpliwość. Tak na marginesie nie pracuje u Łazarskiego (pomyliłeś z Koźmińskim).

- W takim razie jak wygląda R:R w Twoich transakcjach? Interesują mnie przede wszystkim te stratne trade'y w których zaliczasz straty rzędu 100 pipsów. Czy mógłbyś mi pokazać choć jedną taką transakcję i pokazać jak rozwiązujesz w niej kwestię o którą ponoć bardzo dbasz, mianowicie R:R?
Odp: Na przykład w tej transakcji (link poniżej) straciłem 100 pipsów ale potencjalny zysk szacowałem na 200 pipsów. Więc zysk do ryzyka (rr) to 2 do 1.
http://www.masterpriceaction.com/13-12- ... 100-pipsow

- Widzisz, przede wszystkim wydaje mi się że chcąc być fair w stosunku do swoich uczniów mentor powinien postawić sprawę jasno - na moje wyniki składa się m.in. opanowanie i przygotowanie psychologiczne na które pracowałem przez kilka lat. Powinieneś powiedzieć wprost - nie gwarantuje Ci że po szkoleniu będziesz powtarzać moje wyniki. Z czasem jeśli włożysz w to odpowiednią ilość pracy, serca i poświęcenia jesteś jak najbardziej w stanie nawet mnie przebić. Ale nie licz że skończymy to szkolenie, a ty od razu będziesz zarabiać kokosy. Proszę, traktuj to jako bezinteresowną pomoc. To są słowa, które usłyszałby na wstępie każdy mój potencjalny uczeń.
Odp: Dzięki. Jak wspomniałem wcześniej, zamierzam dodać odpowiednie informacje (za Twoją sugestią).

- Niby czemu? Niech założą journal, podepną myfxbook, zweryfikują konto i robią to co zwykle. Mogą zaglądać tu nawet raz na tydzień i nie angażować się w żadne przepychanki słowne. Dobry wynik na koncie real obroni się sam. Zresztą Twoi uczniowie nie muszą chwalić się swoimi wynikami tu na forum. Ty sam możesz udostępnić im przestrzeń na swojej stronie w której będą mogli publikować swoje opinie na temat szkolenia czy chociażby wspomniane wcześniej zagrania z myfxbooka. Bez jakichkolwiek dyskusji i zarzutów. Czysta gra :wink:
Odp: zasugeruje, niemniej nie zamierzam wywierać presji.

- Różnica 5 tys. złotych spowodowana tym że grasz w euro, a nie w złotówkach? To trochę dużo. Nieuważasz?
Odp: przelicz wynik w euro na złotówki, po kursie 4,50 (taki był tamtego dnia).

- Zainteresowała mnie jeszcze jedna rzecz:
Cytat:
3. Prezentowane filmy rejestruje na koncie demonstracyjnym.
Czemu?

Odp: Powód jest prozaiczny - kwestie techniczne. Żaden z krajowych brokerów nie oferuje platformy transakcyjnej, która oparta jest o czas nowojorski i generuje 5 świec w tygodniu. Muszę posiłkować się kontem demonstracyjnym – zagranicznym.

Darkey, mimo wszystko życzę powodzenia Twojej inicjatywie…

Pozdrawiam serdecznie,
Przemek

sokrates
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2011, 21:56

Nieprzeczytany post autor: sokrates »

Panowie,
3. Prezentowane filmy rejestruje na koncie demonstracyjnym.
Czemu?
Odp: Powód jest prozaiczny - kwestie techniczne. Żaden z krajowych brokerów nie oferuje platformy transakcyjnej, która oparta jest o czas nowojorski i generuje 5 świec w tygodniu. Muszę posiłkować się kontem demonstracyjnym – zagranicznym.

to się kupy nie trzyma!

1) po co ktoś zakrywa saldo rachunku w filmiku z AUDCADem skoro to demo?
- delikatnie mówiąc po to żeby czytelnika wprowadzić w błąd
Można przecież powiedzieć, że to demo i nie mamić początkujących traderów wirtualnymi zyskami (ale pewnie wtedy przychody z subskrypcji byłby mniejsze...)

2) dlaczego zniknęła strona FAQ ze strony. Można było się tam dowiedzieć ciekawych informacji o autorze i stronie:
m. in., że na stronie są zapisy rzeczywistych transakcji autora (ba - bez wyjątku zyskowne i stratne, żeby nie było;) ).

Mogliśmy z FAQa dowiedzieć się również, że MPA odróżnia od innych stron o podobnej tematyce PRAWDA.

[img]http://z1.przeklej.pl/prze1151/0e10f413 ... tytułu.jpg[/img]
http://www.przeklej.pl/plik/bez-tytulu-jpg-003ah50vb6jo

Nie chcę krytykować Pana Przemysława za celność jego analiz, jednak jestem stanowczo przeciwny sposobowi jak wprowadza w błąd potencjalnych klientów.

ODPOWIEDZ