MasterPriceAction

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
FELIX07
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2009, 11:25

Nieprzeczytany post autor: FELIX07 »

Przykro mi jest, że facet robi z uczestników tego forum " leszczy czyli......"

A przeciez ja Ty i ktokolwiek może w dzisiejszych czasach założyć stronę/bloga w 5 minut , zagrać 100 trejdów po 0.01 lota, z tego wkleić np. 5 , które weszły powyżej 100 pip

re: Przemek: jest tu fajny temat typu Forex Journal - pokażesz , zarobisz , będzie ok

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Od 1 października uruchomiony został formularz rejestracyjny do sekcji MPA Pro. Zapraszam serdecznie,

Przemek
MasterPriceAction.com

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

"P.S.jest psychologiem, inwestorem oraz doktorantem ekonomii na najlepszej w Europie Środkowo-Wschodniej, niepublicznej uczelni biznesu"
Niech myszka pokaże ogonek, chyba że się wstydzi swojej uczelni - "najlepszej"
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Akademia Leona Koźmińskiego

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

a ja popieram idee, w ostatnim czasie to kolejny uczestnik, ktory zeby podzielic sie swoa wiedza , oczekuje ze najpierw wykonamy przelew na konto, te szkolenia powstaja jak grzyby po deszczu i dobrze, moze sie w koncu niektorzy naiwni ockna, a z drugiej strony jak ceny pospadaja do jakichs realnych poziomow to moze sam sie skusze ;) bo jak narazie to bylo to traktowane jak skok na kase, troche nie wyraznych skrinow plus texty o tym jak to nudno i jak sie nie chce zarabiac tej kasy, ale zeby pokazac maluczkim jakie to latwe to jakis trejd z rana, i mozna bylo 12 kola kasowac oczywiscie nie z trejdowania tylko ze szkolenia;), ogolnie teraz zeszlo do 4kola, canceros widze tez troche zbil ceny na podobnej nowopowstalej stronie, zobaczymy, licze na dalsze spadki cen na rynku szkolen, a masterowi price akszyn zycze powodzenia, i namawiam zeby zainteresowal sie formacjami supply/ demand, ma to teraz spore wziecie, jednak 4 tysiace u pewnego 18 latka bylo dla mnie i pewnie dla wielu cena zaporowa
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Teraz beda certy CFA Master Price Akszon :mrgreen:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Forex -full time job?

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Weź udział w dyskusji, podziel się wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami.

Temat: Forex - full time job?

Zapraszam serdecznie,
Przemek

przemek_mpa
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011, 23:51

Nieprzeczytany post autor: przemek_mpa »

Witam,

Pragnę Wszystkim podziękować za odwiedzanie strony MasterPriceAction.com. Wiem, że są osoby, które już skorzystały z publikowanych tam materiałów. Mam nadzieje, że wraz z upływem czasu, takich osób będzie coraz więcej:)

Dziękuję również za informacje z wszelkimi uwagami, które pozwalają mi ulepszać stronę i dostosowywać do Państwa oczekiwań.

Od pewnego czasu MasterPriceAction.com obecne jest również na facebooku (zachęcam do polubienia), google plus, twiterze oraz na youtube. Zapraszam do społeczności budowanej wokół strony MasterPriceAction.com

Pragnę również zaprosić do obejrzenia mojej ostatniej transakcji, której zapis dostępny jest już na masterpriceaction.com. Transakcja została zakończona w dniu wczorajszym i pozwoliła osiągnąć satysfakcjonujący wynik.

Przypominam również, że wszystkie realizowane przeze mnie wejścia (zarówno zyskowne jak i stratne) archiwizuje w postaci wideo i udostępniam na stronie w zakładce "moje transakcje".

Informacje o realizowanych transakcjach możesz również otrzymywać za pośrednictwem twittera, który automatycznie generuje wpisy po zakończonej transakcji.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
Przemek
MasterPriceAction.com

ostatnisprawiedliwy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2011, 19:36

Nieprzeczytany post autor: ostatnisprawiedliwy »

Nie mogę się powstrzymać jak widzę tak bezczelne próby naciągania początkujących inwestorów jak ta strona.

Po pierwsze – witryna jest bezczelną kopią serwisu Niala Fullera. Te same wykresy, ten sam pomysł biznesowy, te same analizy.

Po drugie – autor przedstawia bajońskie zyski, chwali się bezwzględnymi wynikami w tysiącach złotych (ponad 21 tys. zł ahahahah), a gra na demo, czego dowodzi poniższy screen:

http://z1.przeklej.pl/prze2259/b24eb72b ... action.jpg

Po co „rozmazywać” statementy i numery zleceń, lepiej od razu napisać, że to demo i wymyślić jakąś bardziej wiarygodną bajkę.

Generalnie – jedna wielka żenada. Mam nadzieję, że nikt z Was się na to nie naciął... (żeby przestrzec założyłem nawet konto :) )
:!: :!:

sokrates
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2011, 21:56

Nieprzeczytany post autor: sokrates »

Niestety wygląda na to że Ostatnisprawiedliwy ma rację..., autor MPA na swojej stronie publikuje filmik z nagraniem rzekomego trejdu na którym niby zarobił 21 000 zł. Niestety w 1:42 min (kiedy zamyka zlecenie) na chwilę pojawia się balance rachunku z okrągłą kwotą 100 000 . (Pewnie nie domyślił się, że ktoś to zauważy).
Trudno uwierzyć, że akurat miał taki stan rachunku przed otwarciem transakcji. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że właśnie założył rachunek demo (który domyślenie zasilony był okrągłą kwotą!!!!!!!) :cry:

Jeśli natomiast poczytamy sobie learntotradethemarkets Niala Fullera to podobieństwo jest niewiarygodne nawet kolory średnich są takie same :!:

Być może niektórzy tylko w taki sposób potrafią zarabiać na forexie.


Najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich początkujących i doświadczonych traderów :D

ODPOWIEDZ