Markets.com (Stare GFC Markets)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
2
100%
 
Liczba głosów: 2

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

jaki oferują spread na ropie? też kosmiczny jak 6 do 9 pkt jak teraz w admiralu?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Bardziej od spreadów tragiczna jest nachalność obsługi. Wypłaciłem stamtąd środki z 4 lata temu, a dalej potrafią dzwonić po 3 razy w tygodniu i naciągać na różne bzdury typu "super debiuty" i "100% w tydzień bez najmniejszego ryzyka". Mało tego, można tłumaczyć, prosić i błagać żeby przestali wydzwaniać, a nawet być chamskim/niemiłym i rzucać słuchawką, a oni dalej swoje. Jeśli już zdecydujecie się na desperacji ruch w postaci założenia tam konta to zdecydowanie polecam nie podawać swojego głównego numeru telefonu ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: highend »

więc tak. Mam tam konto od 2 lat, przez 1.5 roku NIKT do mnie nie zadzwonił.
Ostatnio zaczęli dzwonić w sumie przez 2 miesiące miałem z 5-6 telefonów, co ciekawe od 3 różnych osób.
Każda kolejna osoba informowała, że poprzedni mój "opiekun" już nie pracuje itd.... ciekawa zagrywka.

Generalnie podawali różne ciekawe dane apropo walorów, a ostatni telefon sugerował L na pszenicę i S na kabla,
co się okazało dobrym doradztwem - choć widziałem to z wykresu i bez "opiekuna".
niemniej zakładam, że dobre rady w pewnym momencie by się skończyły ;)

Ale to i tak klient/trader podejmuje decyzje, a firma do niczego nie zmusza. Jesli kogos wkurza nachalnosc telefonow to ich numery ktore dzwonią są jawne (komorkowe) i sobie można zablokować. Od 2 tygodni nikt do mnie nie dzwonił.

Jedyne co mnie tak naprawdę martwi u tego broka to to czy nie upadną i czy będą nadal wypłacać kasę.
ale to dotyczy każdego brokera MM z siedzibą na Cyprze - więc ryzyko jest takie samo....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oj blokada numerów nic nie daje. Zawsze dzwonią do mnie z innego ;). I niestety ale nękają mnie regularnie, a prośby o usunięcie numeru z bazy kończą się hasłem "dobrze, dobrze". Tak więc zazdroszczę :).

Wiesz, my jako osoby handlujące na FX wiemy co zrobić z takimi rekomendacjami ale osoby, które zaczynają traktują je jako pewniaki (a dzwoniący stosują różne sztuczki manipulacyjne niczym wilki z wall street). I to trochę martwiące... Zresztą byla już głośna afera z Markets.com (SafeCap), gdzie ludzie potracili dużo kasy - wystarczy pogooglać. Nie wiem jak się wszystko zakończyło (może nawet jeszcze trwa).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Maximur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:04

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: Maximur »

Niestety również mam problem z telefonami od nich. Mimo, że nigdy konta u nich nie zakładałem, skądś wzięli mój numer.
Od około roku dzwonią z różną intensywnością, z różnych numerów.
Teraz jak dzwonią to przynajmniej dość szybko ich spławiam, wcześniej potrafili bardzo długo namawiać na założenie konta.
Kusili mnie głównie pewnym zarobkiem na debiutach.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: highend »

a dzwoni do was ktos konkretnie z markets.com?

bo do mnie jak dzwonią to z firmy "Godwin Austin"...

To proponuję notować nazwiska i imiona osób dzwoniących wraz z numerami telefonów i je tu wrzucać.
Mogę zacząć jak tylko zadzwonią.

Imie nazwisko, miasto skąd dzwoni, firma z której dzwoni.... nr telefonu :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak, mówią, że z Markets.com. Myślę, że mija się z celem podawanie tych danych, bo zmieniają się szybciej niż pogoda ;)

-- pn 12-10-2015, 13:09 --

Długo nie trzeba było czekac, w końcu poniedziałek ;). Kolejny telefon od Markets.com. Zupełnie nowa osoba, nowy numer. Co ciekawe, nakłanianie do otwierania konta, które przecież kiedyś już zamknąłem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: highend »

do mnie też dziś dzwonili :) ta sama osoba co ostatnio.

Sugerowała L na cukier (rychło w czas ;))
oraz mocne L w debiut za 1.5 tygodnia wchodzi na NASDAQ firma FERRARI.
oraz gadał coś o bawełnie (cotton), że dobre na L i szykuje się "odpał"

oczywiście kolejne namawianie na dopłatę do depozytu było ;)

co do L na cukier to jestem za tak na marginesie, ale nie w tym momencie ;)
postanowiłem więc, że będę tu pisał co mi ktoś od nich rekomenduje. I zobaczymy. Może być czy nowy wątek pod to zrobić? ;)

-- 14 paź 2015, 10:49 --

"dzień dobry tu firma markets.com, tudzież godwin austin, czy mam przyjemność z Panem xxx xxx" ?

moja odpowiedź: "nie" i rozłączam się.

-- 05 lis 2015, 17:05 --

Teraz ja będę ostrzegał przed markets.com
Strategia ich działania jest prosta

dzwonią i namawiają na dopłatę depozytu (bo musi Pan duuużo zarobić) i doradzają aby grać na instrumentach typu pszenica, srebro czy cukier.... to ważne!

Wybierają takie instrumenty, które na ich platformie mają największy spread. Przykładowo otwarcie nawet 0.01 lota na pszenicy w markets.com to spory minus na pozycji....

Tak właśnie uwalają ludziom depozyty. nie dajcie się! :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
paniczklos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 paź 2014, 10:52

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: paniczklos »

Do mnie również wydzwaniają.. "niech Pan pakuje 10k w Visę będzie bogactwo" " niech Pan pakuje 10k w Ferrari etc.."

ale nie w tym rzecz.

Dziś wyłączyli mi konto na którym mam cztery otwarte pozycje .. I nagle kontaktu brak.
Na stonie jedynie "Pojawił się błąd. Proszę spróbować ponownie. Tesli podobny komunikat się ponownie pojawi proszę się skontaktować z naszą obsługa klienta support@markets.com."

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

najsmiesniejsze jest to ze w kwietniu br. panowie z Markets usilnie naganiali na EDKA na S przy 1,05 i daxa na L przy 12 000 no i twierdzili ze oni zarabiaja tylko na spreadzie, ze im zalezy zeby klient tez zarabial ;)

Podobna polityka natretnego naganiania bylem atakowany rowniez przez sunbirdFX, etx capital, ksf trade. Za kazdym razem ta sama gadaka, ciekawy debiut ktory da zarobic min. 20 % , jakies mocno ospreadowane towary, akcje ktore na pewnoe pojda UP, ostatnio u nich moda na Apple i Visa.
Znacie jeszcze inne firmy , ktore stosuja podobna uciazliwa i nachalna metode naganiania, przed ktore nalezy omijac szeroki m lukiem.

ODPOWIEDZ