Magic forex

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pablo90 pisze:A opłaca się tak grać na 20% miesięcznie? Bo z tego co widziałem na mql to co 3 miesiące średnio MC był. To chyba średnio z rentownością? 40$ to spora opłata za zerowanie rachunku :D

Dzisiejsza sesja dobitnie pokazała, że czasami bardziej się opłaca grać na 20% miesięcznie niż na 100. Dzisiaj niewątpliwie zawiodły roboty, które intuicji jeszcze nie mają (podobnie jak mężczyźni). Zawiodło niektórych również przekonanie, pewność "rynek musi w końcu zawrócić". Dlatego wolę moje 20%.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Obecnie jesteś na minusie jeśli chodzi o pipsy i na plusie jeśli chodzi o pieniądze, więc jedyne co powoduje dodatni wynik to powiększanie stratnych pozycji. Nie masz żadnej matematycznej przewagi nad rynkiem. Obawiam się Adrianno, że skończy się jak u jokera, i skończy się też tak jak wcześniej kończyło się u Ciebie ;)

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pewne kwestie musisz dogadać z Adamem. Joker wczoraj trzykrotnie złamał swoje zasady:

- po pierwsze trzymał pozycje w trakcie danych i to bardzo istotnych danych
- nie kasował zyskownych pozycji na większym locie
- i wszedł niezgodnie z założeniami swojego systemu

a więc gotowy przepis na wyzerowanie rachunku, który ładnie chodził pół roku i dał mu zarobić kilkaset tysięcy dolarów.

A u mnie potrzeba czasu.


Do tego wczoraj wynik pipsowo/złotówkowy byłby dużo lepszy, gdyby nie błąd. Miałem pootwierane kilka platform i niestety zamknąłęm pozycje nie na tej na której chciałem. Hi hi. Dlatego od wczoraj Grand Capital, HFT i AAAFX na razie bez pracy.



A swoją drogą wczorajszy dzień to prawie taka powtórka jak w styczniu 2015 r. Poległo bardzo wiele systemów i to tych z obowiązkowymi SLami. Wystarczy popatrzeć na naszego Niemiaszka. Konto praktycznie wyzerowane.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

monikaforexpolska pisze:. Miałem
pamietam jak leciala audycja w radiu gdzie wsrod feministek byl takze krzysztoq b. znany lepiej jako poslanka grodzka, i tez co jakis czas uzywal bezwiednie sformulowan "mialem, zrobilem, poszedlem etc..." za kazdym razem jak robil taka gafe to w studiu zapadala cisza na kilka sekund...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

sureshot pisze:pamietam jak leciala audycja w radiu gdzie wsrod feministek byl takze krzysztoq b. znany lepiej jako poslanka grodzka, i tez co jakis czas uzywal bezwiednie sformulowan "mialem, zrobilem, poszedlem etc..."
No to już mamy podejrzenie o co chodzi z Moniką i Adrianem XD

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

moze zbiera na operacje...., podobno grodzka nie dala sobie uciac, wiec i ty adrian uwazaj zebys nie przecholowal..., https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzeni ... mo%C5%9Bci jesli wierzyc psychologii to jest zupelnie mozliwe, ze adrian , monika, prawnik etc mieszkaja razem w jednej glowie i nie wiedza o swoim istnieniu ;) az troche mi glupio ze sie nabijam

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Nie ciekawi Was kim jest mocno reklamowany Joker? Ja nie wiem ale są na forum tacy co potrafią sprawdzić.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pewnie, że ciekawi. Jeśli masz takie możliwości to podziałaj. Zapowiadał się, że latem 2016 będzie w Łebie, gdzie ponoć ma rodzinę. Nie ukrywałam, że przez pewien czas korzystałam z jego systemu. 200 dolarów to żaden wydatek a można było się sporo nauczyć obserwując wejścia, wyjścia i wymieniając się uwagami.
Ja mam prośbę do kolegów, abyście w miarę możliwości nawiązywali do tradingu a nie prywatnych, mało kulturalnych komentarzy i wycieczek. Od tego jest PW albo załóżcie oddzielny wątek, który podobnym wpisom poświęcicie.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

W sumie racja, jest fajna beka, ale nawet jeśli Adriano chce być Moniką to nam nic do tego. Tylko prośba: żeby Adriano właściwy nie pojawił się znowu - udając kogoś innego i będzie dyskutował z Moniką, bo to już kiedyś było na tym forum i zrobiło się niesmacznie. Mam nadzieję Moniko i Adamie, że stać Was na taki gest, i w razie come backu Adam będzie znowu Adriano na swoim starym koncie.
Case Closed
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Wczorajszy dzień był równie pechowy dla Jokera, naszego Niemiaszka jak i innego niedawnego lidera MQL5 niejakiego DELTY

https://www.mql5.com/en/signals/122417

ODPOWIEDZ