Magic forex

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

monikaforexpolska pisze:Nemiaszku bardzo dziękuję za pomoc. :D Efekt w mojej stopce. Gorąco pozdrawiam. :D
chyba nie do końca się zrozumieliśmy i wprowadziłem Cię w błąd, bo pisałem na szybko :roll:

owszem masz podgląd w stopce myfxbook(info/obrazek), ale on nie działa prawidłowo, ponieważ wrzuciłaś sam awatar(Img), a powinnaś cały wygenerowany link BB Code wstawić :idea:
klikając to co się wyświetla w Twojej stopce, każdy wtedy będzie mógł od razu podejrzeć w całości Twojego myfxbooka :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Niemiaszek i Filozofia Forex jeszcze raz bardzo dziękuję. mam nadzieję, że teraz myfxbook działa już poprawnie. :>>>

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

monikaforexpolska pisze:Niemiaszek i Filozofia Forex jeszcze raz bardzo dziękuję. mam nadzieję, że teraz myfxbook działa już poprawnie. :>>>
teraz już wszycho śmiga prawidłowo :d :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

niemiaszek pisze:
monikaforexpolska pisze:Niemiaszek i Filozofia Forex jeszcze raz bardzo dziękuję. mam nadzieję, że teraz myfxbook działa już poprawnie. :>>>
teraz już wszycho śmiga prawidłowo :d :564:

:lol: :oops:

jackub

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Moniko, Moniko a w jakiz to "niecnych" celach ów dziennik prowadzisz?? zakłady jakoweś poczyniła??

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

ten dziennik wyglada mi na perypetie mlodej mamy bedzie o dzieciakach obiadkach i cerowaniu skarpetek ni jak ma sie to do forexu hehe :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

jackub pisze:Moniko, Moniko a w jakiz to "niecnych" celach ów dziennik prowadzisz?? zakłady jakoweś poczyniła??

Te "niecne" cele wbrew pozorom drogi Jakubie są bardzo przyziemne. Ale na to przyjdzie jeszcze czas. Mam cichą nadzieję, że tolerujecie płeć przeciwną w tej branży. :lol:

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

DavidFx pisze:ten dziennik wyglada mi na perypetie mlodej mamy bedzie o dzieciakach obiadkach i cerowaniu skarpetek ni jak ma sie to do forexu hehe :D


Czy młodej mamy? :D To pojęcie względne. Ale odmiana na forum się przyda. My kobiety tez mamy swoje potrzeby i nie śmiać mi się z lakieru auta. To nie fair. :D

Awatar użytkownika
grand116
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 27 kwie 2013, 11:14

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: grand116 »

Kobieta i forex z tej mieszanki nic dobrego nie będzie

jackub

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

monikaforexpolska pisze:
jackub pisze:Moniko, Moniko a w jakiz to "niecnych" celach ów dziennik prowadzisz?? zakłady jakoweś poczyniła??

Te "niecne" cele wbrew pozorom drogi Jakubie są bardzo przyziemne. Ale na to przyjdzie jeszcze czas. Mam cichą nadzieję, że tolerujecie płeć przeciwną w tej branży. :lol:
Moniko, nie smialbym miec cokolwiek przeciw kobietom gdziekolwiek, w moim niekrotkim zyciu spotkalem ich wiele i z trudem, ale przyznam wiele z nich bylo madrzejszych ode mnie.... :wink:
Tu na forum nie sa czestymi goscmi, ale jak juz sa, to warto sie poprzygladac i posluchac co maja do powiedzenia....
To tak z grubsza..... :564:
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ