Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
sharku
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:20

Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: sharku »

Witam, kilka tygodni temu na comparic.pl wpadłem kilka razy na informację o magazynie "FxMag". Jakieś nowe pisemko o Forexie... Ostatnio wchodziłem na ich stronę, ale w sprzedaży cały czas tylko pierwszy numer. Miał ktoś styczność? Coś tam się rusza w ogóle, bo nie mam zamiaru sprawdzać jeśli pierwszy numer był ostatnim? Na ich profilu FB też ostatnio coś cicho...

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Na razie drugiego numeru nie ma. To ma być kwartalnik, natomiast jak to zwykle bywa rozruch trwa. Nie wiem kiedy drugi numer - wydawca pracował nad FxCuffs, stąd może te opóźnienie wynikać.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

sharku
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:20

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: sharku »

Dzięki za odpowiedź. Pisałem jeszcze na supporta do nich i w drugiej połowie kwietnia ma się pojawić.
Mam jeszcze pytanie o jakość materiałów i o te szkolenia "Bliżej rynku", wydawcy pytał nie będę, bo przecież mi nie powie, że są kiepskie :) materiał ogólnie bardziej dla nowicjuszy? czy doświadczeni forexowicze też coś mogą ciekawego ogarnąć? Fajnie by było jakby ktoś kto widział magazyn i szkolenia się czymś podzielił... 20 zł to nie jest pieniądz, ale nie lubię nietrafionych inwestycji

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

sharku pisze:Dzięki za odpowiedź. Pisałem jeszcze na supporta do nich i w drugiej połowie kwietnia ma się pojawić.
Mam jeszcze pytanie o jakość materiałów i o te szkolenia "Bliżej rynku", wydawcy pytał nie będę, bo przecież mi nie powie, że są kiepskie :) materiał ogólnie bardziej dla nowicjuszy? czy doświadczeni forexowicze też coś mogą ciekawego ogarnąć? Fajnie by było jakby ktoś kto widział magazyn i szkolenia się czymś podzielił... 20 zł to nie jest pieniądz, ale nie lubię nietrafionych inwestycji

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kryptoreklama, że cho cho
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

Tak jak Adriano napisał.
Jak chcesz to podaj adres na priv to Ci prześlę pierwszy numer za free, bo mi już nie będzie potrzebny.

sharku
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:20

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: sharku »

Adrianoforex na początku trochę mnie rozbawiłeś :) ale później przeczytałem sobie swój post i faktycznie śmiesznie to brzmi. To raczej wynika ze sposobu w jaki się wypowiadam, tak że luz.
Chciałem się tylko dowiedzieć czy magazyn jest wart zachodu, ale jakoś nikt nie dzieli się tutaj takimi opiniami (może niewiele osób miało styczność).

Kingjaxe dzięki za ofertę, ale nie skorzystam. Nie mam w zwyczaju podawać swoje dane nieznajomym. Możesz coś powiedzieć o zawartości?

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

Chciałem załączyć spis treści, ale za duży rozmiar pliku
Ogólnie powiem tak. Jeśli magazyn ma być przesyłany za darmo( większość osób pewnie tak go dostało), to w takiej formie może być.
Natomiast jeśli miałbym za niego płacić, to zdecydowanie za dużo reklam. I jak jeden autor pisze 3 artykuły, to jaki jest sens, żeby na każdej stronie był opis autora jakim to on ekspertem nie jest. Wystarczyło by nazwisko i nazwa portalu.

sharku
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:20

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: sharku »

Za darmo tzn? Bo widziałem, że jest cena podana na stronie 19,90.

Na stronie widziałem, że Kostecki coś napisał, a lubię człowieka bo całkiem składnie mówi i pisze. Bardziej kojarzę jeszcze ludzi z fiboteam, bo jak zaczynałem to korzystałem trochę z ich materiałów.
Pytanie brzmi tylko do kogo to jest kierowane? tzn do ludzi na jakim poziomie?

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Nie mam nic przeciw waszemu magazynowi. Wiem, że chcecie zaistnieć w świadomości graczy forexowych i dobrze. Bo takich wydawnictw praktycznie nie ma, bo to co jest z Parkiecie, czy PB pachnie malizną.

Ale zróbcie to w cywilizowany sposób. Założę się, że nie byłoby problemów, aby za jakąś odpłatnością umieścić tutaj reklamę. I to byłoby o wiele skuteczniejsze narzędzie. I byłaby sprzedaż. Jak ma być profi to niech będzie profi. A ja sam z chęcią zamówię prenumeratę.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

sharku
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:20

Re: Magazyn FxMag - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie...

Nieprzeczytany post autor: sharku »

A Ty dalej swoje :D
Myślę, że taki temat byłby rzucony do działu "ciekawe linki, reklama" i to nawet za darmo.
Ja szukam info, bo chyba do tego służy to forum, nieprawdaż? ;)
Pzdr

ODPOWIEDZ