Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Poranna eska na EUR/AUD.


Ps. Mam otwartego DAX'a jeszcze elkę od 10826, a wychodzi na to, że DAX otworzy się gdzieś w okolicach 10950. Także dziś też będzie fajny dzień. Generalnie otworzyłem na nim 0.05 lota z samego dołu, ale że nie odbijali do góry, to zostawiłem tylko 0.02 (2 zł na pips), bo brałem możliwość ewentualnej luki w dół.).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Na DAX się zapowiada niezła petarda do góry.
Otwarcie ponad bardzo istotnym wsparciem :).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Aktualizacja...

Na EUR/AUD spuchnałem i wziałem tylko 17 pipsów - przez moment mogłem wyjąć 40+.
Nie chciałem ryzykować że złapie BE.



Na DAX mam łącznie otwarte 0,04 lota (4 zł / pips). Tutaj zaczał się dziwnie zachowywać, więc stop loss ustawiłem tak, że wyeliminowałem ryzyko i suma stop lossów na 2 pozycjach wynosi równe 0 zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Wejście na EJKU.
Ryzyko <1%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Tak się zastanawiam, czy na euro nie robią cichej interwencji.... Przecież w normalnych warunkach wiedząc o bankructwie Grecji, cena powinna zlecieć na pysk. Nie z powodu samej Grecji, tylko tego kto dał jej pieniądze i kto będzie miał przegwizdane gdy ich nie dostanie a już nie oddają pieniędzy....
Czy tylko mi się wydaję, że ktoś trzyma za pysk ten kurs i nie chce dopuścić do paniki na rynkach?

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Damfry pisze:Tak się zastanawiam, czy na euro nie robią cichej interwencji.... Przecież w normalnych warunkach wiedząc o bankructwie Grecji, cena powinna zlecieć na pysk. Nie z powodu samej Grecji, tylko tego kto dał jej pieniądze i kto będzie miał przegwizdane gdy ich nie dostanie a już nie oddają pieniędzy....
Czy tylko mi się wydaję, że ktoś trzyma za pysk ten kurs i nie chce dopuścić do paniki na rynkach?
Masz dobre przeczucie.
Na forexlive pisali że chodzą ploty że to ECB kupuje euro, co jest zabawne jak weźmiemy pod uwagę że również drukuje.

Niemniej jednak trzeba grać to co się widzi, i brać 2 różne scenariusze. Ja się staram poza ramy day tradingu nie wychodzić.

Na DAX aktualnie mieszają nieprzeciętnie.
Jeszcze godzine temu byłem pewien mocnej petardy do góry, a teraz zaczynam mysleć o wyskakiwaniu.
Poczekam jeszcze 30 minut i jak nie ruszą do góry, to biore to co ugrałem (o ile mnie wcześniej nie wytną).

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Można powiedzieć że uformowali na DAX kolejny swing, więc sobie zaktulizowałem Linie trendu.
Czyli mamy namalowany w tym momencie trójkąt.

Ostatnio dzienna zmienność na DAX lata od 150-300 pipsów, więc możemy być pewni mocnego wybicia.
Pytanie tylko czy góra czy dół :wink: .

Ja się trzymam pierwotnego planu na wyjście do góry, ponieważ siedze na BE i czekam ;).
Lepszego pomysłu na ten moment nie mam.



Ps. Ejek zarobi :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Ejek +1,04%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Elka na edku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Maflow-fibo - Day trading eur/usd...

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Mpapiez pisze: Na DAX aktualnie mieszają nieprzeciętnie.
Jeszcze godzine temu byłem pewien mocnej petardy do góry, a teraz zaczynam mysleć o wyskakiwaniu.
Poczekam jeszcze 30 minut i jak nie ruszą do góry, to biore to co ugrałem (o ile mnie wcześniej nie wytną).

Tak jak pisałem - nie chcą iść do góry coś, więc na razie podjałem decyzje o niwelowaniu ryzyka.
Jedną pozycje (ta na górze zamknąłem na minimalnym zysku), a dla drugiej przesunałem stop loss niżej, tak że mam zabezpieczone +1% zysku.

Dalej jestem nastawiony wzrostowo i to co robią, to może jest po prostu domknięcie porannej luki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany