Maciej Żelazny FXWOLVES

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
AdamKFX
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:37

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: AdamKFX »

Wszystko co napisał Pan Adam o fxwolves to niestety prawda. Sam byłem jakiś czas temu przez jakiś czas członkiem grupy żelaznego jak jeszcze działali z IronFX. Do tej pory kilka osób nie wypłaciło pieniędzy. Zelazny obiecał pomóc a nie pomógł. Zelazny napisał książke, prowadzi czasami seminaria i wykłady na uczelniach zeby reklamować swoja grupę i mieć nowych członków. Teraz jest IB w FXons, co to za broker każdy już wie. Ja wyleciałem z grupy za naruszenie ragulaminu w postaci braku aktywności na rachunku. Miałem problemy i nie mogłem przez jakis czas handlować. Regulamin nakazuje handel u brokera narzuconego przez żelaznego, który nakłania do aktywności, wiadomo częsty handel to kasa z ib. żelazny nigdy nie pokazuje platformy ani zadnych statementów. Pisze na forum ze otwiera kilka kilkanaście transakcji dziennie, a na blogu pokazuje tylko te udane z najlepszym stosunkiem z/r, nie podaje natomiast ze nawet przy tych transakcjach większość zysku realizuje po kilkunastu kilkudziesięciu pipsach a na dłuższe rajdy zostawia tylko ułamek pozycji. Poza tym na blogu widać tylko jedną pozycje na screenie z reguły, wiec sie pytam gdzie tych kilka kilkanaście pozostałych które otwiera danego dnia? cała ta grupa to ściema pod robienie kasy na IB. W grupie jest kilka osób zapatrzonych w swojego guru, ale myślę ze po rewelacjach z fxonus wiele rzeczy o zelaznym ujrzało światło dzienne i coraz mniej osób sie nabierze na tzw. profesjonalna grupe traderów. Widziałem ten załącznik z wynikami, to całkiem prawdopodobne, bo jak ja byłem w grupie też nikt nie zarabiał. Po co zelaznego i brokerowi traderzy ktorzy zarabiają?

fiboman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:37

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: fiboman »

Założyłem konto specjalnie zeby potwierdzić informacje w tym wątku. Też byłem członkiem grupy żelaznego pod nazwą harmonictraders. Grupa kontaktowała się przez skype. Zelazny namawiał na udział w grupie osoby które się z nim skontaktowały po przeczytaniu jego książki. Obiecywał ze w grupie działają traderzy na różnym poziomie w tym zawodowi, którzy z tego żyją, mowił że najlepsi będą zarabiali w stworzonych przez niego funduszach inwestycyjnych. Traderzy namawiani byli na wchodzenie w pozycje z m5 oraz działanie na publikacjach makroekonomicznych. Wszyscy tracili pieniądze z tego co wiem, bo miałem kontakt z wieloma osobami z tej grupy. Z tego co widzę teraz zmieniła się www na fxwolves.pl i działają poprzez jakiś portal komunikacyjny. Ja szybko zorientowałem się ze to wszystko to jakieś napędzanie brokerowi kasy i zrezygnowałem sam po kilku miesiącach. Podobno niektórzy ludzie są w tej grupie nadal od samego początku. Sczerze im współczuję naiwności. Widzę też że z żelaznym działa teraz Adam Lenik, wcześniej szkoleniowiec, widocznie u żelaznego więcej ciągnie z IB niż ze szkoleń u Rozmusa.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Mam stały kontakt z człowiekiem, który jest nadal w tej grupie.
Zapewnia mnie, ze wszystko co tu piszecie to albo "dawniej może i tak było, ale teraz jest inaczej", albo wręcz to "zawiść tych którym nie idzie w tradingu"
No komu tu wierzyć?

Mnie to lotto ale żeby był tak skrajne opinie?

Nie pytajcie mnie jak idzie znajomemu? Nie wiem, nie interesuje mnie to szczerze mówiąc.
To tylko wirtualna znajomość.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Pytanie : po której stronie barykady stoi Twój znajomy?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

meylo pisze:Pytanie : po której stronie barykady stoi Twój znajomy?
To chyba wynika wprost z tego co napisałem powyżej.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: meylo »

JAREK67 pisze:Mam stały kontakt z człowiekiem, który jest nadal w tej grupie.
Zapewnia mnie, ze wszystko co tu piszecie to albo "dawniej może i tak było, ale teraz jest inaczej", albo wręcz to "zawiść tych którym nie idzie w tradingu"
No komu tu wierzyć?

Mnie to lotto ale żeby był tak skrajne opinie?

Nie pytajcie mnie jak idzie znajomemu? Nie wiem, nie interesuje mnie to szczerze mówiąc.
To tylko wirtualna znajomość.
Niekoniecznie.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

meylo pisze:
JAREK67 pisze:Mam stały kontakt z człowiekiem, który jest nadal w tej grupie.
Zapewnia mnie, ze wszystko co tu piszecie to albo "dawniej może i tak było, ale teraz jest inaczej", albo wręcz to "zawiść tych którym nie idzie w tradingu"
No komu tu wierzyć?

Mnie to lotto ale żeby był tak skrajne opinie?

Nie pytajcie mnie jak idzie znajomemu? Nie wiem, nie interesuje mnie to szczerze mówiąc.
To tylko wirtualna znajomość.
Niekoniecznie.
Człowiek/znajomy był zainteresowany jednym z moich narzędzi do tradingu i w rozmowie pochwalił się, ze należy do super grupy traderskiej. Wtedy się tak na prawdę o nich dowiedziałem. Czytając jego opinie i te tutaj, mam wrażenie, że ktoś się mija z prawdą.
A z mojej poprzedniej wypowiedzi jasno wynika, że jest po stronie Żelaznego.
Z mojej strony EOT.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Obiecywał ze w grupie działają traderzy na różnym poziomie w tym zawodowi, którzy z tego żyją, mowił że najlepsi będą zarabiali w stworzonych przez niego funduszach inwestycyjnych.
hahahah nie trzeba czytać o tej grupie żeby wiedzieć że to brednie ;)

fiboman
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:37

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: fiboman »

[/quote]
hahahah nie trzeba czytać o tej grupie żeby wiedzieć że to brednie ;)[/quote]

No tak, ale początkujący albo naiwni tego nie widzą i dojenie może się ciągnąć latami.

http://www.harmonictraders.pl/nagranie- ... ne-na-dvd/

tomekjackowski
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 17:52

Re: Maciej Żelazny FXWOLVES

Nieprzeczytany post autor: tomekjackowski »

Fiboman, w twoim linku widać wbijanie w IronFX w 2014, wykładziki, szkolonka, grupy traderskie, rachuneczek w Ironie i kaska z prowizji i ze strat płynie dla brokera i wykładowcy ;) wygląda na to że nie ma sensu z nimi działać po tych wszystkich wpisach w wątku.

ODPOWIEDZ