Live Trading Room

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
qshogun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:22

Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: qshogun »

Serdecznie zapraszam na dzisiejszą bezpłatną sesję tradingową, podczas której nasz profesjonalny trader będzie przeprowadzał transakcje na żywo. Wszelkie operacje na rachunku będą odpowiednio komentowane przez prowadzącego.

Start: g. 19:00 czasu polskiego

Zapisać się można tutaj: Live Trading Room

Archiwum poprzednich sesji Live Trading Room jest dostępne na Akademii Forex.

Zapraszam do udziału i dyskusji.


Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point

qshogun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:22

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: qshogun »

Zapraszamy na dzisiejsze bezpłatne warsztaty online w ramach projektu Live Trading Room.

Podczas dzisiejszych warsztatów dowiesz się:

->jak prawidłowo zarządzać kapitałem
->jak kontrolują ryzyko inwestycyjne profesjonalni traderzy
->jak wykorzystywać w praktyce psychologię tradingu

Start: godz. 19 czasu polskiego

Zapisać się można tutaj: Live Trading Room

Archiwum poprzednich sesji Live Trading Room jest dostępne na Akademii Forex.

Zapraszam do udziału i dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Drogi Piotrze podziwiam Was że się chce pokazywać/nagrywać ex-post......... nie iem czy źle widziałem ale prowadzący poza rysowaniem nie otworzył żadnej pozycji ? źle widziałem ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

qshogun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:22

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: qshogun »

SEROL666 pisze:Drogi Piotrze podziwiam Was że się chce pokazywać/nagrywać ex-post......... nie iem czy źle widziałem ale prowadzący poza rysowaniem nie otworzył żadnej pozycji ? źle widziałem ?
Tak jak napisałem to we wcześniejszym poście:
Podczas dzisiejszych warsztatów dowiesz się:

->jak prawidłowo zarządzać kapitałem
->jak kontrolują ryzyko inwestycyjne profesjonalni traderzy
->jak wykorzystywać w praktyce psychologię tradingu
Na ostatnim spotkaniu Live Trading Room prowadzący kładł nacisk na podstawy z zakresu zarządzania ryzykiem i psychologii inwestowania oraz wyznaczania stref podaży i popytu. Dużo trzeba było wytłumaczyć, natomiast wszystko to bazuje na praktycznym doświadczeniu. Nagranie z tego spotkania jest dostępne tutaj: http://akademiaforex.com/live-trading-r ... -i-podazy/

Zapraszam do przejrzenia wcześniejszych spotkań, podczas których prowadzący dokonywał transakcji: http://akademiaforex.com/?s=live+trading

Niebawem dam znać, czego dokładnie możemy się spodziewać podczas kolejnego Live Trading Roomu 21 października. Natomiast już teraz zapraszam do zapisywania się: Live Trading Room

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point

qshogun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:22

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: qshogun »

Jest już dostępne nagranie z wtorkowej sesji Live Trading Room: http://akademiaforex.com/live-trading-room-16/

Spotkania odbywają się na żywo we wtorki co 2 tygodnie. Na kolejne spotkanie w ramach Live Trading Room można się zapisać tutaj: Live Trading Room


Zapraszam do udziału i dyskusji.


Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point[/quote]

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

qshogun pisze:Jest już dostępne nagranie z wtorkowej sesji Live Trading Room: http://akademiaforex.com/live-trading-room-16/

Spotkania odbywają się na żywo we wtorki co 2 tygodnie. Na kolejne spotkanie w ramach Live Trading Room można się zapisać tutaj: Live Trading Room


Zapraszam do udziału i dyskusji.


Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point
[/quote]

Czy wy przypadkiem się nie pomyliście ??? to co przesłuchałem to totalny bełkot to żadna analiza techniczna to BEŁKOT i tyle post factum już wiemy że prowadzący się srogo pomylił ale pewnie nie wie dlaczego... ??? Czy Wy nie to jesteście po prostu pomyłką ?? on w analizie ignorował wszystko co ważne.... a poza tym to po prostu totalnie idiotyczne co koleś mówił...

Nie można oszukiwać ludzi w ten sposób... znajdźcie sobie inny. Zawsze możecie zostać pro.... Póki ja tu jestem nie będziecie mieli lekko
"If music is dying musicians are killing it" - MP

qshogun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:22

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: qshogun »

Nie przesadzałbym z taką oceną, natomiast cieszę się, że ten wątek żyje :) Z drugiej strony wyrażenia typu "oszukiwać ludzi" są krzywdzące zarówno dla nas, jak i dla prowadzącego. Tym bardziej, że jesteśmy uczciwi a propos polecania tych usług szkoleniowych. Stąd prosiłbym o bardziej konstruktywną krytykę, jeśli miałaby się takowa pojawić.

Chciałbym nadmienić, iż p. Piotr Wilczyński jako jeden z nielicznych szkoleniowców forex żyje z tradingu. Pomyłki w analizach/transakcjach? Oczywiście, że się zdarzają :) Dlatego warto trzymać się ustalonego wcześniej money management.

SEROL666, zapraszam Ciebie do skorzystania z programu mentoringowego p. Piotra Wilczyńskiego na bezpłatny okres 2 tygodni. Wtedy będziesz mieć konkretniejszy podgląd na jakość i efektywność tego szkoleniowca. Oczywiście będę czekać na Twoją opinię w tym wątku :)

PS Za tydzień organizujemy aż 2 sesje Live Trading Room. Pierwsza z nich odbędzie się standardowo we wtorek o godz. 19. Druga będzie miała miejsce w pierwszy piątek listopada i będzie trwać aż 3 godziny (1 godzina przed i 2 godziny po NFP), także serdecznie zapraszam do zapisywania się tutaj.

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ok zatem od 3 listopada skorzystam i opiszę co doświadczyłem.

-- Dodano: wt 04-11-2014, 3:08 --
SEROL666 pisze:Ok zatem od 3 listopada skorzystam i opiszę co doświadczyłem.
Jednak nie napisze link przekierował mnie na stronę paypal... czyli najpierw płacę jak się rozmyślę to mi zwracacie te 1100 zł ? I tak srogo wychodzi jak ponad 13 000 zł za rok
"If music is dying musicians are killing it" - MP

qshogun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:22

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: qshogun »

Jest już dostępne nagranie z (tym razem) piątkowej sesji Live Trading Room: http://akademiaforex.com/live-trading-room-17-pod-nfp/


Spotkania standardowo odbywają się na żywo we wtorki co 2 tygodnie. Na kolejne spotkanie w ramach Live Trading Room można się zapisać tutaj: Live Trading Room


Zapraszam do udziału i dyskusji.


Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kurszewski
Dyrektor Sprzedaży
Forex Point

maya112
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2014, 12:55

Re: Live Trading Room

Nieprzeczytany post autor: maya112 »

Chciałbym nadmienić, iż p. Piotr Wilczyński jako jeden z nielicznych szkoleniowców forex żyje z tradingu. Pomyłki w analizach/transakcjach? Oczywiście, że się zdarzają :) Dlatego warto trzymać się ustalonego wcześniej money management.
maya

ODPOWIEDZ