let's scalp ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

eMisiek pisze:
JAREK67 pisze:
Damfry pisze:Jarku, generalnie jeśli dobrze wyczytałem Twoje pomysły zabijają poślizgi, a co byś powiedział na to gdyby mi się udało załatwić takie rozwiązanie że poślizgów nie ma?
Załatw. Jeśli się nada to masz graala.
Znajomy ma dostęp do serwera w Chicago, opóźnienie to chyba 5-6 milisekund (o ile pamięc nie myli) w stosunku do CME, w dodatku comission jest kosmicznie małe bo istnieje możliwość dołączenia się jako subkonto dużego klienta-brokera. Ale nie wiem na jakiej platformie to wszystko chodzi. Mogę dowiedzieć się więcej, i tak będę z nim gadał w tygodniu.
Taki ping to standard przy korzystaniu z dedykowanego vps-a. Inną kwestią jest realna szybkość i płynność faktycznie dostarczana przez brokera. W tej wojnie broker zawsze ma przewagę, ale trzeba próbować ;)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Wie ktoś, czy jest jakiś patent żeby spiąć statystyki z dwóch różnych kont MT4 tak żeby zrobić wspólne zestawienie wyników.
Taki MyFxBook, ale dla 2 rachunków jednoczesnie? :think:

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
JAREK67 pisze:Wie ktoś, czy jest jakiś patent żeby spiąć statystyki z dwóch różnych kont MT4 tak żeby zrobić wspólne zestawienie wyników.
Taki MyFxBook, ale dla 2 rachunków jednoczesnie? :think:
Raczej nic takiego nie znajdziesz. Jeśli można zapytać, to jaki jest sens takiego rozwiązania?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zapewne, aby uzyskać wynik jaki byłby osiągnięty w przypadku uruchomienia dwóch strategii na jednym koncie, podczas gdy obecnie testowane są na osobnych rachunkach ;). Niestety nie jest to możliwe w tego typu serwisach. Raczej trzeba będzie zapisać historie z kont i pobawić się z ich obróbką np. w Excelu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
raposo pisze:Zapewne, aby uzyskać wynik jaki byłby osiągnięty w przypadku uruchomienia dwóch strategii na jednym koncie, podczas gdy obecnie testowane są na osobnych rachunkach ;).
Tyle tylko, że to zaciemnia obraz i nie wiadomo, która ze strategii jest "lepsza". Dlatego lepiej uruchomić je oddzielnie i wtedy staje się jasność :) Stąd moje pytanie o zasadność tego typu rozwiązania, gdyż nadal nie widzę sensu ujmowania dwóch lub więcej systemów w jedną statystykę.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

MaRCHeW pisze:Witam :)
JAREK67 pisze:Wie ktoś, czy jest jakiś patent żeby spiąć statystyki z dwóch różnych kont MT4 tak żeby zrobić wspólne zestawienie wyników.
Taki MyFxBook, ale dla 2 rachunków jednoczesnie? :think:
Raczej nic takiego nie znajdziesz. Jeśli można zapytać, to jaki jest sens takiego rozwiązania?

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Taka sytaucja :wink: Zycie nie znosi próżni. System jest jeden, więc statystyka również musi być jedna. Efekt końcowy jest wypadkową wyniku dwóch kont.
Obrazek
хостинг фото

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
JAREK67 pisze: Taka sytaucja :wink: Zycie nie znosi próżni. System jest jeden, więc statystyka również musi być jedna. Efekt końcowy jest wypadkową wyniku dwóch kont.
To zmienia postać rzeczy. Jednak jak sam widzisz do tego typu strategii potrzebujesz własnego oprogramowania, także serwisy takie jak myfxbook i pochodne na pewno nie będą wspierać takich rozwiązań.
Musisz sobie taką statystykę samemu stworzyć. Chyba Excel będzie najszybszym rozwiązaniem Twojego problemu.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

MaRCHeW pisze:Witam :)
JAREK67 pisze: Taka sytaucja :wink: Zycie nie znosi próżni. System jest jeden, więc statystyka również musi być jedna. Efekt końcowy jest wypadkową wyniku dwóch kont.
To zmienia postać rzeczy. Jednak jak sam widzisz do tego typu strategii potrzebujesz własnego oprogramowania, także serwisy takie jak myfxbook i pochodne na pewno nie będą wspierać takich rozwiązań.
Musisz sobie taką statystykę samemu stworzyć. Chyba Excel będzie najszybszym rozwiązaniem Twojego problemu.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
No wiem, że to nie jest standardowe podejście, ale chciałem sobie ułatwić trochę zadanie. Excell jest oczywistą alternatywą.
:wink:


Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Re: let's scalp ;)

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

Do łączenia wyników z dwóch statementów polecam Ci to narzędzie

http://www.mqlsoft.com/download/reportmanager

ODPOWIEDZ