Let's flow.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
c.ajto
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 18 kwie 2015, 11:52

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: c.ajto »

Czemu na E/C i E/A masz dwa wejścia zaraz koło siebie, czym jest to spowodowane?
I jeszcze odnośnie E/C - kolejne wejście masz na poziomie 1.4925, SL 100P wyżej, czy jeżeli cena zacznie się zbliżać do SLa przesuniesz go w górę tak jak miało to miejsce z pierwszym wejściem?

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

c.ajto pisze:Czemu na E/C i E/A masz dwa wejścia zaraz koło siebie, czym jest to spowodowane?
I jeszcze odnośnie E/C - kolejne wejście masz na poziomie 1.4925, SL 100P wyżej, czy jeżeli cena zacznie się zbliżać do SLa przesuniesz go w górę tak jak miało to miejsce z pierwszym wejściem?
Spowodowane tylko i wyłącznie dzieleniem pozycji na mniejsze wejścia - chciałem je zamykać na raty.
Niestety nie doszli do poziomu którego oczekiwałem.
Wyżej nie przesuwam, bo to dla mnie już by nie miało żadnego sensu - kolejny atak z reguły jest już wybijający.

Generalnie wszystkie wejścia zaliczyły SL :wink: - ten tydzień coś marniutko mi idzie.

Na funcie wyszedłem z ręki, bo nie ruszyli w dół w oczekiwanym dla mnie czasie i raczej zaczyna to wyglądać na formację flagi - wzrostową.

Ps. Jak widać zemściło się nierealizowanie zysków :wink: , mogłem na tych wejściach zarobić, a po prostu straciłem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Nowe wejście:

Elka na EUR/AUD...
Zgodnie z kierunkiem średniej, SL poniżej 2 istotnych okrąglaków, TP na okrąglaku w okolicach szczytu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
c.ajto
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 18 kwie 2015, 11:52

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: c.ajto »

Wejście ok 1.5205, TP 70P wyżej, SL 130 niżej... R/R zaczyna ci drastycznie maleć.

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

c.ajto pisze:Wejście ok 1.5205, TP 70P wyżej, SL 130 niżej... R/R zaczyna ci drastycznie maleć.
Dzięki za troskę, ale ja caly czas gram z R/R dość niskim. Rzadko kiedy mój R/R przekracza 2, a R/R powyżej 0,5 jest bardzo satysfakcjonujący. Dla mnie skuteczność jest ważniejsza niż R/R.


Aktualizacja:

Ten trade na 95% zakończy się sukcesem..., więc wrzucam wynik już teraz.
Na wszelki wypadek wrzuciłem BE, bo musze zmykać i nie mam jak kontrolować sytuacji.

Miłego weekendu wszystkim :564: !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: highend »

Eur powa! ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Właściciel dziennika gdzieś zaginął. Będzie comeback?

ODPOWIEDZ