Let's flow.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Widziałem, ten filmik i u poprzedniego brokera widziałem te praktyki ;).
Te o które ja się otarłem to tak:

- Duży bonus, ale nie realny obrót do wykonania w krótkim czasie
- Zawieszanie się platformy
- Mocno rozjeżdzający się spread / poślizgi ( tłumaczyłem to sobie brakiem płynności na danych :wink: )
- Zawieszanie się wykresu na danych ( co innego było widać, a defacto cena była gdzie indziej) - można było zawierać transakcje... - po tym miarka się przelała i zmieniłem broka.


W FxPro mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że tutaj jeszcze z żadną złą parktyką się nie spotkałem...
Pomimo że to cypryjczyk, jestem bardzo zadowolny z jakości ich usług.
To że mnie dziś wycięło o kilka pipsów, nie przypisywałbym złym praktykom, a zwyczajnemu pechowi - tak miało być i tyle...

Ze wszystkiego sobie wnioski wyciągam i z tego wejścia wyciągnałem wniosek. Od następnych wejść będzie lepiej, zwłaszcza pod kątem realizacji TP, ale to będzie widać jak zakończy mi sie wejście na EUR/USD.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Ruskie dali jeden samolot do strącenia i już ropa w górę. Przynajmniej budżet Rosji delikatnie wzbogaci się przez parę tygodni.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: highend »

Mpapiez co myślisz o L na edku. Ale tak serio pytam. Bo na forum DT jak widać Żaba king bo się sprawdził spadek edka
do 1.057 (co notabene wyznaczyłem w piątek ubiegły) no i co dalej ?:) 1.04 (flaszka dla Żaby), potem parytet i 0.8 - 0.9 albo i niżej? Czy może po prostu klepanie dołka na miesięcznym (1.04xx - 1.05xxx) i odbicie w grudniu mocne UP jeśli FED nie podniesie stóp. Już było tak kiedyś na wykresie - na historii edka widać.
Żaba straszy miesięczną świecą, ale też patrzę w lewo na wykres i po takiej czarnej normalnie były białe na wzrost, zresztą do końca miesiąca jeszcze 3 dni tradingowe, więc cuda mogą być cuda ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

highend pisze:Mpapiez co myślisz o L na edku. Ale tak serio pytam. Bo na forum DT jak widać Żaba king bo się sprawdził spadek edka
do 1.057 (co notabene wyznaczyłem w piątek ubiegły) no i co dalej ?:) 1.04 (flaszka dla Żaby), potem parytet i 0.8 - 0.9 albo i niżej? Czy może po prostu klepanie dołka na miesięcznym (1.04xx - 1.05xxx) i odbicie w grudniu mocne UP jeśli FED nie podniesie stóp. Już było tak kiedyś na wykresie - na historii edka widać.
Żaba straszy miesięczną świecą, ale też patrzę w lewo na wykres i po takiej czarnej normalnie były białe na wzrost, zresztą do końca miesiąca jeszcze 3 dni tradingowe, więc cuda mogą być cuda ;)
Myślę że do ECB jeżeli chodzi o spadki to był już max. Żaba się na samym dnie w elki zapakował i moim zdaniem perfekcyjnie rozegrał ostatni okres.
Ameryka zrealizowała zyski przed dniem indyka i koniec jazdy w dół.

Jeżeli nie wyjdą dziś powyżej 1.0625, to będzie problem imo dla elek...
Cała ta sytuacja przypomina niemal w 100% marzec tego roku. Generalnie jeżeli ECB nie ogłosi nic nadzwyczajnego 3 grudnia to będzie bardzo mocna korekta do góry. Ja w ogóle liczę na 1.0875 przed ECB.

Tak w ogóle to sobie pluje w brode że dotykałem edka. Związał mi ręcę na 3 tygodnie...
Ale nie ma tego złego, bo zrewidowałem sobie strategie brania TP :wink:.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: highend »

Mpapiez pisze: Żaba się na samym dnie w elki zapakował
skąd taka informacja? przecież on zakłada dalsze spadki, po co by się miał w L pakować?
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Mpapiez

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

highend pisze:
Mpapiez pisze: Żaba się na samym dnie w elki zapakował
skąd taka informacja? przecież on zakłada dalsze spadki, po co by się miał w L pakować?
Wczoraj pisał w wątku DT. Zamknął "eSki" bo zrealizował mu się zasięg RGR'a i zapakował się w elki niemal na samym dole - po prostu mistrzowsko to rozegrał.

Żaba liczy na okolice 1.09 przed ECB i tam chce się w eski ładowac.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

a Wy dalej próbujecie łapać te szczyty i dołki. Coś takiego jak piszecie to pasuje mi na audusd i nzdusd w powiązaniu z FEDem. Jak podniosą stopę to będzie z czego kurs zrzucać. A jak nie podniosą to wszyscy powiedzą, że było już w cenie.
Ale na eurusd nic nie potrafię namalować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

irmentruda celna analiza edka :564: .. nic na nim nie ma jeszcze i też uważam że jesteśmy dopiero przed wielkim spektaklem :)

Znacie panowie to uczucie w kościach które podpowiada wam, że coś jest nie tak.... Ja znam :)
Dodaje do tego uczucia, brak wiary w przypadki... jeśli ktoś wierzy, że rynek zanurkował w okolicę dna od tak sobie i od tak da Lki to jest bardzo naiwny.... Już komuś przepowiadałem te spadki w październiku jak wykres będzie wyglądał i o dziwo sprawdziło się niemal co do joty (chyba w dzienniku Czerwinka)
Nie twierdze, że ich nie będzie (L)... raczej powinny być ponieważ GOLDMAN napuszcza leszy na Ski to jest pierwszy sygnał żeby myśleć o długim L, antywskaznik Goldman (nie)prawdę ci powie...

Kolejna sprawa, to wykres zawsze musi wyglądać po bożemu, a nie jak menel z pod sklepu., na wykresie nie ma chaosu...
Doświadczenie podpowiada mi, że 3 grudnia edward przebije dno i wyczyści wszystkie stopy do 16 grudnia, Po FED odbiją z poziomu/rejonu 1.0169.
Natomiast FED nie zrobi nic, albo ogłosi podwyżkę(skutek powinien być ten sam), gdy wszyscy będą już tylko sprzedawać grubasy odwrócą wykres- grudzień zamkniemy pinbarem i będzie to początek Waszej korekty,....

Jest jeszcze jedna analiza którą może mieć miejsce, mianowicie korekta natychmiastowa do poziomu/rejonu 1.0898 a 16 grudnia tylko pejsy już będą wiedzieć co z tym fantem zrobić i jak zareagować na decyzje FED :)
Wszystko zależy w co ubiorą leszczyne i jakie informacje będą puszczane w eter... Jak cały czas S-kowe, niczym Goldmany to ja szukam dobrego miejsca na L

Takie pozostawiam tu przepowiednie... bądźcie czujni, albowiem najlepsze dopiero przed nami :)

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: highend »

jeśli edek spadnie do 1.01 to zapomnij o jakimkolwiek odbiciu. Wówczas lecimy na 0.9 i 0.8 i cholera wie dokąd.

powód? bardzo prozaiczny:
80% traderów na poziomie 1.00 - 1.01 ubierze się w eLki i banksterzy nie mogli by tego tak zostawić :mrgreen: .
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Let's flow.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

highend pisze:jeśli edek spadnie do 1.01 to zapomnij o jakimkolwiek odbiciu. Wówczas lecimy na 0.9 i 0.8 i cholera wie dokąd.

powód? bardzo prozaiczny:
80% traderów na poziomie 1.00 - 1.01 ubierze się w eLki i banksterzy nie mogli by tego tak zostawić :mrgreen: .
łącznie z Tobą :)

ODPOWIEDZ