Larry Williams

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Xazes
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2016, 13:56

Re: Larry Williams

Nieprzeczytany post autor: Xazes »

Nienawiść was pożera moi mili. Monika ja nic nie oznajmiałem w tym poście, tylko postawiłem pytania i liczyłem na odpowiedź. Piszesz żebym poszukał u źródeł, a czy forum nie może być źródłem? Wydaje mi się, że masz rację i jednak forum nie jest źródłem. Piszą tu tylko osoby agresywne i sfrustrowane. W innym poście chciałem się dowiedzieć czy ktoś nie przesłałby mi e-booków, w odpowiedzi dostałem sarkazm, ironię, kpinę i taki ogólny ból dupy, że to niby wszystko chce za darmo! A ja chciałem się po prostu o książki spytać :)

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Larry Williams

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Gdzie tu widzisz nienawiść? Po prostu bardziej doświadczeni traderzy, którzy "poznali" już Williamsa podzielili się Wami tą wiedzą. To zwykły kanciarz i utracjusz. Jak ściągniesz sobie z neta wywiad z jego córką po wygranym przez nia konkursie zrozumiesz o czym piszę.Tłumaczenia, że miała szczęście, że wszystko faluje, że brała na dołkach wiele mówi Powodzenia.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Larry Williams

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak masz pretensje o to, że ktoś czepia się o to, że chcesz bezczelnie ukraść czyjąś własność intelektualną to obawiam się, że pomyliłeś fora.

ODPOWIEDZ