Łapacz korekt do FxLamera - ktoś korzysta ?

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Łapacz korekt do FxLamera - ktoś korzysta ?

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

No niestety , myślałem że FXlamer - jest bardziej wiarygodny dla przyszłych , nowych klientów , coś pokaże więcej z tematem tego łapacza korekt , jego odp. jest taka , że najpierw kup sobie wskaznik u niego , to potem Ci pokaże jakiś filmik jak i co , tylko dla subskrybentów czyli tych co zakupili wskaznik.

Poprosiłem aby mi przed kupnem pokazał na testerze , Lub na skalpie na M1 jak się wskaznik zachowuje , czy nie repajtuje czasem , czy sygnały nie znikają po odświeżeniu wskaznika na wykresie .

Niestety nie chce pokazać , wg mnie jest to trochę nie uczciwe i trzeba olać ten temat .

Jeżeli jednak jest ktoś kto kupił tego łapacza trendów i może coś więcej powiedzieć i pokazać był bym wdzięczny , niestety autor nie ma ochoty podzielić jakąś informacją przed zakupem.

pozdr

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Łapacz korekt do FxLamera - ktoś korzysta ?

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Cena jakoś nie zrywa portek, choć wg mnie to początek skoro powinieneś jeszcze znać do tego PA wg. FxLamera (pewnie z 1500pln). No i następny problem to volumen - na 100 procent nie będziesz miał do niego dostępu, bo to co masz w MT4 to w najlepszym przypadku volumen zleceń tylko u Twojego brokera. Więc nie będzie to raczej dobra inwestycja

-- Dodano: śr 11-11-2015, 14:12 --

Cena jakoś nie zrywa portek, choć wg mnie to początek skoro powinieneś jeszcze znać do tego PA wg. FxLamera (pewnie z 1500pln). No i następny problem to volumen - na 100 procent nie będziesz miał do niego dostępu, bo to co masz w MT4 to w najlepszym przypadku volumen zleceń tylko u Twojego brokera. Więc nie będzie to raczej dobra inwestycja
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ