KursForex.pl - praktyczne szkolenia na rachunku rzeczywistym

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
klint
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2010, 14:14

KursForex.pl - praktyczne szkolenia na rachunku rzeczywistym

Nieprzeczytany post autor: klint »

Witam!
KursForex.pl to przede wszystkim:

>> szkolenia indywidualne na rachunkach rzeczywistych
>> blog o tematyce Forex, analizach, psychologii inwestowania, życiu tradera
>> serwis wprowadzający do brokerów FXSalt (5% rabatu na prowizję) i Dukascopy Bank (30% rabatu na prowizję)


Dlaczego warto wybrać właśnie te szkolenia? Co odróżnia je od szkoleń brokerów i pseudo kursów online? Co otrzymasz zapisując się na nie?
Szkolenie indywidualne, prowadzone na koncie rzeczywistym, ćwiczenia, egzaminy, zadania domowe, mentoring po zakończeniu ćwiczeń, rabaty na prowizje u najlepszych brokerów detalicznych... Satysfakcja gwarantowana lub zwrot kosztów szkolenia!

Jak zrobić 180% w ciągu 7 dni - zobacz mój statement z rachunku rzeczywistego (w załączniku). Jeśli czytasz to forum, to wiesz, że mało który szkolący pokazuje takie rzeczy...


Do kogo skierowane są szkolenia?

>>>Generalnie do osób, które oczekują indywidualnego podejścia uczeń-mentor i którym nie odpowiadają wieloosobowe szkolenia. Do ludzi, którzy chcą praktycznie i na żywo zawierać transakcje ze wsparciem innego tradera.

>>>Do osób zaawansowanych, które z różnych powodów tracą lub zbankrutowały – w tym przypadku będziemy analizować przyczyny niepowodzenia, korygować złe nawyki, próbować ponownie obrać dobry kierunek i cel.

>>>Do osób, które boją się rozpoczęcia spekulacji na rachunku rzeczywistym – tutaj proponuję mój autorski program, wprowadzający inwestora w kolejne aspekty rynku, oswajając stopniowo z coraz mniejszymi interwałami i z coraz większymi stawkami.

>>>Do osób początkujących – które chcą rozpocząć przygodę z FX bez popełniania kardynalnych błędów i być przygotowanymi na rynkowe pułapki, dzięki wspólnemu omawianiu systemu i zawieraniu transakcji.


Kogo wolałbym nie uczyć...
Szkolenia nie są skierowane do osób mało zmotywowanych, leniwych, nie potrafiących się zaangażować i myślących, że inwestowanie na rynku Forex wymaga mniej pracy niż zwykły etat. Jeśli sądzisz, że po przeczytaniu dostępnej literatury na temat FX siądziesz przed komputerem i zaczniesz zbijać kokosy – nie pisz do mnie:).


Zapraszam zatem szanownych forumowiczów do odwiedzin i zapoznania się z aktualnościami na KursForex.pl

Dodano po 5 minutach:

Kalkulator ryzyka i pozycji - stworzyłem go specjalnie z myślą o szkoleniu z zarządzania kapitałem – tylko dla kursantów, stwierdziłem jednak, że ogólnie dostępny pozwoli spać spokojniej wielu początkującym trejderom. Z jego pomocą poznamy statystyczne możliwości strat i zysków na przestrzeni dni i miesięcy. Możliwość ustawienia prawdopodobieństwa wygranej zbliża nasze obliczenia do prostego, ale skutecznego modelu prognozującego zyski. Oczywiście na ochłodę jest też formuła pokazująca w ilu pozycjach wyzerujemy konto, jeśli przesadzimy z ryzykiem…

Myślę, że jest to jeden z bardziej rozbudowanych kalkulatorów w sieci, w planach mam dalsze modyfikacje:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zmień swoje nastawienie i zacznij zarabiać
WWW

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Z tego co tu wyczytałem jesteś już w miarę doświadczonym traderem. Jak więc postrzegasz próbę 7 dni i publikowanie wyników z niej. Czy Twoim zdaniem jest to wystarczająca próba żeby ocenić czyjeś umiejętności czy raczej zdecydowanie zbyt krótka?
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Ciekawe rzeczy na stronie wypisujesz
Dzięki ścisłemu wykształceniu biologa, w swoje systemy włączył elementy statystyki i algorytmy genetyczne
Masz systemy oparte na algorytmach genetycznych? buhahaha

Wiesz co, może lepiej nie prowadź tych szkoleń. Zrobisz przysługę sobie i kursantom.

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

to jest ciekawe:
Trening Price Action, 2-3 miesiące, aż do skutku: 2900,- PLN

czyli rozumiem, że szkolicie kogoś, aż co? aż będzie miał 100% dobrych wejść?
Zrobi 100% kapitalu ?
Niedoprecyzowanie działa na waszą niekorzyść

Awatar użytkownika
K.Czereśniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 04 gru 2010, 08:42

Nieprzeczytany post autor: K.Czereśniak »

Super Firma

Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007
0161Z - DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA PRODUKCJĘ ROŚLINNĄ

P.S Czy w Alchemii Inwestowania jak pracowałeś, nie dali Ci do podpisu papierka, że po zakończonej współpracy nie będziesz dla nich konkurencją?

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

K.Czereśniak pisze:Ciekawe rzeczy na stronie wypisujesz
Dzięki ścisłemu wykształceniu biologa, w swoje systemy włączył elementy statystyki i algorytmy genetyczne
Masz systemy oparte na algorytmach genetycznych? buhahaha

Wiesz co, może lepiej nie prowadź tych szkoleń. Zrobisz przysługę sobie i kursantom.
Ne ma się co śmiać. Odpowiednio zastosowane są potężnym narzędziem.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

skco pisze:Ne ma się co śmiać. Odpowiednio zastosowane są potężnym narzędziem.
Chodziło zapewne o to że ag (algorytmy genetyczne) mają niewiele wspólnego ze studiowaniem biologii, informatyka tu przoduje
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
klint
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2010, 14:14

Nieprzeczytany post autor: klint »

Good Will Hunting >> Oczywiście, że 7 dni to zbyt krótki okres, pokazuje jednak, że POTRAFIĘ i to że nie trzeba ryzykować zbyt dużo żeby to osiągnąć; myślę, że nawet taki krótki wycinek stawia mnie w świetle bardziej wiarygodnym niż potencjalną konkurencję

K.Czereśniak, Tig8r>> Nie rozumiem Twojej wypowiedzi dot. algorytmów genetycznych...wbrew pozorom to przecież prosta reguła, której złożoność zależy od tego jaką jej nadamy formę. Nie znając mnie ani tego co robiłem starasz się na samym początku mnie wykpić? Przykre...
Co do PKD - mam własną działalność ponad 3 lata i wpisałem do niej co się tylko dało. Gdybyś był przedsiębiorcą w Polsce, to wiedziałbyś, że wszyscy wpisują do PKD co tylko mogą. Może Ci się to kiedyś w życiu przyda - łatwiej dodawać koszty uzyskania przychodu:P.


Kupidyn>> szkolimy, aż osoba przestanie tracić, czyli zacznie zarabiać:) nie chodzi tu o 100% wejść na plus - znasz kogoś kto tak gra i nie czeka 3 lata aż cena wróci z powrotem (oprócz goldmanów:))? Nie każdemu się to udaje i dlatego ZWRACAMY POŁOWĘ KOSZTÓW SZKOLENIA, jeśli ktoś po prostu nie umie zastosować się do zasad, a wierz mi, że większość osób ma z tym problemy!

Co do algorytmów genetycznych - gdybym studiował, załóżmy hipotetycznie, religioznawstwo, pewnie o algorytmach bym nie usłyszał. Jeśli dla Was natomiast współczesna biologia to krojenie żab, a nie interdyscyplinarna nauka wymagająca zaangażowania wszystkich dziedzin życia, to współczuje tego ignoranckiego podejścia do sprawy.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 22:58 przez klint, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmień swoje nastawienie i zacznij zarabiać
WWW

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Uważasz że 7 zyskownych dni może świadczyć o tym że cokolwiek potrafisz? Chcesz, odpalę proste martyngałowe EA z TP na 10 pipsów i SL-em na 0. Co mi powiesz jeśli to EA w tym czasie zrobi krzywą znacznie ładniejszą od Twojej? Powiesz że potrafi czy że to za mała próba żeby cokolwiek stwierdzić? Coś mi się wydaje że to drugie.

Powoływanie się na stan konkurencji nic tutaj nie zmienia. Przynajmniej nie w momencie w którym na swoje uwierzytelnienie wrzucasz krzywą przyrostu kapitału z nie wiadomo jakiego konta i osiągniętą po nie wiadomo ilu próbach. Czemu skoro chcesz tak wyprzedzić konkurencję nie podepniesz myfxbooka pod swój prywatny rachunek? Czemu do tego z którego pochodzi krzywa nie podasz chociaż hasła inwestora?
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
klint
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2010, 14:14

Nieprzeczytany post autor: klint »

Good Will Hunting - odpalaj sobie co chcesz i jak chcesz, mnie to nie obchodzi, bo nie mam zamiaru się z Tobą ścigać. Możesz wierzyć lub nie. Ja wyciągnąłem rękę, a ty chcesz zabrać od razu całe ramię. Jakie masz prawo pytać się obcych ludzi ile zarabiają? To nie Twoja sprawa. Jestem brokerem wprowadzającym FXSalt, chciałem zobaczyć czy broker jest rzetelny, czy nie będzie robił problemów ludziom zarabiającym, temu celowi miał służyć ten 7 dniowy teścik - szybka wpłata i szybka wypłata. Problemów nie było, mogę z czystym sumieniem polecać Klientom tego broka MT4. Ja osobiście handluję na Dukascopy.
Zmień swoje nastawienie i zacznij zarabiać
WWW

ODPOWIEDZ