Który broker ECN?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
drulaka
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:00

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: drulaka »

NIe chcę zakładać kolejnego wątku więc tylko dopytam: który broker ECN daje największy lewar ? czy standardem jest 1:100 u każdego ?

Mam konto w BRE i nie narzekam , drugie w xemarkets 1:888 ale to MM i spodziewam się wcześniej czy poźniej problemów.


gram tylko e/j, u/j, e/u, nzd/u, pozycje od 1 do 15 lotów, skapl, TP w okolicach 10 pipsów, sredni czas transakcji około 12-15 minut



Czy ktoś zna dobrego brokera ECN z dużym lewarem ?
jest pipnie

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

1:100 to standard wśród ECNów, a wyższy lewar z reguły obowiązuje do pewnego poziomu depozytu lub jest limitowana przez ilość otwartych lotów.

W Dukascopy Europe dostępny jest lewar 1:300, a w FxPro na cTraderze 1:500 do 100 otwartych lotów i to chyba największe co widziałem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

drulaka pisze:NIe chcę zakładać kolejnego wątku więc tylko dopytam: który broker ECN daje największy lewar ? czy standardem jest 1:100 u każdego ?

Mam konto w BRE i nie narzekam , drugie w xemarkets 1:888 ale to MM i spodziewam się wcześniej czy poźniej problemów.


gram tylko e/j, u/j, e/u, nzd/u, pozycje od 1 do 15 lotów, skapl, TP w okolicach 10 pipsów, sredni czas transakcji około 12-15 minut



Czy ktoś zna dobrego brokera ECN z dużym lewarem ?
niezle 15 lotow to depo cirka 49tys zl na jedna pare + zapas oraz gra na pozostalych parach + zapas to masz jakies 1 mln zl na rach czyli w BRE masz przywileje....pod warunkiem ze grasz na realnym rachunkuu...
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
drulaka
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:00

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: drulaka »

hehe , az tak dobrze to nie jest w BRE gram max 5-6, 15 i więcej lotow tylko w xem, gram 20-25% depo i tylko jeden trejd na raz

-- 25 lip 2013, 11:54 --
raposo pisze:1:100 to standard wśród ECNów, a wyższy lewar z reguły obowiązuje do pewnego poziomu depozytu lub jest limitowana przez ilość otwartych lotów.

W Dukascopy Europe dostępny jest lewar 1:300, a w FxPro na cTraderze 1:500 do 100 otwartych lotów i to chyba największe co widziałem.

Czytam opis kont w FxPro i nie wiem czy dobrze zrozumiałem pod MT4 działaja jako MM a STP/ECN dostępne jest tylko w cTraderze ?

-- 25 lip 2013, 12:14 --

w Ctraderze brak jest wykresów typu renko a to podstawa mojej strategi....hmmm.. czy zna ktoś kopiarkę z MT4 do cTradera ?
jest pipnie

Piwko777

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: Piwko777 »

Sory że odgrzebuje po 4 latach, na dzień dzisiejszy co polecalibyście w modelu ECN (True ECN) dobrze by było jak by był polski ale nie koniecznie ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Piwko777 pisze:Sory że odgrzebuje po 4 latach, na dzień dzisiejszy co polecalibyście w modelu ECN (True ECN) dobrze by było jak by był polski ale nie koniecznie ?
Jeśli koniecznie Polska to Alior ale problemy z platformą na porządku dziennym... Mierzyłbym w Dukascopy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

a co znaczy true ecn? :lol: rozumiem, że w porównaniu do fake ecn'a? :P

Piwko777

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: Piwko777 »

Rzeczywisty ECN (True ECN) - broker oferuje dostęp do platformy, na której uczestnicy rynku faktycznie konkurują ze sobą za pomocą ofert kupna i sprzedaży.

https://www.fxmag.pl/artykul/twoj-broke ... ie-oszukac

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Który broker ECN?

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Pisane przez człowieka, który nigdy u żadnego brokera nie pracował :lol:
Czyli wiedzę czerpie stąd co jego znajomi, pracownicy brokerów, mu powiedzieli 8) KEK

ODPOWIEDZ