kopiowanie systemów

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Czy tworzysz systemy samodzielnie?

Nie, wolę korzystać z systemów inwestycyjnych opracowanych przez kogoś innego
1
4%
Tak, tworzę swoje systemy samodzielnie
23
85%
Nie mam zdania
3
11%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Ankieta jak dla sondażu poparcia PO
Co myślisz o PO
a)- Jest spoko niech nam rządzi po wsze czas!
b)- Myślę że dają rade, ale mogli by lepiej.

Masz tysiące strategii o których nie masz pojęcia. Co oznacza że coś tworzysz samemu w tym przypadku? skoro skądś brałeś wiedze, podłapałeś trick stąd i stamtąd...
To tak jak byś zaśpiewał utwór np "dziwny jest ten świat" Jedyne co jest Twoje to interpretacja i wykonanie, utwór zawsze będzie czyjś. W sumie w piosenkach jeszcze można coś nowego wymyślić, ale w forexie którzy jest przekopany od góry do dołu?
Zaraz wyskoczy mi ktoś że coś wymyślił i oparł na czystym wykresie.... a czy czysty wykres nie był już wertowany w te i w tamte przez setki jak nie tysiące osób?
itd itp :)
Moim zdaniem nie da się zrobić czegoś nowego od podstaw w tym temacie.
Można być jedynie pitbulem kopiującym i łączącym utwory w jedno i takiej odpowiedzi tu brak.
Pozdrawiam :)

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Damfry pisze: Moim zdaniem nie da się zrobić czegoś nowego od podstaw w tym temacie.
Można być jedynie pitbulem kopiującym i łączącym utwory w jedno i takiej odpowiedzi tu brak.
Pozdrawiam :)
A mi się wydawało, że pytanie jest w miarę proste a tu patrz... ;)

Twoje twierdzenie można z kolei sparafrazować tak: "Nie można napisać już żadnej nowej książki, bo wszystkie litery/(wyrazy?) już padły, teraz tylko łączysz utwory w jedno".

Nie szukajmy drugiego dna, pytanie jest naprawdę proste i oczywiste.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

LowcaG pisze:Nie szukajmy drugiego dna
Dokładnie, zwłaszcza tam gdzie go nie ma
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

czyli chcecie mi powiedzieć, że jeśli wykorzystuję ZL + SD trochę po swojemu je łącząc, to zaznaczam odpowiedz?

Tak, tworzę swoje systemy samodzielnie....
Bo nie widziałem wtedy takiej opcji, ale na bank juz jest....

Poważnie? :D Otóż zaraz oznajmię światu" nowy" cudowny system.... i będę mówił jaki to ze mnie pionier forexu....
Litości Panowie.... :)

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

hm..chyba chodzi tylko o to aby się czepić ;)
Wiec:
Damfry pisze:Ankieta jak dla sondażu poparcia PO
Co myślisz o PO
a)- Jest spoko niech nam rządzi po wsze czas!
b)- Myślę że dają rade, ale mogli by lepiej.
Bez sensu, bo pytania w ankiecie nie są tożsame.
Damfry pisze: Masz tysiące strategii o których nie masz pojęcia.
Bez sensu, bo co z tego, że jest tysiące strategii o których nie mam pojęcia, skoro pytanie jest czy korzystam z systemów przez kogoś innego stworzonych. Jak ich nie znam to z nich nie korzystam.
Damfry pisze: Co oznacza że coś tworzysz samemu w tym przypadku? skoro skądś brałeś wiedze, podłapałeś trick stąd i stamtąd...
Bez sensu, zawsze bazujemy na jakiejś wiedzy którą skądś wzięliśmy.
Damfry pisze: W sumie w piosenkach jeszcze można coś nowego wymyślić, ale w forexie którzy jest przekopany od góry do dołu?
Bez sensu teza, na którą nie masz dowodów. (masz?). Nie jest na pewno cały przekopany, i zawsze można coś wymyślić.W 19 wieku też (niektórzy) mówili, że w fizyce już wszystko jest wymyślone i nic się nie da więcej wymyślić.
Damfry pisze: Moim zdaniem nie da się zrobić czegoś nowego od podstaw w tym temacie.
Brak zrozumienia pytania (czyli bez sensu), bo pytanie nie jest czy tworzysz coś nowego, czego nikt jeszcze niczego nie wymyślił.
Damfry pisze: Można być jedynie pitbulem kopiującym i łączącym utwory w jedno i takiej odpowiedzi tu brak.
Przykład o pisaniu książki, "łączysz jedynie wyrazy w całość, a wszystkie(albo prawie wszystkie) słowa już ktoś "wymyślił"".
Damfry pisze:czyli chcecie mi powiedzieć, że jeśli wykorzystuję ZL + SD trochę po swojemu je łącząc, to zaznaczam odpowiedz?

Tak, tworzę swoje systemy samodzielnie....
Jak nie wiesz co zaznaczyć to zaznacz "nie mam zdania".

Damfry pisze: Poważnie? :D Otóż zaraz oznajmię światu" nowy" cudowny system.... i będę mówił jaki to ze mnie pionier forexu....
Litości Panowie.... :)
Jak pisałem, nie zrozumiałeś pytania, nikt nie mówił o pionierach a tym bardziej, o jakimś oznajmianiu światu o cudownym systemie, mylisz pojęcia.

Podsumowując
Litości..wszystko jest bez sensu :P

Awatar użytkownika
bdanielb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 22 lut 2009, 18:01

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: bdanielb »

Ponad 80% tworzy wlasne systemy i statystycznie ponad 80% traci na fx...

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

bdanielb pisze:Ponad 80% tworzy wlasne systemy i statystycznie ponad 80% traci na fx...
Tutaj nie ma zależności, poza tym moim zdaniem z wynikami tej ankiety jest coś nie tak
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

jackub

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: jackub »

bdanielb pisze:Ponad 80% tworzy wlasne systemy i statystycznie ponad 80% traci na fx...
Z tego nic nie wynika, bo 80% które traci nie musi pokrywać się z 80% tworzącymi swoje systemy. Może i zapewne taka sytuacja zachodzi że owe 20% wygrywających to 25% tych tworzących swoje systemy ... :?:

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: kopiowanie systemów

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

bdanielb pisze:Ponad 80% tworzy wlasne systemy i statystycznie ponad 80% traci na fx...
Śmiem twierdzić, że 80% z tych 80% nawet nie trzyma się zasad swoich systemów.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ