Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpnia

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
adv

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: adv »

Akhh pisze:Większość już to pokazywała Adv lub pokazuje
Nie jestem na bieżąco. Poproszę zatem o linki do wyników z kont realnych poszczególnych ekspertów/prelegentów. One będą do mnie przemawiały znacznie głośniej, niż jakiejkolwiek i czyjekolwiek słowa. Dziękuję.

doriswawa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: doriswawa »

Podpisuje sie pod tym co napisal ADV i inni. Jesli Ci panowie pokaza myfxbook z ostatnich 12 miesiecy, nie mowie 10 lat jak sa reklamowani to nawet dam za szkolenie 2 x wiecej. Wszyscy szkola ale bez myfxbook to szukaja MEGA JELENII.

Po co szkolic jak sa takimi super traderami ???? Powinii kase trzepac i inwestowac w inne rzeczy a nie szkolic.....

Jesli pokaza swoje staty z realnych kont wtedy mozecie robic szkolenia nawet co miesiac w roznych miastach PL i na 100% bedziecie mieli tysiace chetnych....bez statow to sorry ale to jest naciaganie.

Kazdy sie moze nauczyc wiedzy teoretycznej ale forex to jednak z teoria duza nie ma wspolnego bo tam sie liczy praktyka i jak dajemy sobie na nim rade. Mozna miec pelna i idealna wiedze a nie zarabiac bo rynek niestety jest nie przewidywalny i spekulacyjny.

ConsiliumInvest
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2014, 13:18

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: ConsiliumInvest »

Każda osoba która zna stronę http://www.consiliuminvest.pl/strategies/ , ma dostęp do wyników 5 strategii handlowych od kwietnia 2013. Łącznie zostało wygenerowane 3071 pipsów. Można pobrać historię, z każdym sygnałem który był wygenerowany w danej kategorii. M.in. sygnał klasyczne generowane przez Dawida Augustyna, Ichimoku + Pivot Points generowane przez Andrzeja Haraburdę oraz poniżej przesyłam link do części systemów automatycznych projektowanych przez zespół Consilium Invest. Wszystkie te osoby będą prelegentami na Konsylium Inwestycyjnym edycji III. Wyniki były także prezentowane podczas 2 edycji Konsylium Inwestycyjnego w maju tego roku. Dodatkowo przesyłam link do myfxbooka, gdzie znajduje się część strategii handlowych. http://www.myfxbook.com/members/Consiliuminvest
Każdy użytkownik który zarejestruje się na stronie Consilium Invest, otrzyma dwu tygodniowy dostęp do sygnałów klasycznych, wysyłanych za pomocą sms'a oraz mail'a. W razie pytań, można kontaktować się także na chacie na naszej stronie.
Pozdrawiamy,
Zespół Consilium Invest
Zarabiaj z nami - Consilium Invest

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Ludzie i Wy szkolicie ludzi ?????
Osmieszacie sie takimi stats, zadne z nich nie sa zweryfikowane a zyski jakie robicie po 5-7% w ciagu paru miesiecy i to na kontach widac demo bo nie ma wyplat sa parodia....babcia moja by miala lepsze wyniki lub sprzedajacy na allegro systemy maja lepsze staty niz Wy profesjonalisci z 10 letnim stazem...paranoja co sie wyrabia w tym kraju.
Szkolic to mozna jak sie ma 50-100% rocznie od kapitalu np 100 tys zl i widac wyplaty i maly DD ale to co pokazaliscie to smiech na sali. Niech inni forumowicze sie wypowiedza bo mi rece opadaja.
Ja myslalem ze Ci co szkola to sa zawodowcy a tutaj jest dno....

info.mytrading

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: info.mytrading »

Nastąpiło szybkie rozbrojenie :cry:

Jak potrzebujecie panowie dobre staty z myfxbook to służymy pomocą.

W ciągu miesiąca w naszej ofercie systemy automatyczne,zaprezentujemy konkretne wyniki z myfxbook,obecnie trwają testy,dobór najlepszych par walutowych,a także bezpieczne dopasowanie wielkości lot.


Pozdrawiam serdecznie

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

info.mytrading pisze:Nastąpiło szybkie rozbrojenie :cry:

Jak potrzebujecie panowie dobre staty z myfxbook to służymy pomocą.

W ciągu miesiąca w naszej ofercie systemy automatyczne,zaprezentujemy konkretne wyniki z myfxbook,obecnie trwają testy,dobór najlepszych par walutowych,a także bezpieczne dopasowanie wielkości lot.


Pozdrawiam serdecznie
A gdzie są Wasze staty za ostatni rok np ?
Chyba, że zakładka na stronie "wyniki" gdzie widać "strzały" po 3-5 pipsów bez SL ma być wiarygodna :))))
Firma na Hiszpańskiej plaży, strona z Dubajem? Dorzuciłbym kilka półnagich lasek w tle i kokosy na tej Waszej plaży..
Daleko mi od bronienie CI bo ich wyniki na MyFx gdzie 4/6 strategi ma większy Drawdown niż zysk są słabe po prostu, ale to o ile dobrze widzę automaty a nie strategie manualne i sygnały.
Natomiast najgłośniej szczeka w tym przypadku ten który ma najmniej do pokazania... to ile takie szkolenie powinno kosztować, do kogo powinno być skierowane itp to indywidualne sprawy każdego kto chce je kupić... natomiast twierdzenie, że wystąpią tam anonimowi ludzie ? To już po prostu Kpina ;) Nie przypominam sobie takiej ekipy na żadnym innym tego typu spotkaniu, mogą sobie natomiast przypomnieć anonimów podobnych do info.mytrading którzy chętnie skasują 10 tyś. za dwa PDF'y i sygnały zamykane na 3-4 pipsy zysku ( przy poślizgach ciężko pewnie zarobić na prowizję :) ) do tego bez Stop Lossów...

adv

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: adv »

Akhh pisze:Trollowanie tutaj jest skazane na porażkę, bo tam będzie czołówka polskiego rynku Forex, czy tego chcecie czy nie.
Z Twojej wypowiedzi aż bije po oczach bufonadą.

Za słownikiem języka polskiego - bufonada - przechwalanie się, pozowanie na kogoś ważnego.

http://sjp.pwn.pl/slownik/2552763/bufonada

Skoro Wy jesteście czołowką polskiego forexu z wynikami jakie prezentujecie, to kim jest według Was mój przedmówca (Wuza)? Dla przypomnienia - udokumentował w swoim dzienniku zysk około 100-krotnie większy niż to co pokazujecie Wy w podobnym okresie czasu.

Poproszę o link do wyników z kont realnych pozostałych kilkunastu ekspertów/prelegentów.

info.mytrading

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: info.mytrading »

Wuza pisze:
info.mytrading pisze:Nastąpiło szybkie rozbrojenie :cry:

Jak potrzebujecie panowie dobre staty z myfxbook to służymy pomocą.

W ciągu miesiąca w naszej ofercie systemy automatyczne,zaprezentujemy konkretne wyniki z myfxbook,obecnie trwają testy,dobór najlepszych par walutowych,a także bezpieczne dopasowanie wielkości lot.


Pozdrawiam serdecznie
A gdzie są Wasze staty za ostatni rok np ?
Chyba, że zakładka na stronie "wyniki" gdzie widać "strzały" po 3-5 pipsów bez SL ma być wiarygodna :))))
Firma na Hiszpańskiej plaży, strona z Dubajem? Dorzuciłbym kilka półnagich lasek w tle i kokosy na tej Waszej plaży..
Daleko mi od bronienie CI bo ich wyniki na MyFx gdzie 4/6 strategi ma większy Drawdown niż zysk są słabe po prostu, ale to o ile dobrze widzę automaty a nie strategie manualne i sygnały.
Natomiast najgłośniej szczeka w tym przypadku ten który ma najmniej do pokazania... to ile takie szkolenie powinno kosztować, do kogo powinno być skierowane itp to indywidualne sprawy każdego kto chce je kupić... natomiast twierdzenie, że wystąpią tam anonimowi ludzie ? To już po prostu Kpina ;) Nie przypominam sobie takiej ekipy na żadnym innym tego typu spotkaniu, mogą sobie natomiast przypomnieć anonimów podobnych do info.mytrading którzy chętnie skasują 10 tyś. za dwa PDF'y i sygnały zamykane na 3-4 pipsy zysku ( przy poślizgach ciężko pewnie zarobić na prowizję :) ) do tego bez Stop Lossów...
Po pierwsze przywitaj się,bo kultura tego wymaga,jej brak jest widoczony w każdej wypowiedzi.

Lepsze strzały po 3 do 5 pips x 10 na dzień skutecznie,niż slabiutki-darmowy blog i udawanie guru.
Najpierw spójrz na siebie,a następnie oceniaj innych.
Nasze sygnały są generowane przez Traderów,nie pobieramy opłat za dostęp.
Automaty bedą dostępne,obecnie przygotowujemy ofertę.

Pozdrawiam serdecznie

Koszmarek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:47

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: Koszmarek »

Każdy orze jak może :D Ale 2k za takie coś to niezły wałek. Wallstreet czy Profesjonalny Inwestor są po 1k i ile więcej atrakcji, gości, wystawców. Przy SI to jakaś popierdółka a nie szkolenie. Lepiej odłożyć pieniądze chyba i pojechać do Zakopanego na PI. Ale co ja tam wiem, może ludzie bogaci "som" i zapłacą. Przecież na czymś firma zarabiać musi. Ciekawe jest jedno - poprzednie edycje były za darmo przy takim samym obłożeniu, a teraz to...

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Konsylium Inwestycyjne edycja III - Kraków 23-24 Sierpni

Nieprzeczytany post autor: edila »

Konsylium Inwestycyjne edycja V: 24 października 2015, Kraków

Weź udział w konferencji na temat inwestowania na rynku walutowym (Hotel Best Western Premier Kraków), 24.10.2015. Tym razem – dzięki brokerowi easy-forex - udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Podczas tej edycji unikalnego cyklu spotkań, będzie można wysłuchać aż 8 prelegentów i poznać 4 strategie handlowe. Jednym z inspirujących mówców, a jednocześnie gwiazdą konferencji jest Martin Pring - lider i ekspert w społeczności inwestorów.

Zarejestruj się by otrzymać zaproszenie na seminarium i darmowe 100 zł na inwestycje od easy-forex: http://www.easy-forex.com/gtw/6251005.aspx

Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona. Darmowa rejestracja oraz więcej informacji o wydarzeniu: http://konsyliuminwestycyjne.pl

ODPOWIEDZ