Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Witam,

Czy ktoś się wybiera?

https://www.mforex.pl/TradersDay/ :568:

Ja już jestem zapisany.

Jak ktoś chcę pogadać w realu, spotkać się podczas tej konferencji to zapraszam na priv.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DanielFX pisze:Witam,

Czy ktoś się wybiera?

https://www.mforex.pl/TradersDay/ :568:

Ja już jestem zapisany.

Jak ktoś chcę pogadać w realu, spotkać się podczas tej konferencji to zapraszam na priv.
Hej
A nie będzie to znowu coś w rodzaju bicia pianeczki o wszystkim i o niczym ... kilka niusów ex-post o jakimś znaczeniu a na końcu stwierdzasz że lepiej było zostać w domu... bo takich spotkań już było a Jin Pontiat to bieda...
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

SEROL666 pisze:
DanielFX pisze:Witam,

Czy ktoś się wybiera?

https://www.mforex.pl/TradersDay/ :568:

Ja już jestem zapisany.

Jak ktoś chcę pogadać w realu, spotkać się podczas tej konferencji to zapraszam na priv.
Hej
A nie będzie to znowu coś w rodzaju bicia pianeczki o wszystkim i o niczym ... kilka niusów ex-post o jakimś znaczeniu a na końcu stwierdzasz że lepiej było zostać w domu... bo takich spotkań już było a Jin Pontiat to bieda...
Ja jeszcze nie miałem okazji być na takich spotkaniach, więc chętnie zobaczę jak to będzie 18 października.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Rejestrował się ktoś żeby obejrzeć konferencję poprzez internet? Dostałem na maila link do transmisji która nie działa..

-- Dodano: sob 18-10-2014, 9:12 --

a teraz takie coś wylatuje
Server Error in '/TradersDay' Application.
Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Encountered end tag "div" with no matching start tag. Are your start/end tags properly balanced?


Source Error:


Line 62: </div>
Line 63: </div>
Line 64: </div>
Line 65: }
Line 66: else


Source File: /TradersDay/Views/TradersDay/TransmissionStream.cshtml Line: 64

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.18408


-- Dodano: sob 18-10-2014, 9:41 --

już działa :)
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Przy analityku prawie zasnąłem. Psychologia inwestycji była całkiem całkiem :) Na tradera posługującego się świecami samuraja nie chciało mi się już zostawać, a czekać do samego końca, na tą wolną debatę to trochę za długo.

Wrażenia z tego co widziałem pozytywne :) A jak u was?

PS. Nie jestem łowcą gadżetów, ale notesik i smyczka ok :)
"Choise, the problem is choise"

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

ee no to jak notesik i smycz dostales to musialo byc fajnie :D
Myśleć i działać jak Goldman !

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

No ba ! Pełna klasa ! :D

A tak na serio. Od analityka jedyną "nową" dla mnie rzeczą była informacja, że ECB robi w Europie QE, wczoraj widziałem info, że zaczęli od listów zastawnych.

Co do samego poruszania się po wykresie i zagrań - każdy ma swoją strategię i nie chciałem na siłę czegoś zmieniać, bo ktoś tam coś tam prezentuje. Zobaczę co z moim podejściem w dłuższym terminie.

Parę porad z psychologii inwestycyjnej : szczególnie o emocjach i odczuciach związanych ze stratą i zyskiem. Kto oglądał lub był wie o co chodzi. To tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że gdy się dysponuje cudzymi pieniędzmi to zdecydowanie trzeba redukować ryzyko zamiast super zysków, bo nad swoimi emocjami można zapanować, gorzej już z emocjami kogoś innego. ;)
"Choise, the problem is choise"

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Arturro pisze:No ba ! Pełna klasa ! :D

A tak na serio. Od analityka jedyną "nową" dla mnie rzeczą była informacja, że ECB robi w Europie QE, wczoraj widziałem info, że zaczęli od listów zastawnych.

Co do samego poruszania się po wykresie i zagrań - każdy ma swoją strategię i nie chciałem na siłę czegoś zmieniać, bo ktoś tam coś tam prezentuje. Zobaczę co z moim podejściem w dłuższym terminie.

Parę porad z psychologii inwestycyjnej : szczególnie o emocjach i odczuciach związanych ze stratą i zyskiem. Kto oglądał lub był wie o co chodzi. To tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że gdy się dysponuje cudzymi pieniędzmi to zdecydowanie trzeba redukować ryzyko zamiast super zysków, bo nad swoimi emocjami można zapanować, gorzej już z emocjami kogoś innego. ;)
hm... czyli co "Na zachodzie bez zmian".. ??
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Co masz na myśli SEROL666 ?
"Choise, the problem is choise"

Awatar użytkownika
leemo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 31 paź 2012, 09:01

Re: Konferencja TradersDay @ mForex (18.10.2014)

Nieprzeczytany post autor: leemo »

Witam
Można gdzieś tą konferencję oblukać.

ODPOWIEDZ