Karson - DayTrading - REAL.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: karson »

@simon000111 dokladnie po to byla mi ta regula z iloscia pozycji, zeby wybierac najlepsze okazje. :D w praktyce wychodzi na to ze w kazdym momencie widze okazje i nie potrafie byc bez pozycji hehe. Reguly mam spisane tylko jakos o nich zapominam w ciagu dnia, natomiast doskonale mi sie przypominaja wieczorem i w piatek o 22. W weekend sobie wszystko ukladam i w poniedzialek wracam z mega nastawieniem. Po czym znowu zaczyna sie wszytko sypac. Przez to ze zalozylem ten dziennik i publicznie widac kaki jestem forexowy lamus to troche mi wstyd i moze to spowoduje ze zaczne panowac nad emocjami. Czuje ze jak to ogarne i bede potrafil trzymac sie sztywno moich banalnych zasad to dopiero wtedy te pare pipek dziennie bede mogl systematycznie ksiegowac. :)

silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

Nie jesteś sam ja też tak miewam wszystko rozpisane a jak przychodzi co do czego to człowieka psychika niszczy, ale mam nadzieję że obaj sobie z tym problemem poradzimy :564:
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: karson »

Hej wrzucam podsumowanie dnia:

+3.48%
90.20 PIPS

wczoraj bylo cos kolo +1,5% ale nie miałem czasu już robić screenów, wszystko jest na MyFXBook.

Generalnie moje banalne średnie działają cały czas tak samo, to ja trochę jestem tu problemem a raczej moja cierpliwość.
Najważniejsze ze pipsy sa na plus. Gdybym byl bardziej cierpliwy i poczekal chwile dluzej bylo by pewnie z 30 pipsow wiecej dzisj.

Ponizej screeny z wejsc z komentarzami.

@silverarrow, pewnie ze damy rade :-). Trzeba się tylko uspokoić i się nie podpalać. Ja najbardziej nie lubie jak mi pierwsza transakcje dnia wytnie na SL. Mam pozniej to glupie uczucie ze musze to szybko odrobic :/

BTW polecam ksiazki:
Trading in the zone - M Douglas (pol. W transie inwestowania)
Disciplined Trader - M Douglas.
FOREX - wyłącz emocje, włącz zyski. Przewodnik świadomego inwestora - M Rylski

troche zmienily moje spojrzenie na to wszystko, ale na pelny efekt trzeba bedzie pewnie jeszcze poczekac.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: karson »

i jeszcze calosc z MyFXBook'a
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Philips

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Hej wrzucam podsumowanie dnia:
Karson nie korciło Cię spiramidować pozycje na USD/PLN jak kurs doszedł do 3.96?
Dopuszczasz możliwość spiramidowania pozycji ? Czy może jesteś temu przeciwny.

Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: karson »

Otworzylem kolejna ske przy bodajrze 3.93 przelezala przez weekend i zamknalem z bardzo niewielkim zyskiem. Niechce robic priramidy bo niemam na to zadnej przemyslanej strategii. Co ile otwierac 10,20, 100 pipsow? Ile pozycji maksymalnie ? I kiedy ciac straty. Pare razy stosowalem piramidy i zyski byly fajne, ale wlasnie brak sztywnych regul o ktorych pisalem wyzej powodowal,ze w momencie gdy wykres szedl jak posznurku bez najmniejszej korekty to mnie tak przewozili ze tracilem kilkutygodniowe zyski.

Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: karson »

Dzisj wróciły zle nawyki, odpuscilem 2 razy SL, raz sie udalo, drugi nie. Niech to będzie przestroga dla innych. Musze sie powaznie zastanowic nad tym co robię. Bo przez dwa lata nie jestem w stanie wymusic na sobie trzymania sie zasad wiec chyba niemam czego tutaj szukac.

Admini moga wykasowac ten dziennik, w niczym mi on nie pomagal, wiec niema sensu marnowac na niego czasu.

Powodzenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Karson - DayTrading - REAL.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

kolejna jazda, qrde, zesrałbym sie w 5 sekund gdybym nie miał SLa a tu czlowiek potrafi wpakowac 50.000$ na rynek przy podrygach Dzanet Jelen.

ODPOWIEDZ