Journal Fibo 61

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Fibo

Używam
31
62%
Nie używam
19
38%
 
Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

No coś tam spadło w końcu.
Testowałem mała piramidkę. Wiem że w piramidowaniu pozycji jest duży potencjał.
Ale jakoś zawsze nie miałem odwagi. Z reguły mam jeden trejd u siebie i go pilnuje.
Skrypty by się przydało do zamykania wszystkiego.
Wejście na 161.8 troszkę ponad. No powiem szczerze że serce rośnie jak konto przy piramidowaniu rośnie szybciej.
Mimo że to marne 0.05 lota a potem 0.1, w sumie trejd na 68$ ale jakoś tak inaczej, nie wiem jak to określić. Szybciej, łatwiej?
Ale przy moim szybkim sposobie gry raczej nie widzę szans dla takiego stylu gry.
Rozglądam się ostatnio nad longtermowym sposobem do grania w oparciu o fibo.
Co by w wakacje nie siedzieć przy kompie cały czas. Więc może piramidowanie mogłoby być miłym dodatkiem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

To z mojego MyFX

Ewidentnie powinienem grać tylko w środy, no i czwartki też mogą być ;) wtorki nie ruszać platformy !
Troszkę to nie reprezentatywne bo wywijam na tym koncie różne "numery" których normalnie nie robię.
Ale aż chyba się skuszę i posprawdzam u mojego broka jak to wygląda. ;)
Tylko będe to musiał zrobić ręcznie bo tam statów nie da się podpiąć.

Dla przypomnienia:
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

daromanchester pisze:Skrypty by się przydało do zamykania wszystkiego.
Osobiście uważam że z piramidowaniem jest tak że otwierasz jak automat najlepiej o poranku na mocnych ruchach. Co do EA to przydało by się takieże otwierasz ze stałm SL dopasowanym do zmienności ale nie wiem czy można coś takiego zrobić aby następna pozycja otwierała sie z powiedzmy 12 pipsowym SL a pierwsza w tym momecie przestawiała SL na swoje BE albo przesuwała SL w miejsce SL z drugiej pozycji i trzecia tak samo tak że mamy bez wzgledu na ilość otwartych pozycji de facto wszystkie SL w jednym miejscu no i żeby pózniej mozna było wszystkie SL przestawić nad zlecenia a nie każdego osobno... można coś takiego zrobić albo kogo zapytać ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Dzisiejszy email od JadeFX
Dear Dariusz ,

We are currently experiencing a Temporary Technical connection issue at the Liquidity Bank. The Liquidity Bank's Quotes Server is having a Technical Streaming issue and they are working to fix it right now. It should be resolved in a few minutes . We do apologize for the technical difficulty at the Bank. we are working hard with the Liquidity bank to make sure they are bank online.

JadeFX
http://www.jadefx.com
support@jadefx.com
Coś mi się to nie podoba.
Oczywiście zawalili sprawę jak mi kabel na fibo 61.8 uderzył a ja nic tutaj nie mogłem zrobić.

Ostatnio troszkę bawię się wszystkimi poziomami fibo i na niskich TF.
Takie skalpowanie. Testuje też EA do ustawiania automatycznie SL przy otwieraniu pozycji.
Bo w JadeFx nie da się tego zrobić przy otwieraniu zlecenia. Taki urok STP
Testuje też skrypty do BE.

W związku że wszystko to ostatnio testy więc nie podaję tego w Journalu.
A tak w ogóle to wakacje mam od forexa ;) hehe

Obrazek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ