JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
quad-core
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 13 kwie 2013, 14:38

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: quad-core »

W najnowszej wersji platformy JForex ver. 3.1.6 jest mały błąd (polska wersja językowa) i dotyczy literówki w Indeksie OHLC wyświetlonym na wykresie w poziomie. Zamiast OHLC jest OHLH :) Wartości są w porządku. Przykładowy screen w załączniku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
mowa jest milczeniem a srebro złotem :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kopiowanie transakcji MT4 < - > JForex

Dostępny jest Copy Tool, który umożliwia powielanie pozycji między platformą MT4 dowolnego brokera i JForex Dukascopy. Zatem jeśli ktoś ma swój automat napisany w MQL, a chce grać w Dukascopy lub nie może już patrzeć na MT4 ale tam ma lepszą ofertę to właśnie problem znika :).

Możemy stosować dowolne kombinacje:
  • MT4-MT4,
    MT4-JForex,
    JForex-JForex,
    JForex-MT4,
    MT4-MT4 i JForex
    JForex-JForex i MT4
i dublować transakcje na dowolną ilość rachunków jednocześnie.

MAŁO? Dla naszych klubowiczów rabat 20% na każdy rodzaj licencji :).
https://forexclub.pl/mt4-jforex-copier-fxcraft/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Opisujemy nowości z JForex, które pojawiły się w tym miesiącu:
https://forexclub.pl/kwietniowa-aktualizacja-jforex/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

raposo, może powinni dodać do jforex funkcje która pokazuje transakcje z danego okresu tylko a nie wszystkie historyczne jakie były na rachunku?

Obecnie przenieśli funkcje gdzie włączasz / wyłączasz pokazywanie zleceń na wykresie do górnego paska narzędzi
pasek narzedzi.png
Pozycja historical orders / positions albo CTRL + N

A gdyby dodali jeszcze do tego funckcje gdzie ustawiam sobie z jakiego zakresu będą pokazywane transakcje wg daty oraz godziny i jak klikne w to historical orders to będzie mi się pokazywało tylko tyle ile ustawiłem. Mogli by dodać to tutaj na przykład ( w oknie ustawień wykresu albo gdzie indziej w menu ustawień ). Wstawić menu do ustawienia zakresu daty oraz godziny od kiedy do kiedy mają być pokazywane zlecenia. A potem tylko klikasz na pasku narzędzi "pokaż historyczne transakcje" i pokazuje tylko ten zakres czasu a nie wszystkie.
ustawienia wykresu.png
Co myślisz o tym, może dałoby rade zgłosić coś takiego jeśli ma to sens. Obecnie wszystkie transakcje są pokazywane na wykresie, mnie to osobiście troche irytuje w jforex.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Hej,

Tylko czemu akurat w JForex jest to irytujące? Wszystkie platformy tak mają :D. Ale fakt, że brzmi ciekawie - jeśli ktoś zawiera wiele transakcji to może być przydatne. Zaproponuję. W tym tygodniu wyłapałem kilka małych bugów więc przy okazji zgłoszę hurtem :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

W MT4 można dodać pojedyncze transakcje, akurat wg mnie to jest dobre rozwiązanie, ale można też dodać wszystko trzymając klawisz SHIFT na wykres. Natomiast w jforex jest tylko jedna opcja - pokaż zamknięte transakcje albo je ukryj. Czasem chciałem sprawdzić pojedyczne pozycje w innym TF i nie mogłem bo mi zasłaniała reszta transakcji jeśli to były skalperskie zagrania itp. Wszystko jest pokazane na wykresie, cała historia.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

-rookie- pisze:W MT4 można dodać pojedyncze transakcje, akurat wg mnie to jest dobre rozwiązanie, ale można też dodać wszystko trzymając klawisz SHIFT na wykres. Natomiast w jforex jest tylko jedna opcja - pokaż zamknięte transakcje albo je ukryj.
No tak, masz rację. Zapomniałem o tych pojedynczych na MT4. Napiszemy, zobaczymy ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dukascopy uruchamia JForex 3 w wersji Web. Na razie tylko na demo ale w bliskiej przyszłości możemy doczekać się DUŻEJ interesującej innowacji... ;)
https://forexclub.pl/platforma-dukascopy-jforex-3-web/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Piwko777

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Piwko777 »

Rapso ma pytanie co do opcji "pokaż głębokość rynku - Show 10 Level" są to jednostki zleceń klientów DukaScopy ? czy "całego" rynku między bankowego do którego oferują dostęp poprzez swoją platformę

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Piwko777 pisze:Rapso ma pytanie co do opcji "pokaż głębokość rynku - Show 10 Level" są to jednostki zleceń klientów DukaScopy ? czy "całego" rynku między bankowego do którego oferują dostęp poprzez swoją platformę
Jest to wgląd w głębokość rynku SWFX Marketplace:
https://www.dukascopy.com/swiss/pl/forex/swfx/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ