JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Apropos tematu korzystania mobilnego na androidzie wlasnie odgrzebalem aplikacje Trade interceptor,
Mozna przez nia zalogowac sie na konto live w Duka lub Fxcm,
Platforma jest mega fajna i praktyczna,
Mozna uzywac Fibo,
Mozna handlowac klikiem z ustalonym z gory Sl/tp
Mozna korzystac z wykresow 1,2,3 minutowych
Mozna odpalic wykres heiken ashi
Jest tez wbudowany kalendarz z filtrem waznosci low/med/high
Najfajniejsza opcja to zlecenie oczekujace,cene wejscia ustalamy palcem na wykresie



Zobacze po weekendzie czy dziala wszystko i czy nie zamula...

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Witam,

Jesli chodzi o trade interceptor to potwierdzam ze dziala bez zarzutu.

Mam pytanie
Czy moge brac udzial w konkursach dukascopy banku dla trejderow jesli mam konto w duka europe???
Czy moge kopiowac sygnaly na konto live w ramach social trading ???
Czy jak wygram jakies pieniadze nie bedzie problemu z wplata ich na konto live w duka europe ??

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ad.1) Możesz, konkursy są ogólnie dla klientów Dukascopy.
Ad.2) Tak.
Ad.3) Nie. Zapoznaj się tylko z regulaminem konkursu, którym jesteś zainteresowany.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

No wlasnie moj account menager powiedzial, ze nie moge na koncie live kopiowac sygnalow z social trading...?????

Z tego co widze ewentualnymi srodkami z nagrod z konkursow trzeba po prostu obrocic na koncie life odpowiednia iloscia lotow?????

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ad.1) W Dukascopy Bank jest dla kont rzeczywistych. Niestety w Europe ze względów prawnych prawdopodobnie tego nie będzie. W takim przypadku pozostaje tylko kopiować transakcje z dema za pomocą kopiarek np. http://forexclub.pl/narzedzia/jforex-copier/
Ad.2) Dokładnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

artur_ar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 09 gru 2009, 15:55

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: artur_ar »

Kombinuję nad zaprzęgnięciem wykresu range bars w JForex, domyśliłem się że w ustawieniach jest to typ o nazwie 'Zakres' ale maksymalną wartością baru może być tylko 1000 pips. Dla DAX, który jest kwotowany do dwóch miejsc po przecinku jest to za mało, potrzebuję większych wysokości słupków, w granicach kilku tysięcy. Jest na to jakiś sposób, skrypt czy coś? Nie jestem obeznany z tą platformą tak dobrze jak z MT4.
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Chyba obecnie nie ma na to rozwiązania. Ograniczenie było wprowadzone zanim w ofercie były jeszcze CFDs więc zapewne jeszcze nie zdążyli tego uwzglęnić :). Prześlę im sugestię i może w miarę sprawnie zwiększą ten limit.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Witam,

Wykres godzinowy Eur/Usd na H1 kończy mi się gdzieś na maju 2003, chciałbym zobaczyć wcześniejsze dane historyczne .Aktualnie jesteśmy już tak nisko, że nie mogę zobaczyć, jakie były poziomy wcześniej. Czy jest to możliwe?

Dziękuję
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Spróbuj pobrać stąd:
https://www.dukascopy.com/swiss/english ... istorical/

Jeśli nie to pewnie nie ma takiej możliwości i też nie wiem czy wiele Ci to da, bo euro weszło do obiegu 1 stycznia 2012 r.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

T-REX pisze:Czy ktoś używa jforexbook? Program ma z założenia działać jak MyFxBook, jest autorstwa jednego z userów tego forum. Odpaliłem to dzisiaj po długich bojach ale niestety nie aktualizuje danych tzn pobrało jakieś 3 transakcje zamiast całą historię, program nie widzi również otwartych ani nowo-zamkniętych pozycji. Czy ktoś ma podobny problem?
Odświeżam pytanie, poprzednio podłączyłem demo i program ściągnął mi zaledwie 3 historyczne transakcje, po podłączeniu real było ok jeden dzień, potem aplikacja przestała widzieć oczekujące i bieżące zlecenia. Widzę w zakładce Community około 10 ujawnionych kont podpiętych. Czy ktoś z tego korzysta i wie jak ogarnąć?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ