Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 28 lip 2017, 04:47     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Jestem nowy ciągle wygrywam

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

piterptf

Bywalec

Bywalec

Re: Jestem nowy ciągle wygrywam

Nieprzeczytany post09 gru 2016, 21:10

Dzięki wielkie za rady. Z każdej z nich postaram się wziąć coś dla siebie.
;)

HTR

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post10 gru 2016, 12:53

Cześć,
pozwolę dołaczyć sie do tematu.

Forexem interesuję się dość długi czas. Na początku na demo odnosiłem sukcesy :)
Na realnym koncie jestem już swój pierwszy depozyt w plecy.

Faktycznie to, co piszą chłopaki wcześniej- o psychice odkuwania się i o bajońskich sumach na rachunku demo sprawdza się w 100%.

Ja gram na centach, także strata pierwszego depo rzędu 5 funtów nie była straszna. Teraz z drugim depozytem jestem na plusie. A dlaczego wyzerowałem pierwszy depozyt? Bo mimo zarobienia w ciągu jednego dnia na parze GBP/JPY prawie 30 procent początkowego kapitału, to kwota była dla mnie za mała... No i zwiększyłem pozycje, otworzyłem pod wpływem emocji i poszło nie w tę stronę ;)

Teraz patrzę nie na kwotę, ale na procent jaki udało mi się zgarnąć z rynku. 5 procent tygodniowo nie da Ci żaden bank ;) A że kwota niska.. No- ja wolę już teraz cieszyć się procentami (i w razie czego prawie nie ryzykować) niz marzyć o kokosach z depo w wysokości 5 F ;))

Spróbuj- tak jak pisał ktoś wyżej- otworzyć demo z wysokością kapitału taką, jaki będziesz chciał wpłacić realnej kasy. Zobaczysz, że nie zarabiasz milionów i wtedy nie włączy się chciwość 'bo na demo zarabiałem dziennie 1k a tu raptem 50 zł'.

Demo a real to dwie różne sprawy- niestety.

Pozdrawiam,
HTR.

Caldeborn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post10 gru 2016, 18:01

Teoretycznie powinno Ci sie udac. Przy stosunku 1:10 TP do SL osiagniecie SL jest prawie niemozliwe i 90%+ skutecznosc to norma. Jak juz tak grasz to proponuje zastosowanie 6:100 TP/SL, bardzo zblizone do Twoich TP/SL jednak w tym przypadku SL jest mozliwy tylko w jednym wypadku. Pograj sobie na Demo tym stosunkiem TP/SL i jezeli uda Ci sie zaliczyc SL to nigdy nie otwieraj prawdziwego konta. Powodzenia

piterptf

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post11 gru 2016, 11:30

Są dwie szkoły podobno,
jedna mówi o micro zyskach, i chciwości
a druga o tym(Wiekszy budżet).Jeżeli mamy pewną kwotę która nas usatysfakcjonuje to nie ryzujemy Bóg wie ile.

Jeżeli będę generować zyski jeszcze na demo
moją minimalną kwotą będzie 10,000

piterptf

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post27 gru 2016, 20:31

chlopaki mam pytanie, czemu nie wzieło take profit ?
Obrazek

Caldeborn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post27 gru 2016, 21:06

Prawdopodobnie nie doszlo do TP na "Ask". Zobacz jaki miales spread? Od TP odejmij spread i zobacz czy kurs na "Bid" tam doszedl.

piterptf

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post27 gru 2016, 21:09

a jak to sprawdzić*
Przepraszam za laikowe pytania ale uczę się ;).

Caldeborn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post27 gru 2016, 21:19

Na MT4 w okienku rynek masz instrumenty finans. z cenami "Bid" i "Ask" np. eur/usd ma spread u Ciebie okolo 1.7-2.3 pipsa.

irmentruda

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post02 sty 2017, 10:53

dalej "wygrywasz"?

piterptf

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post07 sty 2017, 09:13

Tak ;) nieustające pasmo sukcesów i powodzeń.
Jednak celowo popełniłem pare błędów inwestycyjnych zobaczyć czy system to wybacza, okazuje się że nie wybacza zatem działam dalej tak jak działałem ;)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex - dyskusje ogólne