Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Po swoich doświadczeniach już nie wchodziłbym w kupowanie sygnałów chyba, że:

a)Osoba sprzedająca sygnały wylegitymowałaby się zyskownym tradingiem, a nie statystykami, które można łatwo spreparować.

b)Na pytanie czy taka osoba mogłaby pokazać mi przykładowe transakcje, otrzymałbym odp: "W danym okresie czasu było tyle i tyle transakcji - podaj dzień, który chcesz, abym udostępnił".

c)Udostępniany byłby okres kontrolny na tyle długi, aby osoby korzystające, mogły spokojnie przekonać się o tym, czy dany system gry im odpowiada.

Według mnie to niezbędne minimum wiedzy aby wykorzystywać do tego typu usługi (bo tak to trzeba traktować). Piszę o tym, bo kilka lat temu miałem epizod kupowania sygnałów i teraz z perspektywy czasu wiem na co powinienem był wtedy zwrócić uwagę.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: brg »

A co to jest VDS?

Jeśli tak boisz się o prywatność, podepnij rachunki pod MyFXBooka. Oczywiście nie podepniesz, bo one nie istnieją, tak tylko mówię bo się droczę :)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

zaciekawiliscie mnie ta Kanada...
kraj anglosaski, kultura zatem wysoka, prawo na wysokim poziomie, brak amerykanskiej przemocy, ta prowincja z 10,5% to pewnie Yukon albo Northwest, zimno ale do zniesienia :) byleby internet byl ze swiatlowodu :)

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

brg pisze:A co to jest VDS?

Jeśli tak boisz się o prywatność, podepnij rachunki pod MyFXBooka. Oczywiście nie podepniesz, bo one nie istnieją, tak tylko mówię bo się droczę :)
VDS/VPS http://forex-nawigator.biz/forum/vpsy-t ... ?hilit=VDS VPS
spoko :d . ale z tym https://www.mql5.com/en/signals/author/fllo19 miales wyczucie . w minionym tygodniu sporo systemow sie posypalo.
Caldeborn pisze:Forum jest po to zeby dyskutowac a nie zachowywac sie jak wsciekly pies na lancuchu. Kazdy dialog zawsze cos tam wnosi. Wspomniales Greena, jak Greeen szuka czego szuka to moze dojsc do wniosku(po dialogu ze mna), ze Estonia nie jest dobra opcja i w swoich poszukiwaniach moze trafic np. na Kanade gdzie male korporacje placa 10.5%-17% podatku w zaleznosci od Prowincji w jakiej sa zalozone od pierwszych $500 000.00 zysku pomniejszonego o wydatki. Takim wydatkiem moze byc obsluga konta przez polska firme, ktora zaplaci tylko 19% podatku od zysku pomniejszonego o swoje wydatki itd...Zaleta jest tez gwarancja panstwa do $1 000 000.00 na kontach maklerskich. To tylko przyklad jest kilka innych lepszych lub gorszych. Moze kolejnym Twoim nickiem powinien byc "narcissus"?
irmentruda pisze:zaciekawiliscie mnie ta Kanada...
kraj anglosaski, kultura zatem wysoka, prawo na wysokim poziomie, brak amerykanskiej przemocy, ta prowincja z 10,5% to pewnie Yukon albo Northwest, zimno ale do zniesienia :) byleby internet byl ze swiatlowodu :)
sorry / dobra moze on rzezczywiscie jest starszym gosciem albo moze byl zmechacony po wzmacniaczu radosci ducha.
proaktywnosc to wazna umiejetnosc niemniej jedna z jej naczelnych zasad jest najpierw zrozum a pozniej staraj sie byc zrozumianym

no jak do kanady to tylko na wlasnym jachcie kupionym za zarobione w estonskiej spolce pieniadze zwolnione od podatku. jachcie zarejestrowanym oczywiscie na afrykanskich autonomicznych wyspach rozprawiczonych gdzie przy okazji rejestracji jachtu dorzucaja obywatelstwo i konto z podatkiem minus 10 procent. :d

marzenia to PODSTAWA TRZEBA JE MIEC poniewaz sa sila napedowa do skutecznych dzialan

ODPOWIEDZ