Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
jarfx05
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 06 mar 2013, 01:27

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: jarfx05 »

Kazde czasy sa pionierskie....a ja sam podejmuje dacyzje .. :)

popatrz jakie idiotyczne systemy publikowal tu fxlamer a teraz wielki specjalista od price aktion..kolejna zenada..to juz do kwadratu... :)


Wywiescie biale flagi panowie z 10-cio letnim doswiadczeniem i nie opowiadajcie glupot ludziom ktorzy zadaja konkretne pytania i chca sie czegos nauczyc a nie przelewac z postego itd itp.... :D

Narzedzi tez nie trzeba wymyslac bo kolo jest juz dawno wynalezione tylko trzeba umiec sie nim poslugiwac...wystarczya pivoty zeby moc sensownie handlowac na forex.

dziekuje za uwage i koniec tematu

-- Dodano: 15 sie 2015, 23:58 --
jarfx05 pisze:Kazde czasy sa pionierskie....a ja sam podejmuje dacyzje .. :)

popatrz jakie idiotyczne systemy publikowal tu fxlamer a teraz wielki specjalista od price aktion..kolejna zenada..to juz do kwadratu... :)


Wywiescie biale flagi panowie z 10-cio letnim doswiadczeniem i nie opowiadajcie glupot ludziom ktorzy zadaja konkretne pytania i chca sie czegos nauczyc a nie przelewac z pustego itd itp.... :D

Narzedzia tez nie trzeba wymyslac bo kolo jest juz dawno wynalezione tylko trzeba umiec sie nim poslugiwac...wystarczya pivoty zeby moc sensownie handlowac na forex. Jak ktos nie lubi pivotow sa inne narzedzia. :D

Wazne zeby wiedziec jak dzialaja ale do nauki sa konta demo.

A tu beda inni skomlec ze demo to nie rael dochodzi psychologia...:)

Zawsze jest powod zeby marudzic!!!!

dziekuje za uwage i koniec tematu
-- Dodano: 16 sie 2015, 13:24 --
jarfx05 pisze:Kazde czasy sa pionierskie....a ja sam podejmuje dacyzje .. :)

popatrz jakie idiotyczne systemy publikowal tu fxllalala a teraz wielki specjalista od price aktion..kolejna zenada..to juz do kwadratu... :)


Wywiescie biale flagi panowie z 10-cio letnim doswiadczeniem i nie opowiadajcie glupot ludziom ktorzy zadaja konkretne pytania i chca sie czegos nauczyc a nie przelewac z postego itd itp.... :D

Narzedzi tez nie trzeba wymyslac bo kolo jest juz dawno wynalezione tylko trzeba umiec sie nim poslugiwac...wystarczya pivoty zeby moc sensownie handlowac na forex.

dziekuje za uwage i koniec tematu

-- Dodano: 15 sie 2015, 23:58 --
jarfx05 pisze:Kazde czasy sa pionierskie....a ja sam podejmuje dacyzje .. :)

popatrz jakie idiotyczne systemy publikowal tu fxlalala a teraz wielki specjalista od price aktion..kolejna zenada..to juz do kwadratu... :)


Wywiescie biale flagi panowie z 10-cio letnim doswiadczeniem i nie opowiadajcie glupot ludziom ktorzy zadaja konkretne pytania i chca sie czegos nauczyc a nie przelewac z pustego itd itp.... :D

Narzedzia tez nie trzeba wymyslac bo kolo jest juz dawno wynalezione tylko trzeba umiec sie nim poslugiwac...wystarczya pivoty zeby moc sensownie handlowac na forex. Jak ktos nie lubi pivotow sa inne narzedzia. :D

Wazne zeby wiedziec jak dzialaja ale do nauki sa konta demo.

A tu beda inni skomlec ze demo to nie rael dochodzi psychologia...:)

Zawsze jest powod zeby marudzic!!!!

dziekuje za uwage i koniec tematu

Awatar użytkownika
jasiek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 lip 2015, 21:53

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: jasiek »

Podam kilka przykładowych,których jednak nie używam osobiście ale obserwuje. Mam nadzieje, że udowodnią sceptyką, że jednak roboty potrafią zarabiać...

Pierwszy http://www.myfxbook.com/members/fxmonet ... unt/870185

Ostatnie miesiące sobie kiepsko radzi. Jest to system wybiciowy.

Drugi wybiciowy http://www.myfxbook.com/members/keltner ... red/964199
Ten robot pamiętnego 15 stycznia zadziałał, oczywiście w dobrym kierunku, ale za sprawą rozszerzenia spreadu przez brokerów zczyścił konta. Akurat u tego brokera tego nie widać.

No i przykladowy trzeci, który niestety ostatnie miesiące też sobie kiepsko radzi, ale zaczyna sie odbijac.
http://www.myfxbook.com/members/revtrad ... al/1043229.
Jest to system przeciwny do pozostałych dwóch. Nie działa na wybicia a na rewersy. Ma strasznie duze stoplossy.

KeltnerPro i Revtraderpro maja podrasowane krzywe kapiatalu, gdyż na poczatku graja bardzo duzymi stawkami nie proporcjonalnymi do kapitału. Zeby je ocenic właczcie sobie na myfxbook Custom Analysis i zobacznie inne okresy itd.

Na koniec link do robota, który został dopasowany do historii moim zdaniem. W testach ma wspaniale zwroty, ale juz w forward tescie traci http://www.myfxbook.com/members/ForexVe ... ot/1161639. Podejrzewam, ze myfxbook zostal zfalszowany wstecz o czym swiadczy tez broker SynergyFX ( tego samego brokera ma revtrader i keltner..)

Jak ktos dobrze poszuka to znajdzie te roboty za free, zeby sobie potestowac.

Jak widac ostatnio strategie wybiciowe kiepsko sie sprawdzaja, wybija im stoplossy. Rynek jest bardziej rozchwiany. Czy to jest chwilowe czy juz na stale...

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Tez mam takie wlasne produkcje, ktore w jednym okresie radza sobie bardzo dobrze a w innym maja w najlepszym momencie "przestoj". Nigdy nie wiemy kiedy co bedzie. Przykladowo dzis sprawdzalem system pod DAXa na M5 - w okresie lipiec-sierpien radzil sobie doskonale, przy piramidowaniu dajac teoretycznie zysk do 6000€ przez 6 tygodni z rewelacyjna krzywa wzrostu. W okresie marzec-czerwiec ten sam system i ustawienia przewalily dokladnie rowno 6000€. Oczywiscie teraz wiemy kiedy jak wykres wyglada i mozemy sie madrzyc. Ale na zywca juz sie tak nie da jesli ktos nie ma dlugoletniego opatrzenia z rynkami i wykresem.

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1522
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: personov »

Kolego jarfx05 - cała dyskusja zaczęła się od tego, że JAREK67 stwierdził, że takie testy można o k.. d.. rozbić.
Myślałeś o tym ? Chodzi o to, że sam tester MT4 jest prymitywny i jakość modelowania poniżej 99% ( nawet 90% ) jest niewiarygodna i trzeba szukać innych metod testowania historii. Myślę, że w grę wchodzą tylko testy na danych tickowych z modelowaniem 99%. Poczytaj o tym.
Solą życia jest kasa.

dawFX
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2015, 09:58

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: dawFX »

też szukałem robota żeby kupić i za każdym razem okazywało się że ktoś manipulował wynikami itp, chyba wole sam inwestować, choć jakby ktoś z was znalazł fajnego robota to jest zaint :)

Pozdro

Awatar użytkownika
greenvince
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2015, 09:17

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: greenvince »

Na pewno nie można czegoś stwotzyć i puścić w samopas bo się zgubi. Trzeb znać zasady działania i wiedziec gdzie może się wywalić, niezbędne są założenia i dobre zarządzanie ryzykiem... Obecnie mam średnio 25e dziennie nie mało nie dużo... Nie robiłem nic 10 lat ale rok szukałem,testowałem, obserwowałem, pytałem i chyba znalazłem. Więc wszystko możliwe, problem w tym że niektórzy chcą ze 100zł ugrać kolejne 100 i w zasadzie to nie problem ale któregoś dnia trafią na jakiegoś idiotę w TV co zaczyna gadać o stopach albo zatrudnieniu i wszystko ziemia pochłonie ;)
Obrazek

CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Kupiłem wiele robotów i wszystkie zakończyły tak samo. Na Alle sprzedawcy robotów mają ciekawe komy:

"witam zakupilem owe sygnaly i mniej wiecej po tygodniu moje konto zostalo wyzerowane-mimo iz gralem duzo bardziej konserwatywnie niz jest napisane. wlasciciel pisal ze nie ma konca mies. i nie jest to jego wina i liczy sie rozliczenie na koniec mies"

Jak kupisz robot i wyczyścisz rachunek, to nie jego wina. Liczy sie bilans miesieczny.

Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: Jakiego Robota MT4 wybrać ???

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

No niestety, rynek robotów/sygnałów to rzeczywiście zmora. Tak jak już wcześniej pisałem, problem jest też taki, że ludzie po prostu chcą kupować takie systemy, którym bliżej do hazardu niż jakiejkolwiek strategii. Oczywiście to nie usprawiedliwia sprzedawców, którzy świadomie wykorzystują ludzką naiwność.

No bo ile osób kupi system, który zarabia średnio 2% w miesiącu, robi 40 transakcji w roku i przez większość czasu jest pod wodą? A właśnie takie strategie są zyskowne w długim terminie. Np. to jest jeden z takich systemów (akurat dokładne wersje zautomatyzowane są trudno dostępne): http://www.benvanvliet.net/Downloads/turtlerules.pdf

Swoją drogą, 2% miesięcznie to nie jest słaby wynik. Po 20 latach z 10 000 można wyjść na ponad 1 000 000 :D

ODPOWIEDZ