Jakie waluty najbardziej aktywne wieczorem?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
Kundziu
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 21 gru 2011, 17:33

Jakie waluty najbardziej aktywne wieczorem?

Nieprzeczytany post autor: Kundziu »

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, chociaż już jakiś czas namiętnie je przeglądam. Mimo to nie znalazłem wszystkich potrzebnych mi informacji.
Na co dzień pracuję do godziny 16, więc czas na Forex mam dopiero w godzinach popołudniowych czy wieczornych.
Stąd moje pytanie. Które pary walutowe są wtedy najbardziej aktywne? To znaczy na których występuje największa zmienność? Londyn już jest po pracy a USA chwile po otwarciu, więc bardziej koncentrować się na walutach USD/xxx?

Awatar użytkownika
mysje_hood
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 13 mar 2007, 14:00

Nieprzeczytany post autor: mysje_hood »

w zasadzie to wieczorami jeszcze gielda w USA jest otwarta wiec z pewnoscia waluty z dolarem będą bardziej plynne. pozniej w nocy otwiera sie jeszcze australia i japonia... ale kto by czekal do tak późna :D

BTW wejdz sobie tutaj:

http://www.forexfactory.com/market.php

z tego wynika ze w tym momencie najwieksze ruchy sa na USD/CAD bo obie giełdy pracują.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 20:10 przez mysje_hood, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yawlarutan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2011, 08:25

Nieprzeczytany post autor: Yawlarutan »

http://www.stocktime.ru/en/index.html - myślę, że przyda Ci się zarówno zegar, jak i informacje pod nim. Masz tam podaną średnią zmienność dla poszczególnych par w trakcie danej sesji.

Awatar użytkownika
Kundziu
Gaduła
Gaduła
Posty: 259
Rejestracja: 21 gru 2011, 17:33

Nieprzeczytany post autor: Kundziu »

Dzięki wielkie za szybką interwencję i odpowiedź. Przydatne linki. Na pewno będę z nich często korzystał.
Dzięki chłopaki :D

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »


ODPOWIEDZ