JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Dagu

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Admirala nie polecam

Masz 3 razy na tak Armada markets
masz 3 razy na nie dla Admiral market

czego wiecej oczekujesz?

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

Już 4 na nie :]

AM jeden z gorszych broków na rynku. Masa problemów.
Bazują na opinie sprzed prawie 5 lat, co byli naprawdę dobrzy, ale to dawne czasy.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Dziki998
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:41

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Dziki998 »

Dzięki wielkie
Z waszych wypowiedzi wynika jedno ---Na pewno mikro loty:)
A co do wyboru Brokera OJOJ, duży problem.
Za dużo Brokerów do wyboru.
Za mało głosów na jednego konkretnego Brokera.
Chyba mi z tym zejdzie trochę czasu:)
POZDRAWIAM

Dagu

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Zglos sie do Akhha
wybierze ci broka
bo ja nie wiem czego ty chcesz

stodofox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:07

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: stodofox »

Za mało głosów na konkretnego ?
4 razy na tak dla Armada Markets. Gdyby było coś lepszego to bym to znalazł.

Grałem do tej pory na oandzie - dobry broker z dość niskimi kosztami transakcji. 0.9-1.2 spread na eur/usd to bardzo przyzwoity wynik. Dlaczego go zmieniam ? Jak widać może być taniej :-), szczególnie na innych parach.

Ah, no i koledzy dobrze Ci radzą. Mikroloty będą najlepsze. Teraz może wydawać Ci się, że przy takich stawkach się nie opłaca/ będzie Ci się nudzić. Jak pszeszarżujesz ze stawką to
a) załączą się duże emocje, inne psychologiczne pułapki - > strata
b) załączą się duże emocje - > zamknie się proces nauki

No, ale z drugiej strony co to za kierowca, który nigdy nie dachował.... żołnierz bez karabinu...poranek bez kawy ...
Nicość ! Marność ! :-)
Uczymy się tylko na własnych błędach ( jak ktoś twierdzi inaczej to JA ... się z nim nie zgadzam ;) )

pozdrawiam i życze sukcesów !

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

Dziki998 pisze:Witam jak wyżej w temacie PROSZĘ was o podpowiedź z jakim brokerem zacząć przygodę z forexem.|:)
Dodam ze chcę zainwestować równowartość ok 1000USD
Zależy mi żeby Broker był Polski,MT4, inwestowanie najlepiej w mini lotach aczkolwiek nie wiem czy jest to dobra opcja,czy zacząć od lotów 0,1 pipsa? Grałem sześć miesięcy na koncie demo z różnymi rezultatami.
POLEĆCIE COŚ PROSZĘ :)
POZDRAWIAM
Najlepszy jest taki, który pozwala na mikroloty. Chyba w takim razie Oanda będzie najlepsza, co do polskich to sie nie wypowiem.

Jesli nie osiągasz systematycznych zysków na demo - to jakim cudem chcesz je osiągać live?????

Żeby się przekonać o tym co potrafisz wpłać 50-100 dolarów i będziesz miał ten sam efekt nauki jak po wpłaceniu 1000.
Badania traderów

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

eMisiek pisze:
Dziki998 pisze:Witam jak wyżej w temacie PROSZĘ was o podpowiedź z jakim brokerem zacząć przygodę z forexem.|:)
Dodam ze chcę zainwestować równowartość ok 1000USD
Zależy mi żeby Broker był Polski,MT4, inwestowanie najlepiej w mini lotach aczkolwiek nie wiem czy jest to dobra opcja,czy zacząć od lotów 0,1 pipsa? Grałem sześć miesięcy na koncie demo z różnymi rezultatami.
POLEĆCIE COŚ PROSZĘ :)
POZDRAWIAM
Najlepszy jest taki, który pozwala na mikroloty. Chyba w takim razie Oanda będzie najlepsza, co do polskich to sie nie wypowiem.

Jesli nie osiągasz systematycznych zysków na demo - to jakim cudem chcesz je osiągać live?????

Żeby się przekonać o tym co potrafisz wpłać 50-100 dolarów i będziesz miał ten sam efekt nauki jak po wpłaceniu 1000.

Dlaczego Oanda miałaby być najlepsza? Ze względu na unity? Wałki z przeszłości mają jej być zapomniane (zabicie systemu Ghimliego, telefony o zamknięciu rachunku jeśli nie przestanie się skalpować, gigantyczne spready podczas danych).

Micro loty ma bardzo wielu brokerów. Rynek zmienia się tak dynamicznie, że nawet śledząc go codziennie nie wychwyci się wszystkiego. Natomiast obserwując oferty z boku i to tylko od czasu do czasu, praktycznie nie wie się większości tego co dzieje się na rynku.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

Akhh pisze:Dlaczego Oanda miałaby być najlepsza? Ze względu na unity? Wałki z przeszłości mają jej być zapomniane (zabicie systemu Ghimliego, telefony o zamknięciu rachunku jeśli nie przestanie się skalpować, gigantyczne spready podczas danych).

Micro loty ma bardzo wielu brokerów. Rynek zmienia się tak dynamicznie, że nawet śledząc go codziennie nie wychwyci się wszystkiego. Natomiast obserwując oferty z boku i to tylko od czasu do czasu, praktycznie nie wie się większości tego co dzieje się na rynku.
Tak, ze względu na unity oraz cel, którym jest nauka na żywym rynku. Co do Twoich kryteriów (Glimli, telefony) to nie sądzę, żeby miały dla inicjatora wątku jakieś znaczenie.

Wg mnie właściwie każdy z mikrolotami ma sens, choć podejrzewam, że to i tak nie pomoże i pierwszy depozyt pójdzie w powietrze i to niezależnie od brokera.
Badania traderów

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Bez jaj z tą Oandą, masz mikroloty w takiej Armadzie, na moje nie ma lepszej oferty. Co do pierwszego depozytu to świstak zawija w sreberka. Co to znaczy że pierwszy depozyt i tak się przewali??? Jakaś reguła święta FX?? Ucz się od razu u dobrych brokerów.

Powodzenia !

Awatar użytkownika
powermug
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 06 sty 2013, 19:09

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: powermug »

a co możecie powiedzieć na temat np XTB lub Bossafx?
Kiedy staje się oczywiste, że cele nie mogą zostać osiągnięte, nie dostosowuj celów, dostosuj działania.

ODPOWIEDZ