Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 17 lis 2018, 23:25     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

Jak obejść nowe prawo esmy

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
  • Autor
  • Wiadomość

Carlcox13

Uczestnik

Uczestnik

Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post14 sie 2018, 19:54

Ludzie pomóżcie.
Już dwa tygodnie szukam brogera. I jak za mala dźwignia to za wysokie spredy i na odwrót. Mam dosyć rejestracji. Przed
Wprowadzeniem zmian przez esme miałem konto cmc spread market. Gwignia 1.500 spread max do 10pipsow. I sobie spokojnie spakowałem jak miałem czas . A teraz klops . Czy ktoś może nakierowac gdzie znajdę coś z niskimi spreadmi dźwignia nie musi być aż taka ale z 1.200. 1.300 by sie przydal . Majątku nie mam . Proszę o wskazowki

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post15 sie 2018, 08:24

masz pare tematow nizej caly watek o tym poczytaj sobie

broker-po-esma-t29951.html

ja tam problemow nie mialem ze znalezieniem godnej oferty 8)

Carlcox13

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post15 sie 2018, 09:54

Dziękuję za odpowiedź.
Ja jestem teraz na fbs na mt4 wszystko fajnie dużą dzwignie 1.1000 dostałem tylko spredy powyżej 17pipsow. Troche za duzo do szybkiego skalpowania...
A możesz swojego brokera polecić... preferujesz dłuższe zakupy czy raczej szybkie akcje? Dziekuje
Awatar użytkownika

cytrynek

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post16 sie 2018, 09:39

Carlcox13 pisze:Dziękuję za odpowiedź.
Ja jestem teraz na fbs na mt4 wszystko fajnie dużą dzwignie 1.1000 dostałem tylko spredy powyżej 17pipsow. Troche za duzo do szybkiego skalpowania...
A możesz swojego brokera polecić... preferujesz dłuższe zakupy czy raczej szybkie akcje? Dziekuje

Nie polecam tego broka do skalpowania. Lagi. Testowo zagrałem za całe depo (10 USD) najwyższą dźwignią. Kliknąłem zamknij pozycję przy zysku 5 USD. Zamknięcie nastąpiło ze stratą :)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post16 sie 2018, 13:23

ic markets albo axitrader

Carlcox13

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post17 sie 2018, 16:42

Fajno dzięki sprawdziłem icmarket . Jest najlepszy z wszystkich dotychczas sprawdzonych. Spredy kolo 10pipsow lewar 1.500 . Wracam do gry . Dziękuję bardzo . Pozdrawiam

Forex-trader

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post17 sie 2018, 16:51

spoczko powodzenia
z forex club masz o ponad 20 proc. nizsza prowizje - https://forexclub.pl/ic-markets/

Wróć do Brokerzy Forex