Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

20 lat stażu

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Szrapnel pisze:Jacuś taka niedorajda internetowa i nie wie co to Internety.
Przecież on dumnie głosił, że 2 dekad siedzi w marketingu internetowym, 500 stron, jakieś biura podróży czy pizze portal. Jeżeli tak wyglądały jego strony jak te co już wiemy, promnet itd. To nie dziwię się, że upadło w pizdu.

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Tak, zakup samochodu w polskim salonie to ewidentnie świetna inwestycja, zwłaszcza, że od razu po opuszczeniu salonu auto traci 20% na wartości. Przecież Jacuś jest takim cwaniaczkiem, że on wie jak kupic sobie np. Maserati, pojeździc nim rok, a potem jeszcze sprzedac dużo drożej niz kupił. Tak, żeby zwróciło mu sie nawet za paliwo. Co za geniusz... dzieki temu jeździ przez 7 lat wymarzonymi autami za darmo! ty też tak możesz! Wystarczy szukac wiedzy, ale jak Ci sie nie chce to on Ci moze ją dac haha

Szrapnel
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2017, 14:26

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Szrapnel »

Teflon pisze:Tak, zakup samochodu w polskim salonie to ewidentnie świetna inwestycja, zwłaszcza, że od razu po opuszczeniu salonu auto traci 20% na wartości. Przecież Jacuś jest takim cwaniaczkiem, że on wie jak kupic sobie np. Maserati, pojeździc nim rok, a potem jeszcze sprzedac dużo drożej niz kupił. Tak, żeby zwróciło mu sie nawet za paliwo. Co za geniusz... dzieki temu jeździ przez 7 lat wymarzonymi autami za darmo! ty też tak możesz! Wystarczy szukac wiedzy, ale jak Ci sie nie chce to on Ci moze ją dac haha
Na rogi Molocha i prawy pośladek Odyna XD Teflonie zrobiłeś mi dzień tym cyctatem jego twórczości, rozumiem że Jacero mówi o czasach głębokiej komuny gdzie nowy samochód z salonu zaraz po wyjechaniu z niego zyskiwał modyfikator x7 do wartości niczym w jakimś RPGu pokroju D&D.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Hej

Tu jacek. Dziś powiem Ci na temat sekretu pieniędzy, ale zanim to powiem chcę powiedzieć, że mam firmy które mają milionowe obroty, jednak nie powiem Ci jakie to firmy.

Tego Ci nie powiem, ale powiem Ci co innego. Wystarczy, że kupisz mój kurs za 3000 złotych i też tak będziesz miał jak ja. Mam pełno pozytywnych komentarzy, a negatywne to hejterzy, a pan który nagrał o mnie filmik jest ścigany przez prokuraturę.

Dlaczego miałbys mi zaufac? Kim jestem, aby Ci to mówić

Słuchaj moje firmy mają milionowe obroty i to tylko 10% w Polsce. Reszte zarabiam za granicą, głównie w USA. Nie pytaj jakie to firmy bo Ci nie powiem. Nie powiem, bo NIE!!!

Kiedyś jako dziecko handlowałem lodami. Kiedy w Dębicy ludzie szli nad Wisłokę to ja wystawiałem lemoniadę. To był mój pierwszt biznes. Potem mój kolega z klasy wyjechał za granicę i ja stwierdziłem, że nie mogę być gorszy od dziewczyn i tak się uczyłem, że zostałem najlepszy w klasie. W nagrodę dostałem książkę o sukcesie/motywacji.

Potem razem z moim genialnym bratem, który jest programistą założyłem biuro podróży a potem pizza portal. To Ci mogę powiedzieć, ale nie powiem Ci jakie obecnie mam firmy. Nie powiem, bo NIE!!! Aha mogę Ci jeszcze powiedzieć, że przebiegłem maraton i dwa ultra maratony. Wszędzi mi mówili, że to niemożliwe, a ja przebiegłem.

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Szacun Jacek, że ponownie Ci się udało ludzi nabrać na kurs haha . 5 tys dodatkowe za godzinę pracy grafika i informatyka Jacka hahaha ja pierdole :lol:

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

KAZIKGAZIK pisze:Hej
Tu jacek...
Zaproponuj konkurs. Moze przejazdzka super samochodem za 1000 wpis w tym watku?

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Hej

Tu jacek z tej strony. Dziś opowiem Ci bardzo ważną rzecz ludzi sukcesu, ale zanim to zrobię, chciałbym ogłosić konkurs. Do wygrania przejażdżka super samochodem i godzina ze mną.

Więc ogłaszam konkurs. Udostępnij mój filmik na swojej tablicy na FB

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

W nowym nagraniu Jacuś przedstawia produkt, który znalazłem tutaj https://www.youtube.com/watch?v=IjgoQNnnpw4

hahaha Czyżby to był kanał reklamowy jednej z jego ogromnych firm? (a w polubionych "podryw w sieci" :D).

Jeżeli chodzi o Geniusza to przecież był gotowy produkt o nazwie Tytan, a Jacuś tylko zmienił nazwe :D Ale kłamie, że to on wymyślił skład :D Dla niego wszystko jest takie proste. Zaleca brac 4 tabletki dziennie Geniusza hahahaha Po roku chyba miałby sito z wątroby. Powtarza tylko, że były robione badania i sprawdzanie norm ale źródeł żadnych nie poda. Klientów traktuje jak szczury doświadczalne

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

"a tym kursie o którym mówiłeś że miało być 30 osób, to na jednej z konferencji Jacek się pierd****ł i przez przypadek udostępnił liczbę uczestników która wynosiła około 80. Kurs sprzedawany był jako ważna wiedza, która będzie dostępna tylko dla tych którzy jako pierwsi się zapiszą i zapłacą przy ograniczonej liczbie miejsc, oficjalnie na początku miało być tylko 10 osób :)"

Taki oto komentarz pojawił się kilka godzin temu pod filmikiem Marszałkowskiego Piotra. Jeśli to prawa to Jacuś jest kłamczuszkiem, chociaż wiadome jest że to jest technika sprzedaży i ilość ograniczonych miejsc. Kiedy ja byłem na kursie to było 30 miejsc bo Jacek mówił, że chce poświęcić czas dla każdego indywidualnie.

:D:D

Szrapnel
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2017, 14:26

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Szrapnel »

Schemat biznesu Jacunia
>Kup szajs na chińskim stocku
>Z opcją personalizacji wyglądu produktu
>Reklamuj jako wysokiej klasy produkt amerykańsku
>Profit

Jeśli to tak wygląda to z Jacy niezły dzban xD ciekawe co następne odstawi.
Wejdzie w gry planszowe i wyda jak Kiyosaki?
Zrobi karciankę na miarę Magic the Gathering o tematyce biznesowej?
Stworzy papierowego rpga na miarę World of Darkness lub Dugeons &Dragons o nazwie "Biedacy i Milionerzy" xD

ODPOWIEDZ