Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Powinno być "Chcesz stać się milionerem? Spraw by ludzie myśleli, że już nim jesteś".

Szrapnel
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2017, 14:26

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Szrapnel »

Celował w bardziej mainstreamowy rodzaj memu popularne na Chanach i tekst w nich używany i umieszczony w lenie bardziej pasował do tego zdjęcia.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jaca prowadzi kolejną konferencją. Już wstępnie zaznaczył, że jego biznes w Polsce to 5% . Resztę to USA , głównie. Oczywiście historia o tym, że handlował lodami. Jak był najlepszy w klasie , bo jego kolega wyjechał do USA i został sam w klasie i reszta to były dziewczyny. Potem że miał biuro podróży, agencję reklamową, a jego brat jest genialnym programistą. Oczywiście opowiesci jak został królem Allegro:) Jacek mówi, że jego Polska firma ma milionowe obroty. Oczywiście nie podał jaka to firma;)

HAHAHA

Jacek przyznał się do Tantry. No cóż:) kiedyś musiał:) i że ma hejterów:D

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

"Jacek mówi, że jego Polska firma ma milionowe obroty. Oczywiście nie podał jaka to firma;)
"

W nagraniu "Kim jest Jacek W" mówił, że ma jedną firmę w Polsce wiec no.. musi chodzić o Promnet. Chyba każdy widział jak "pięknie" wygląda strona tej firmy . Tak wyglądają strony z milionowymi obrotami

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Grymus pisze:
"Jacek mówi, że jego Polska firma ma milionowe obroty. Oczywiście nie podał jaka to firma;)
"

W nagraniu "Kim jest Jacek W" mówił, że ma jedną firmę w Polsce wiec no.. musi chodzić o Promnet. Chyba każdy widział jak "pięknie" wygląda strona tej firmy . Tak wyglądają strony z milionowymi obrotami
pewnie robił mu to jego genialny brat programista
Ostatnio zmieniony 10 paź 2017, 19:30 przez KAZIKGAZIK, łącznie zmieniany 1 raz.

kaxdor
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kaxdor »

Znowu sprzedaje ten denny kurs ciekawe ile osób się nabierze tym razem.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Mówi teraz o tej stronie ;D:D I pokazał opinie jakiś gości:D hahahaha i że my to hejterzy;d

Chce 3000 złotych za kurs. Kiedyś brał 8700, ale teraz ostatni raz cena tak niska i Greg u którego jest wydaje miesięcznie 5000 dolarów na szkolenia:) I się fajnie zaksztusił jak mówił te słowa hahahahahahah

kaxdor
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kaxdor »

Ale szkoda tych ludzi ja wtopiłem 3k ale nikomu tego nie życzę, a na tym chacie nie widać co inni piszą ani inni nie widzą co ja piszę nie wiem jak ostrzec tych ludzi.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Nie ostrzegaj. Niech GINĄ. Ciekawe czy po tym kursie pryzbędzie tutaj wpisów hahahahah

Magda85
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, 19:40

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Magda85 »

O mój Boże - Pan Jacek prowadzi teraz znowu konferencje i UWAGA pociska ten kurs za 3tys ,gdzie podaje stronę z pozytywnymi opiniami a tutaj 95 zakładek negatywne. Sory,aż się tutaj zalogowałam ,żeby dodać swoje pare groszy. Limit na kurs 30 osób x3tys 90tys wpadnie. Szacun Panie Jacku. Ale ciagle te same opowieści o klasie lodach i biegach robi się już żenujące to samo jest w książce Rusz dupę Panie Jacku szacun, ze dalej Pan na tym zarabia SZACUN

ODPOWIEDZ