Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Nie mam pojęcia o czym do mnie piszesz

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

Krzysiek47 pisze:Ale mnie rozbawiłes , przeleć się do Pekinu na "jabalu" to zobaczysz
A to ciekawe. Weźmy na przykład takie garnitury.
W każdym większym mieście jest jakiś dobry krawiec, który dopasuje Ci garniak prawie idealnie.
Natomiast druga sprawa to z czego ten garniak ma być zrobiony.
I to jest właśnie ta najważniejsza kwestia moim zdaniem. Dobre ciuchy ponoć są z dobrych materiałów, które po prostu kosztują. W przypadku takich garniturów będzie to wysokiej jakości wełna o super parametrach typu - oddychająca, nie gniecąca się, nie wycierająca (ze względu na domieszki), z połyskiem/bez itp.

Można zrobić super wyglądający wieczorowy garnitur, mieniący się po królewsku ale w >80% albo 100% poliestru - czyli z plastiku ;) Będziesz super wyglądał, ale spocisz się niemiłosiernie w takiej gumie w ciepłym pomieszczeniu.

I teraz mówisz że na bazarze w Chinach dostaniesz doskonałej jakości wysokoskrętną wełnę super super s (taką z jakiej szyją highendowi włoscy producenci garniturów)? Albo chociaż np. koszule z dobrej bawełny tzw. egipskiej (splot) z połyskiem, odpowiednimi domieszkami, które w Vistuli chadzają po 300zł (na przecenie czasem po 2xx)?
Wszyscy bogacze to jelenie płacący tylko za markę?
Pytam z ciekawości, bo myślałem, że jednak dobra luksusowe się różnią czymś więcej od tego co na bazarku w Pekinie można dostać. Jeśli nie, to kupuję bilet do Pekinu i ubieroę się tam jak Lord! :)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Dlaczego uważasz, że aby zarabiać na szyciu garniturów, trzeba celować w segment 1procenta bogaczy?
Myślę, że problem nie w tym, czy p. Jacek szyje dobre, czy złe gajery, ale czy jest lub nie konfabulantem naciągającym ludzi na szkolenia.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Grymus pisze:Nie mam pojęcia o czym do mnie piszesz
pierdolisz głupoty. Naprawdę...

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

To może wyjaśnij mi KAZIK czemu bo jak na razie nie doczekałem się od Krzyśka wyjaśnień czemu pierdole głupoty.
Może Tobie się uda

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Ja Ci nie odpowiem co koledzy mieli na myśli. Może chodzi o to że Jacek w ogóle nie kupuje garniturów, tylko pożycza od kolegów?
Ktoś tu kiedyś wrzucił zdęcie Jacka i jego kumpla, ubranego w ten sam garnitur.
Jakie w tym przypadku ma znaczenie gdzie był szyty? Ważne że wytrzyma do końca jego 10 minutowego nagrania a potem kolega się będzie martwił co z nim zrobić... :lol:

MasterMR
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: MasterMR »

mala dawka informacji Jacek wisnioswski jest take wlasicielem TOPMEDIUM LTD z Company number 09259344 jest to firma zarejestrowana pod adresem Unit 4e Enterprise court, Faefield Park 4e, 63987 Rotherham, Wielka Brytania (jakies wirtualne biuro bo siedzibe tam ma wiele polskich firemek) a dzieki company number mozna dowiedziec sie chocizby jaki kapital posiadala firma np w 2015 roku bylo to 3,500 funtow zeby nie bylo ze klamie to prosze https://beta.companieshouse.gov.uk/comp ... 4/officers wszystkie informacje sa tutaj wraz z dokumentami wszystko dostepne publicznie

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

HA HA HAŁADNIE ROZGRYŹLIŚCIE TEGO WIŚNIOWSKIEGO...

DOBRA KOPIEMY DALEJ I SZUKAMY FIRM TEGO MILIONERA;]

mario76

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario76 »

Jest nowy filmik/szkolenie na YT Jacka.

POLECAM: każe skakać i sam pokazuje jak,liże swoją rekę a także każe pryskać się cytryną żeby nie śmierdzieć.

Tak na marginesie, czy ktoś wie dlaczego Jaco już nie jedzi po świecie??

Teflon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:38

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Teflon »

Ja aż nie mogę uwierzyć, że jest tylu ludzi naiwnych. Ponoć filmiki są nagrywane bezinteresownie. Ostatnio było szkolenie, na którym Pan Jacek uczył jak sprzedać lodówkę eskimosowi. Na kanale jest 106 tysięcy subskrybentów, dajmy na to, że "tylko" 500 osób kupi szkolenie, to wychodzi pół miliona zysku... WTF.

Teraz już wiadomo co jest źródłem tej "wolności finansowej". Teraz kolejne szkolenie, manipulacja i rady typu : nacieraj sie octem jeśli śmierdzi Ci pod pachami.

Dobrze się słucha tych nagrań, ale to wyuczone aktorstwo, zero wiarygodności. Ponoć na Youtube poświęca tylko 20 minut tygodniowo, ale organizując co chwile konferencje po dwie godziny, plus realizacja tych szkoleń, które kupili ludzie, czytanie wszystkich komentarzy i usuwanie, wymyślanie nowych "rewelacyjnych" produktów - stawiam, że to jest jedyny biznes tego Pana.

Szkoda mi tych wszystkich osób, niektórzy zarabiają 1500zł, nie łatwo i odłożyć 3 tysiące. Jednak jak sam mówi "karma wraca". Poza tym ludzie już po filmiku Piotra Marszałkowskiego zauważyli, że coś jest nie tak, było wiele negatywnych opinii i musiał wyłączyć ocenianie. Jednak ostatnio sprytnie pozyskał "łapki w górę" od ludzi, żeby "zatuszować" prawdziwe intencje.

Moim zdaniem taki kanał powinien zostać zablokowany. Wszyscy ludzie, którzy odkryli prawdę powinni przestrzegać nowych widzów.

ODPOWIEDZ