Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Nie koniecznie...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

dziabuch pisze:jednakowoż filmiki Jacka są wszędobylskie jak diesle na wsiach, więc o pozycjonowaniu co nieco wiedzieć musi...
To tak nie działa.

Poszukaj sobie w Google np. wycieczek, Egipt czy coś takiego. To później na różnych stronach będziesz miał wyświetlane reklamy z biur podróży. Istnieje coś takiego jak ciasteczka Kukiz'15.

To samo jest na YT. Jak oglądałeś filmik o motoryzacji, to później masz wyświetlane taką tematykę, bądź podobną. Ja dzisiaj np. słuchałem muzyki jakieś klubowej, a na samej górze mi wyświetliło nowy filmik Indywidualisty (pod jego filmikiem były inne piosenki klubowe, propozycje) tego jego kolegi Alexa. Wcześniej go oglądałem kilka filmików, tak samo jak i Jacek wyskoczy. Tak samo inne kanały.

I nie ma tu nic związanego z pozycjonowaniem, bo algorytmy Google i YouTuba bronią się przed spamem, przed pozycjonowaniem na siłę jak to kiedyś miało miejsce - sławny już PG (Page Rank) który odszedł do lamusa. Żadne łapki w górę, komentarze nie działają na ilość wyświetleń to mit.

Co innego jest subskrypcja kanału, wtedy ktoś ma to w powiadomieniach, coś jak zapisanie się do newslettera.

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

playazzz pisze:Jaćuś teraz przegina zaczął wkręcać studentów że ma 800 stron i handluje z całym światem :lol:
Z tymi stronami i handlem to już ciśnie kit od samego początku a nie dopiero teraz.
Zresztą czego to on w życiu nie robił i kim nie był?
Naoglądał się chłop bajek i fantazjuje na YT.
Tak zerknąłem na chwilę na jego filmik bo tu piszecie że próbuje opchnąć jakiś eliksir młodości.
Zaglądam a tam stara śpiewka i jak zwykle, wykorzystanie technik manipulacyjnych w celu sprzedaży produktu.
Najpierw pokazuje jakieś małe opakowanie jakiegoś badziewia, które rzekomo sam kupował za grube pieniądze w USA a chwilę później pokazuje większe opakowanie czegoś co sam namieszał i sprawdził na swoich znajomych przez 3 miesiące i jest ponoć OK :lol:
Oczywiście w tym wszystkim chodzi o pokazanie jaka to okazja nas spotyka bo przecież on kasy nie potrzebuje, tylko zrobił to dla siebie a jak ktoś bardzo chce to za jedyne 150 zł może to kupić.

Dzięki Jacek za kolejną okazję na pozbycie się kasy ale niestety widać po Tobie że masz 40 lat na karku i żaden cudowny eliksir tego nie zmieni. :lol:

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

W tym linku na youtube https://www.youtube.com/watch?v=EsT5Gc_tT2s gościo fajnie Jacka podsumował. Swoją drogą nie wiedziałem, że on występował w filmie uwodziciele https://vimeo.com/45116644. Ciekawe czy jak skończą mu się pomysły to przerzuci się na eksperta od walut. Z tego Jacka to niezły ananas i ekspert od wszystkiego. Życzę miłego oglądania podczas tych ciepłych wieczorów :)

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Ten filmik Piotra Marszałkowskiego o Jacku jest genialny - w sumie ciekawe rzeczy na temat tego Geniusza..

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Myślałem, że wątek się wyczerpał już dawno, a dzisiaj kolejna nowinka i rady Jacka o wbijaniu penisa w ryż...

Uważam też, że gdyby ten typek z YT przeczytał cały wątek z tego forum to by wiedział dużo więcej, bo tylko przytoczył kilka opinii z tego forum, a jest tutaj o nim dużo więcej.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

A ten cały Piotr też zaprasza na swój newsletter, gdzie oferuje darmowego ebooka....
Facet niby jedzie po Jacku a jednocześnie robi dokładnie to samo co on i niechybnie będzie próbował nam coś wcisnąć...
To jakaś paranoja z tymi kołczami i antykołczami.

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Ja tam do tego Piotra Marszałkowskiego nic nie mam. A o Jacku dowiadujemy się dodatkowych ciekawych rzeczy, szczególnie z tym geniuszem. Wielu myśli, że Jacek to geniusz. Ja bym nazwał go bajkopisarzem i cwanym lisem. Nigdy nie używa konkretów, szczególnie jeśli chodzi o przytoczone przykłady. Marszałkowski mógł więcej wyciągnąć do swojego filmiku z tego forum. Na tym forum 90% informacji jest prawdziwa, choć większość powtarza się.

Roxy
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2017, 22:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Roxy »

Są ludzie do jakich z pewnością należy Jacek, którzy posiadają moc inspiracji. Większość z tych rzeczy o których pisze są niby oczywiste, znajome itd. Czasem wystarczy znajome techniki pokazać w innym świetle, w nowym wydaniu i konfiguracji. Jacek ma wszystkie predyspozycje aby być bardzo dobrym trenerem. Charyzma, analityka, ciekawy styl prezentacji itd. Niestety jednak wszystko wskazuje na to, że aby wybudować swój autorytet posługuje się nieprawdziwymi faktami, co w zasadzie podważa i przekreśla jego wiarygodność. Szkoda, bo wcześniej z ciekawością słuchałem i oglądałem jego filmy. Teraz całkowicie straciłem do niego sympatię, a wręcz zaczął we mnie budzić skrajnie odmienne odczucia jak patrzę na jego gesty, twarz i zachowanie...

rowerrr
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: rowerrr »

Kupiłem kurs! Przejechałem się więc dorzucę od siebie kilka groszy.

Na początku powiem tak, dałem się kupić na piękne oczy i marynarkę. Chłop fajnie gadał, dało się posłuchać nie to co te środowisko kołczowe na które nie mogłem patrzeć/słuchać i dziwiłem się że ludzie takiego szajsu słuchają - w szczególności tego co tak wyklina, pajac i tyle.

Kurs kupiłem rok temu. W czasie którym w wieku 29 lat byłem w dużym dołku. Był to dla mnie straszny rok, ponieważ w tym czasie zostałem oszukany na "biznesowym spotkaniu" przez tak zwanych naciągaczy (piramidy finansowe - nie pytajcie :( oni właśnie na takich jak ja zarabiają, zdesperowanych już ludziach =/ )
Znalazłem kanał JW, zacząłem interesować się rozwojem. Po jakimś czasie pojawiła się świetna okazja! kurs milion zł !
Myślę, odegram się, na spokojnie, wszystko się uda.
Już na pierwszej lekcji, myślę co to kurde jest! ;/ naprawdę to jest kurs milion... dałem się znowu nabrać, jakim jestem kretynem, nie uczę się na błędach czy co, naiwniak...
No ale zapewnienia Jacka że po miesiącu zaczną się poważne rzeczy, na razie to rozgrzewka. (czułem że to wał, ale jak to człowiek zdesperowany, miałem nadzieję, może jednak, nadzieja była) Z każdą lekcją widziałem że to.. no nic tam nie ma. Powiedziałem jednej koleżance że zapisałem się na ten kurs, po 2 miesiącach jak byłem u niej na kawie pada pytanie "jak kurs?" odpowiedź oczywista "jakby on był 10 lat temu, no może jeszcze 5 to dało by się coś zarabiać"

GENERALNIE OCZYWIŚCIE ŻE NIE WARTO ! ! Ta sama wiedza w dużo lepszym wydaniu jest za free na jutubach. Sorry. Od tamtej pory przysiągłem sobie że nigdy więcej dla naciągaczy. Taką życiowe lekcje przeżyłem w 2016.

Co tygodniowe lekcje dochodziły ale już je zlewałem, nie takiego czegoś się spodziewałem. Jacek mówił że organizuje je raz czy 2 razy w roku. Po 3 miesiącach jak ja kupiłem ten kurs, zorganizował jeszcze jeden.. Myślę sobie, jednego nie skończył, jest w połowie i robi drugi, coś jest nie tak, nagle suby tak mu skoczyły że szok iii po kolejnych 3 miesiącach kurs powtórzył. Z tego co wiem jakieś 2 miesiące temu znowu kurs poszedł na sprzedaż, up'detowany podobno. Po tym jak w pół roku zorganizował 3x sprzedaż kursu wiedziałem że to wał i liczy się kasa (dla niego oczywiście) I co z tego że mówi że bierze 30 osób pod skrzydła, może być np. 100 grup po 30 osób kto to wie kto to sprawdza. Któreś nagranie "o pieniądzach oglądało z 70 tys osób, naiwniaków jak ja na bank są tysiące, które kupują te kursy. Jestem pewien że zarobił na nich miliony.

Rozmawiałem z nim na skype (w czasie kursu). Był wtedy na Majorce, zapytałem go o te podróże, powiedział że z racji tego że prowadzi bloga odlicza sobie to od podatku, coś takiego, da się. Myślę sobie.. taki milioner i oszczędza kilka naście czy tam kilka tysięcy złoty na samoloty.. No dobra, myślę pieniądze ma ten co oszczędza, ale aż tak.. Coś mi nie grało. Później te kursy co rusz i swoje produkty na yt i byłem już w 100% przekonany że to sprytny lis, naciągacz.

Wpadam teraz na to forum patrzę a Jacek zdemaskowany, brawo panowie. Dowiedziałem się tutaj dodatkowo o tym jego kłamstwie z tą gumką w puszcze że to niby gościa z gdańska czy coś tam, a to kolejny jego produkt (to to tak bezczelne, boże!) A jaki milioner/rentier pisał by poradniki o wkładaniu penisa do ryżu.. Co nazwiskiem, wizerunkiem.. Kto by tak zrobił ;/

Nie mogę już patrzeć na jego kanał. Jego uśmiech już taki sztuczny mi się wydaje. Na ostatnim filmiku w tym nissanie jak jeździ z tym kędzierzowatym panem.. Widziałem już tylko faceta który zarobił ciężkie pieniądze swoją pracą, rozwojem a obok, Jacka który się uśmiecha który ma kasę że sprzedaży badziewia dla naiwnych.

Nie wiem czy JW zarabia pieniądze na czymś konkretnym, poza tymi rzeczami opisywanymi tutaj na forum, bo to tutaj wszystko co było pisane to.. eh

Zawiodłem się tak bardzo


ps: Nie obchodzi mnie że jest dobrym sprzedawcą, ja bym nie opychał kota w worku. Ludzie tracą ciężko zarobione pieniądze przez takich ludzi, a oni 0 wstydu. Oszukiwać starców, desperatów, naiwniaków, młodych głupich.. Super.

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

Ciekawa sprawa, jak się wpisze w google Jacek Wiśniowski, ten wątek jest na drugim miejscu.:)

ODPOWIEDZ