Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
martinello1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: martinello1984 »

Brutalna prawda jest taka, że kanał Sukces.pl to zwykły kanał sprzedażowy i poza sprzedażą i marketingiem nic tam nie ma. Kanał nastawiony jest na sprzedaż, na zysk , na budowanie pozytywnego wizerunku marki, w tym przypadku marki Pana Jacka. Nie ma w tym nic złego...o ile robi się to otwarcie a nie "od kuchni".

Kolejne jego filmiki to dalsza sprzedaż swoich produktów z ciągłym zapewnianiem "Ja Ci nic nie reklamuję, Ty tego nie kupuj, nie musisz, Ja Ci tylko mówię, że coś takiego jest". To po co o tym mówić ?

Kolejna sprawą, dość przykrą jest to, że ów motywacja i rozwój osobisty, posłużyły u niego jako wabik na oglądających. Osoby interesujące się tymi obszarami życia mogą się czuć rozczarowane. Darmowa tajemna wiedza...Proszę Was. Liczę, że w końcu ludzie zrozumieją że jest marketingowy rozwój osobisty, czyli zwykły produkt aby poczuć się na chwilę lepiej, oraz niemarketingowy rozwój osobisty, ten prawdziwy, darmowy, oczywisty, gdzie chodzi po prostu o pewne zasoby w życiu, które odpowiadają za to jakie decyzje podejmujemy i jakie mamy efekty. Jednak nie róbmy z tego produktu i nie rozczarowujmy ludzi. Ta forma sprzedaży, którą Pan Jacek uprawia do mnie osobiście nie przemawia i do wielu z forumowiczów tutaj również. Czemu ? Proste, bo ludzie przejrzeli na oczy. Albo Jesteś bogatym filantropem i chcesz dobrze dla innych, albo kreujesz tylko coś, na czym masz zarobić. Miałem w życiu okazję poznać zarówno marketingową stronę motywacji i rozwoju osobistego jak i to niemarketingową, zupełnie darmową i patrząc teraz na taki kanał jak Pana Jacka, niestety trudno jest nie zobaczyć biznesu, swoją drogą bardzo skutecznego, tylko czyim kosztem ?

Ja ze swojej strony zapraszam Was na mój niekomercyjny, niezarobkowy , dopiero rozwijający się blog www.chceszrozwoju.pl , nie znajdziecie tam żadnych reklam, żadnych produktów, żadnych artykułów sponsorowanych i linków.

Pozdrawiam
Marcin

Krzysztof_Krol
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2017, 08:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof_Krol »

dziabuch pisze:No tak nie do końca; (...) nie mówiąc.
Właśnie dotarła do mnie informacja, że na tym forum panowie piszecie o mnie, więc bardzo chętnie odpowiem na pytania.

Na początek prosiłbym jednak o nie wymyślanie historii i nie przekształcanie swoich domysłów w fakty :).

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi Dziabuch - skoro masz wątpliwości odnośnie mojej wiedzy biznesowej i twierdzisz, że szkolenia są moim jedynym źródłem utrzymania to bardzo proszę zobacz np. ilość użytkowników naszej aplikacji:
https://play.google.com/store/apps/deta ... ng.english
https://play.google.com/store/apps/deve ... d=Hepilabs
https://itunes.apple.com/us/app/learn-e ... d905678181
http://tingtongapps.com/references/mini ... iland.html
http://tingtongapps.com/references/microsoft.html
Biznesy eventowe? Proszę bardzo: poprzeglądaj sobie ilość imprez np. Are you single, które się odbyły w Polsce w google.

Jeśli chcesz również więcej informacji o moich poprzednich firmach - handlowych, eventowych, IT to pytaj.

Co do założenia firmy w Tajlandii: " Te cudowne fory od rządu tajlandzkiego jakimi się chwali dostaje każdy obcokrajowiec na dzień dobry po wyjściu z samolotu..." - skoro tak piszesz to dam Ci 20.000zł w gotówce jeśli po wyjściu z samolotu dostaniesz firmę BOI taką, jak moja. Przez ponad pół roku walczyłem o takie warunki i doskonale wiem jak wygląda proces - więc nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia.

Jak widzisz chętnie odpowiem na Twoje na Twoje pytania - proszę tylko o nie zakłamywanie rzeczywistości swoimi domysłami lub fantazjami.

Pozdrawiam
Krzysztof Król

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Trochę tu niektórzy mieszają, wrzucając wszystkich do jednego wora.
Wątek jest założony na temat Jacka Wiśniowskiego a do tablicy został wezwany pan Krzysztof Król.
Jeżeli już porównujemy tych dwóch panów, powinniśmy zauważyć że pan Król potrafi jasno pokazać na czym zarabia, biznes jego jest przejrzysty i uczciwy a pan Krzysztof nie ukrywa się na forach i nie straszy sądem administratorów i forumowiczów. Nie korzystam z aplikacji ani usług pana Krzysztofa ale sądzę że dla wielu osób mogą być one wartościowe.
Szacun panie Krzysztofie i dalszych sukcesów życzę...

Jacek dla odmiany wymyśla na siłę rzeczy, które nikomu nie są potrzebne a kanał sukces.pl został założony jedynie w celu wciskania ludziom shitu. To jakaś puszka, to jakiś geniusz, gumka do strzelania sobie w łapę, teraz piszecie o jakimś eliksirze...
Podobne rzeczy sprzedaje się u ruskich na targowisku albo na straganach w czasie odpustu, dożynek itp.
Czy takim dziadostwem musi handlować wybitny biznesmen na jakiego kreuje się pan Wiśniowski, żeby żyć jak człowiek?
Szkoda by mi było czasu na takie duperele i robienie z siebie pośmiewiska na siłę...
Patrząc na te jego wszystkie "biznesy" chce się je podsumować przysłowiem "tonący się brzytwy chwyta..."

martinello1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: martinello1984 »

Dokładnie, Pan Krzysztof to inna liga, to nie jest typ człowieka który musiałby zarabiać na rozwoju osobistym czy motywacji, ponadto sam niejednokrotnie podkreślał że i jemu nie raz coś w życiu nie wyszło i nie kreuje się na osobę która wszystko czego dotknie, to zamienia w złoto. Widać, że to praktyk. Co do Pana Jacka, moim skromnym zdaniem jest po prostu marketingowcem i sprzedawcą, na dodatek całkiem niezłym w naszych polskich warunkach.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Drogi Krzyśku;
przywołanie Ciebie jako przykład/ porównanie miało na celu wskazanie pewnych analogii, a nie rozszerzanie wątku na Twoją osobę.
Budujesz biznes na nazwisku więc to nazwisko może być i będzie używane również w charakterze pewnego symbolu a nie stricte osobiście.
Brałem udział w jednym z Twoich płatnych szkoleń, kupiłem Twoją książkę: w obu przypadkach jestem zadowolony.

Nie zmienia to faktu, że w pewnych kwestiach stosujesz te same taktyki sprzedażowe co Jacek, jak choćby typowy schemat: mam kupę kasy a szkolenie ludzi to hobby ===>> spieszcie się bo tylko dzisiaj i tylko dla kilku osób jest specjalna oferta za jedyne 2.5 koła.
I tak co tydzień.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

SUKCES.PL - CZY TO HOCHSZTAPLER?

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

To, że ktoś sprzedaje coś i używa różnych sztuczek marketingowych to mniejsza oto, bo SPRZEDAWANIE TO SZTUKA BIZNESU, ogólnie marketing = Red Bull doda Ci skrzydeł, tylko dzisiaj, Biedronka najniższe ceny itd.

U Jacka pomijając już standardowe triki sprzedażowe to jest po prostu chyba łganie po całości - mam 700 stron czy tam firm na całym świecie, sprzedaję mnóstwo produktów, jestem wolny finansowo, bla bla bla... Jednak tutaj jest po prostu ZERO KONKRETÓW. Opowiadanie tej samej bajki po raz enty w myśl zasady kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

Firma - jednoosobowa działalność, wcześniej mistrz seksu i opowiastki o jajniczkach na obłoczkach (filmiki które usunął z powodu tego wątku na vimeo), jakieś masaże tantryczne, księgarnia czy tam swoje wydawnictwo z 2-3 książkami - które zostały zjechane na lubimyczytac, tu co raz jakieś gumki od jego znajomego Pana Marka (wyimaginowanej postaci), Geniusze suplement diety, kody atrakcyjności, brakuje jeszcze koszulek RUSZ DUPĘ, porady indywidualne gdzie do niego nie można się dodzwonić z tego co pisaliście, a jak już dodzwonisz się to odpowiada w sposób olewający jak tu niektórzy napisali. Wszystko na poziomie mocno słabym, a nie jak faceta który podobno siedzi od 20 lat w marketingu/internecie, ekspert od wszystkiego czyli od niczego.

To jest produkcja e-gównoproduktów, a nie żadne siedmiocyfrowe kwoty.

U Krzysztofa Króla nie wiem nie śledziłem jego kariery uwodzenia z dawnych lat, ale jakoś nie wyczytałem jeszcze tekstów jak u Pana Bruneta vel Jacka W. o wkładanie paluszków w tyłek, czy pukaniu miss szkoły w Zakopanym przez 2 tygodnie jak nażarł się selera.

Jeszcze ta sprzedaż lemionady w wieku 16-lat w czasach komunizmu, czy poznawanie przez niego Donalda Trumpa bo on ma jakiegoś tam niby kolegę co go poznał 20 lat temu i może Ci pomóc go poznać. Czasami na video fajnie mówi, coś tam mądrego powie, ale opowiastki przez niego wymyślane to już brak słów.

http://synonim.net/synonim/hochsztapler

Najważniejsze grupy znaczeniowe:

» hochsztapler - np. w odniesieniu do osoby świadomie wprowadzającej w błąd

» hochsztapler - np. jakp przebiegła osoba

» hochsztapler - np. jako określenie człowieka kłamliwego

» hochsztapler - np. jako forma wyzwiska

» hochsztapler - np. w odniesieniu do osoby czerpiącej korzyści z przekrętów

» hochsztapler - np. w kontekście człowieka nieuczciwego

arcyłgarz, bazyliszek, blagier, blefiarz, dwulicowiec, fałszywiec, farbowany lis, faryzeusz, hipokryta, hucpiarz, jezuita, kanciarz, kłamca, kłamczuch, kombinator, krętacz, krzywoprzysięzca, kuglarz, lawirant, łgarz, manipulant, manipulator, matacz, mistyfikator, nabieracz, naciągacz, obłudnik, oszukaniec, oszust, picer, pozer, pozorant, przeniewierca, szachraj, szalbierz, szarlatan, wiarołomca, wilk w jagnięcej skórze, wilk w owczej skórze, chytra sztuka, chytrusek, chytry lis, cwaniaczek, cwaniak,

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Jaćuś teraz przegina zaczął wkręcać studentów że ma 800 stron i handluje z całym światem :lol:

tomeknowak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2017, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: tomeknowak »

"jacek" organizuje konkursy na najlepszy komentarz, bo to zwieksza pozycjonowanie jego filmow na youtube. Chcesz, zeby twoj film pojawil sie w propozycjach na youtube? Youtube bierze pod uwage ilosc wyswietlen filmu, lapke w gore i w gol oraz ilosc komentarzy pod filmem. (To ostatnie robi "jacek") Juz tyle bylo jego konkursow, ale poki co zadnego wygranego nie pokazal na swoim filmiku.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Mity...

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

tomeknowak pisze:Youtube bierze pod uwage ilosc wyswietlen filmu, lapke w gore i w gol oraz ilosc komentarzy pod filmem.
Jest to jeden z niezwykle popularnych mitów na YT jak nie największy o pozycjonowaniu filmików. Firma ta ma swoje specjalne algorytmy itd. Jednak te wszystkie "daj łapkę w górę", "napisz komentarz" bo to zwiększa pozycjonowanie to jedna z większych bzdur.

To samo było z Google i pozycjonowaniem stron. Wielu specjalistów od SEO, wiedzący tajniki "gógla", jak pozycjonować strony i różne tego typu sztuczki jak wybić stronę. Każdy ekspertów wiedział co innego, jeden mówił, że tak należy robić, drugi, że tego Google nie bierze pod uwagę.

Prawda jest taka, że algorytmy Google czy YT są tak skomplikowane, mają taką politykę firmy w pozycjonowaniu czegokolwiek, że są znane tylko nielicznej grupie i mało kiedy komu popularne sztuczki na zwiększenie wyświetleń czy to strony czy filmiku się sprawdzają.

Jest miliony filmików z łapkami w dół czy z zablokowanymi komentarzami które mają po kilka milionów wyświetleń. Jednak YouTuberzy w większości jak mantrę, jak te stado owiec powtarzają w kółko na każdym filmiku - daj łapkę w górę, daj komcia itd.

Zresztą jak wszyscy używają tego samego rozwiązania to rozwiązanie to nie działa z powodu ilości konkurencji robiącej dokładnie to samo, ale ludzie i tak w to wierzą.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

jednakowoż filmiki Jacka są wszędobylskie jak diesle na wsiach, więc o pozycjonowaniu co nieco wiedzieć musi...

ODPOWIEDZ