Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Nie wchodźmy w okruszki. Wiadomo co miałem na myśli gdy to pisałem.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

Coś nowego ?
Dzięki seminariom i YT oglądalność jego filmików wzrosła drastycznie w ciągu tylko jednego kwartału,
również sprzedaż na allegro całkiem nieźle wygląda. Może warto przypomnieć to co mówił sam Jacek, że rynek polski odpowiada tylko za 5% jego sprzedaży. Nie widzę powodu, żeby nie wierzyć, że ma pieniądze i umie zarabiać.

Odnośnie filmików na YT, to mam takie przemyślenia. Z jednej strony niby doradza firmom, a z drugiej nie umie ustawić ostrości przy nagrywaniu czy jak w filmie poniżej jest problem z orientacją kamerki:
https://youtu.be/uBk4cSYeels
Po prostu takie rzeczy dla większości osób są już podstawową umiejętnością w tych czasach i dla ludzi ogarniętych raczej zdumiewające, żeby nie powiedzieć mocniej.

Dodam, że posty pod filmikami -jak ktoś już słusznie zauważył- są coraz "lepsze":
-jak znaleźć faceta będąc rozwódką z dzieckiem (no offense)
-jak schudnąć / schudła(e)m X kg
-przebiegłem X km

Podsumuję to tak. Jacek sprzedaje to co ludzie chcą kupić (odkrycie :D) To trochę jak z polityką, to że jest mnóstwo osób o innych poglądach nie przeszkadza istnieć i dobrze żyć i jednym i drugim, a nawet i trzecim czy czwartym... ;-)

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Nie widzę powodu, żeby nie wierzyć, że ma pieniądze i umie zarabiać.
jak można pisać takie coś czytając ten temat ?

SamuX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: SamuX »

No właśnie czytam od początku i napiszę także coś czasami, także komentarz zupełnie nietrafiony.
Poza tym, kwestia jak bardzo zamożny jest Jacek jest chyba drugorzędna. Stać go na podróże i samochody, nawet jeśli wypożyczone. I tak standard życia ma wyższy od większości ludzi, zwłaszcza swoich klientów ;-)

Powtórzę, to że ktoś kogoś nie lubi, coś mu się w nim nie podoba, że ten ktoś jest dobry czy zły, brzydki czy przystojny, itd... nie znaczy, że ten ktoś ma nie zarabiać. Zawsze znajdą się tacy, którym to będzie pasować, i to oni się liczą; w sprzedaży, głosowaniach, etc... Przykład podałem: politycy.

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Zdecydowanie Jacek odniósł sukces i ma więcej pieniędzy niż "większość" ludzi. Tylko jaki to jest sukces ? Ten o którym opowiada na kanale, ze 600 stron itp czy sukces polegający na wciskaniu ludziom kursy, szkolenia i dzięki temu zarobienie pieniędzy.. coś jak Kiyosaki z książkami. Do tego nie każdy się nadaje, żeby udawać kogoś kim się nie jest i masowo sprzedawać kursy tak kiepskiej jakości więc to jest SUKCES. Wszystko wskazuje, że jest to właśnie sukces taki a nie ten słodki z kanału. Po prostu tych argumentów jest za dużo w tym temacie, żeby teraz nagle uwierzyć w to co on sam mówi.

Portorico
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2017, 08:28

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Portorico »

przeczytałem kilka stron i trochę się dziwię osobom które kupiły kurs że nie skorzystały z prawa do zwrotu w 30 dni tylko teraz hejtują i narzekają...
Dziwi mnie też postawa Jacka który zamiast poprawić swoje info produkty... decyduje się sprzedawać kurs i wypuszcza na rynek coś tak słabego (polegam na opiniach innych) tym bardziej, że kanał na youtube jest naprawdę interesujący i mnie osobiście zmotywował do zmiany paru nawyków... i na pewno nadal będę go oglądał...

Dzisiaj jest tak dużo kursów, blogów, kanałów na youtube na wysokim poziomie, że nie ma miejsca na kiepski produkt. Apel do Jacka... Jacku! Nie idź tą drogą!!!

Ponieważ zajmuje się na co dzień emarketingiem to mogę powiedzieć, że większość kursów w internecie to jedna wielka porażka. Na rynku w ostatnich 2 latach pojawiło się sporo osób które organizują kursy, webinary i szkolenia na temat emarketingu a poziom jest na prawdę słaby. Każdy pozycjonuje się na ekpserta od emarketingu, kopiuje materiały z zachodu (głównie od digitalmarketer.com) generuje ruch a potem ludzie kupują kursy za 7/47/97/197/297/497/997/2997 zł... i nadal stoją w miejscu.

Przychody Jacka mogą być wysokie z dwóch powodów:

- po pierwsze branża relacji damsko męskich to najlepszy rynek bo jest duży i chłonny
- po drugie każdy produkt może skopiować i powtórzyć na innych rynku. Może sprzedawać te kursy w PL ale także w 30 innych krajach


PS. Z chęcią bym spojrzał na ten kurs i zobaczył chłodnym okiem (jest marketingowcem) co Jacek tam wymyślił bo szokuje liczba negatywnych opinii. Jak byłby ktoś chętny to niech pisze na priv.

Aga1975
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2017, 18:43

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Aga1975 »

Witam Wszystkich,
zarejestrowałam się, aby napisać pewnie tylko ten jeden post. Dlaczego? Bo chcę stanąć w obronie p. Jacka.
Na jego kanał trafiłam jakieś 2 lata temu w dość zabawnych okolicznościach. Nagle zaczął bardzo mocno pociągać mnie facet kompletnie nie w moim guście, i to pod prawie każdym względem. Jako osoba rozsądna i podejrzliwa ;) , uznałam, że ów pan na bank stosuje wobec mnie sprytne techniki, o jakich nie mam pojęcia. Zaczęłam szukać wyjaśnienia w sieci i tak trafiłam na kurs p. Jacka. Bingo! Od razu przeszła mi fascynajca ;). To był kurs dla facetów i kosztował znacznie mniej, niż 3 tysiaki. Z treści kursu i kilku drobnych zdań na YT wywnioskowałam, że p. Jacek rzadko poważnie traktuje kobiety, choć się to zdarza, i to z oczywistego powodu niezbyt mi sie podoba. Chwilami czuć wręcz lekceważenie. W końcu jego zdaniem najwartościowszym zasobem kobiety ma być jej uroda i choć ja za głupią uważam tezę, że uroda wyklucza intelekt, to jednak, gdy patrzy sie tylko na nią, trudno spotkać kogoś dodatkowo bystrego. Tak więc p. Jacek ma to, czego szuka i taki jego wybór, jego prawo. I teraz tak: mimo nieciekawego dla mnie wydźwięku wspomnianego kursu, po jego zakończeniu zostałam "z" p. Jackiem własnie na YT. Oglądam wszystkie jego filmiki, bo SĄ BARDZO WARTOŚCIOWE. Macie rację: wiedza podawana przez p. Jacka jest dostępna. Ale on ją syntetyzuje, on ją podaje, co tydzień jest coś nowego, co tydzień coś, co skłania do myślenia i grzebania w sieci.To bardzo ułatwia życie osobom zainteresowanym rozwojem. Są osoby zawdzięczające p. Jackowi bardzo wiele, piszą o tym i ja im wierzę, bo stałe motywowanie w dość przygnębiającym polskim otoczeniu ma ogromne znaceznie. Kursu pt. 1 mln nie kupiłam, bo póki co nie spełniam warunków przystąpienia do niego, ale kto wie, czy nie zrobię tego za np. rok czy dwa. Czasem jest tak, że te 3 tysiace warto zapłacić za 0,5 % treści. Rok temu przeczytałam ciekawą książkę z gatunku rozwojowych, ale nie znajdowałam w niej niczego wybitnego, takie niezłe czytadło. Pod koniec znalazły się 3 zdania, z powodu których przestałam bać się robić tego, co powinnam. Trwały efekt. 50 zł i iles godzin czytania dla 3 zdań? Zdzierstwo, co? Zwłaszcza, że pewnie jakbym przekopała cały internet anglojęzyczny, to bym na te 3 zdania trafiła ;) :) ( w polskim nigdy nie znalazłam) ...
Nie jęczcie więc, tacy tu bystrzy i ambitni ludzie, a godzinami biadolą nad średnią krajową. Może przy zmianie nastawienia znajdziecie w tym kursie te swoje 3 zdania?
Tak na marginesie: wiecie, jak złą opinię mają działania rynku Forex? Zdecydowanie więcej ( podobno wręcz 90%) osób traci tu pieniądze, niektórzy bardzo znaczne. Może należałoby zabronić reklamowania wszelkich biur wysyłajacych swoje oferty kursów? :)

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Aga1975 pisze: zaczął bardzo mocno pociągać mnie facet kompletnie nie w moim guście, i to pod prawie każdym względem. Jako osoba rozsądna i podejrzliwa ;) , uznałam, że ów pan na bank stosuje wobec mnie sprytne techniki, o jakich nie mam pojęcia. Zaczęłam szukać wyjaśnienia w sieci i tak trafiłam na kurs p. Jacka. Bingo
Gdy kobiecie zaczyna się podobać jakiś facet, to w pierwszej kolejności w ciemno kupuje kurs pua dla mężczyzn. Tak- to wyraz rozsądku. Jasssne.
I trafia od razu właśnie na kursy Jacka; które były kolportowane pocztą pantoflową tylko po forach pua. Nie na te darmowe fora trafia, ale właśnie na kurs...
O 'sprytnych technikach'; chociaż 10 minut na dowolnym darmowym forum wyjaśniło by że takie mityczne 'techniki' istnieją wyłącznie na forum onetu oraz netkobiet.

Faktycznie coraz dziwniejsze wpisy w tym wątku choć ich źródło chyba to samo...

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Aga1975 pisze: Tak na marginesie: wiecie, jak złą opinię mają działania rynku Forex? Zdecydowanie więcej ( podobno wręcz 90%) osób traci tu pieniądze, niektórzy bardzo znaczne.
Zapewniam Panią, że wszyscy na tym forum doskonale o tym wiedzą, że to ciężki kawałek chleba. Jednak przychodzą tutaj także po pomoc. W nadziei, że wśród tego ogromu bezwartościowych informacji uda im się wyłuskać te diamenty, czyli wiedzę potrzebną do zarabiania na szeroko pojętej spekulacji.

Jak to się odnosi do p.Jacka? Otóż ja korzystałem z kilku jego kursów i mam jeden wniosek. Człowiek robi na ilość, a nie na jakość. Jest tam tyle niedomówień, ze człowiek, który jest "świeży" w danym temacie załamie ręce. Tak jak i ludzie tutaj. Skoro osoba, która tu przychodzi nie wie jak wygląda to czego szuka, czyli ten przysłowiowy "diament", to jak może go znaleźć?

Tak samo u p. Jacka. Gdyby jego kursy były bardziej dopracowane, to sam bym go bronił. Niestety nie mogę.
Czułem się po nich jakby mi ktoś wskazał ścieżkę, która przejdę przez ciemny las, ale nie powiedział jak sobie poradzić z niebezpieczeństwami po drodze.

Co z tego ze wiem którędy go przejść, jak coś mnie zeżre po drodze. Szkoda. Przejechałem się, a miało być tak pięknie.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

playazzz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2013, 13:20

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: playazzz »

Aga1975 pisze:Witam Wszystkich,
zarejestrowałam się, aby napisać pewnie tylko ten jeden post. Dlaczego? Bo chcę stanąć w obronie p. Jacka.
Na jego kanał trafiłam jakieś 2 lata temu w dość zabawnych okolicznościach. Nagle zaczął bardzo mocno pociągać mnie facet kompletnie nie w moim guście, i to pod prawie każdym względem. Jako osoba rozsądna i podejrzliwa ;) , uznałam, że ów pan na bank stosuje wobec mnie sprytne techniki, o jakich nie mam pojęcia. Zaczęłam szukać wyjaśnienia w sieci i tak trafiłam na kurs p. Jacka. Bingo! Od razu przeszła mi fascynajca ;). To był kurs dla facetów i kosztował znacznie mniej, niż 3 tysiaki. Z treści kursu i kilku drobnych zdań na YT wywnioskowałam, że p. Jacek rzadko poważnie traktuje kobiety, choć się to zdarza, i to z oczywistego powodu niezbyt mi sie podoba. Chwilami czuć wręcz lekceważenie. W końcu jego zdaniem najwartościowszym zasobem kobiety ma być jej uroda i choć ja za głupią uważam tezę, że uroda wyklucza intelekt, to jednak, gdy patrzy sie tylko na nią, trudno spotkać kogoś dodatkowo bystrego. Tak więc p. Jacek ma to, czego szuka i taki jego wybór, jego prawo. I teraz tak: mimo nieciekawego dla mnie wydźwięku wspomnianego kursu, po jego zakończeniu zostałam "z" p. Jackiem własnie na YT. Oglądam wszystkie jego filmiki, bo SĄ BARDZO WARTOŚCIOWE. Macie rację: wiedza podawana przez p. Jacka jest dostępna. Ale on ją syntetyzuje, on ją podaje, co tydzień jest coś nowego, co tydzień coś, co skłania do myślenia i grzebania w sieci.To bardzo ułatwia życie osobom zainteresowanym rozwojem. Są osoby zawdzięczające p. Jackowi bardzo wiele, piszą o tym i ja im wierzę, bo stałe motywowanie w dość przygnębiającym polskim otoczeniu ma ogromne znaceznie. Kursu pt. 1 mln nie kupiłam, bo póki co nie spełniam warunków przystąpienia do niego, ale kto wie, czy nie zrobię tego za np. rok czy dwa. Czasem jest tak, że te 3 tysiace warto zapłacić za 0,5 % treści. Rok temu przeczytałam ciekawą książkę z gatunku rozwojowych, ale nie znajdowałam w niej niczego wybitnego, takie niezłe czytadło. Pod koniec znalazły się 3 zdania, z powodu których przestałam bać się robić tego, co powinnam. Trwały efekt. 50 zł i iles godzin czytania dla 3 zdań? Zdzierstwo, co? Zwłaszcza, że pewnie jakbym przekopała cały internet anglojęzyczny, to bym na te 3 zdania trafiła ;) :) ( w polskim nigdy nie znalazłam) ...
Nie jęczcie więc, tacy tu bystrzy i ambitni ludzie, a godzinami biadolą nad średnią krajową. Może przy zmianie nastawienia znajdziecie w tym kursie te swoje 3 zdania?
Tak na marginesie: wiecie, jak złą opinię mają działania rynku Forex? Zdecydowanie więcej ( podobno wręcz 90%) osób traci tu pieniądze, niektórzy bardzo znaczne. Może należałoby zabronić reklamowania wszelkich biur wysyłajacych swoje oferty kursów? :)
Masz 40 lat i podniecasz sie jakimiś motywacyjnymi cytatami? Co to były za zdania, myśl bardzo dużo a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu? Ten kto bardzo mocno dąży do sukcesu ten zajdzie bardzo daleko? Nie słuchaj innych którzy mówią że ci sie nie uda, bo na pewno ci sie uda jak będziesz mocno w to wierzyła? Bardzo mocno pracuj nad swoim sukcesem a w końcu dojdziesz na szczyt?
Jakbyś miała odnieść sukces już dawno by to nastąpiło, co przeczytasz 3 cytaty motywacyjne przejdziesz przemiane duchową i zaczniesz przyciągać do siebie sukces i pozytywnych ludzi? Ja tu sukces widze jedynie w tym kolesiu który opchnął ci tą książke za 50 zł.

ODPOWIEDZ