Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
robert3

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: robert3 »

Panowie to drugi i ostatni mój wpis, bo nie jestem typem osoby, która siedzi na forum i pisze komentarze. Już bez przesady, wyraziłem tylko moją opinię o kursie 1 mln Pana Jacka.

W przeciwieństwie do Grzesiaka i innych kołczy Jacek w kursie opisuje prawdę, czyli sposób w jaki ON zarabiał i nadal zarabia. Czyli mówi w kursie to co jemu dało pieniądze. Grzesiak czy inni nigdy tego nie zrobią, co by sobie konkurencji nie stworzyć, więc należy się Jackowi szacunek, że uczy o tym, co tak naprawdę jemu przyniosło pieniądze.


Kupiłem tylko 1 produkt Pana Jacka, czyli kurs 1 mln, który jakościowo nie był dobry, bo był bardzo ogólny, lecz idea jako taka jest genialna, bo Jacek pokazuje sposób na dochód pasywny. To nie wożenie węgla do pieca jak praca na etacie, tylko raz zrobiona robota (napisanie książki, stworzenie kursów online), a poźniej można leżeć na hamaku, a pieniądze same wpadają, więc pod tym względem ogromny +. Przy czym jednak nie jest tak prosto sprzedawać na dużą skalę kursy i książki, kiedy wchodzimy w tę branżę.

Boltron, nie przesadzaj, że nagle wszystkie filmiki straciły sens.

Na kanał Jacka trafiłem na początku 2016 r. kiedy miał chyba 6k subów i to dzięki niemu zmotywowałem się, przeczytałem kilkanaście książek o biznesie, biegam, rozwijam się, napisałem własną książkę, nie tracę czasu na głupoty, nie oglądam głupich filmików na yt, telewizji nie oglądam, zdrowo się odżywiam, nie mam blokad i ograniczeń w głowie, znalazłem w życiu cel, wiarę w lepsze jutro, dużo więcej zarabiam, mam jaśniejszy umysł, większą pewność siebie i jeszcze naprawdę mógłbym wymieniać i wymieniać, więc to dzięki kanałowi sukces.pl moje życie zmieniło się na ogromny plus.

Tylko kurs 1 mln nie okazał się rewelacją, ale w końcu nie każdy produkt jest idealny, cóż nie przyłożył się do niego Jacek i tyle. Co do innych produktów Jacka to się nie wypowiadam, bo nie korzystałem. Wysłuchałem tylko kilka darmowych video o podrywaniu kobiet i były bardzo dobre, tak uważam.


Trzeba przyznać, że Pan Jacek jest mistrzem sprzedaży i motywacji. Warto go oglądać, bo jak się uczyć to od najlepszych, a przyznacie sami, że jak mało kto potrafi dać wiarę we własne siły, umie zmotywować jak nikt inny, a też wspominał, że najważniejszą umiejętnością w życiu jest sprzedaż, co w dzisiejszym świecie NAJBARDZIEJ nam się przyda. Kanał sukces.pl to z pewnością NIE streszczanie książek, to darmowa wiedza, doświadczenia i przemyślenia Jacka, który jest osobą bardzo oczytaną i można się od niego duuuużo nauczyć.


Kurs 1 mln nie wyszedł za dobrze, ale poza tym cały kanał na yt jest dla mnie genialny i dużo dzięki niemu osiągnąłem. Nie wylewajcie już takich żali bo jednak na kanale Jacka jest masa cennej wiedzy (taka prawda), bo zmienia postrzeganie, nasze myśli, a mamy ją na wyciągnięcie ręki i to za darmo.

katon01
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2017, 16:25

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: katon01 »

Witam,

Czytam te posty od początku i zdecydowałem się napisać własną opinię.

Czytam te Wasz posty i zaczynam się zastanawiać czy ludzie są tacy popsuci w naszym kraju
i narzekania nie da się wytępić ?

Nikt na Jacka kurs siłą nie zapisuje. Zresztą jak można było wyczytać oddał kasę osobą niezadowolonym.
Czy niektóre osoby są tuta tak tępe i myślą, że za 3 tysiące złoty ktoś da im złoty środek na zarabianie pieniędzy ?
Żenada jak czyta się niektóre posty.

Idea cała polega na tym, żeby zrobić to w fenomenalny sposób jak Jacek. Zrobić z siebie autorytet a potem sprzedać szkolenie za parę tysięcy złotych. Nic innego prostszego.
Piękno w swojej prostocie.

Ja jestem osobiście zachwycony a tutaj widzę wijące się osoby, że tematu nie rozumieją. Pytanie więc do kogo masz pretensję, że jesteś mało ogarnięty ? Czy faktycznie jesteś taki naiwny, że ktoś da Ci przepis za 3 tysiące do zrobienia milionów ? Żenujące :-)

Panie Jacku przy okazji proszę nie przejaskrawiać pewnych rzeczy typu 8 tysięcy za sprzątanie i takie tam bo krwiopijcy będą mieli okazję do pisania bez zrozumienia, że jest to przykład jak można zarabiać pieniądze i płacić tyle z takie usługi.

Pozdrawiam ze świętokrzyskiego
katon01

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

katon01 pisze:
Ja jestem osobiście zachwycony a tutaj widzę wijące się osoby, że tematu nie rozumieją. Pytanie więc do kogo masz pretensję, że jesteś mało ogarnięty ? Czy faktycznie jesteś taki naiwny, że ktoś da Ci przepis za 3 tysiące do zrobienia milionów ? Żenujące :-)
katon01
To że Ty jesteś zachwycony, nie znaczy że inni też będą. Skoro rozumiesz "temat", powinieneś też rozumieć to o czym Jacek zapewniał podczas swojej jak on to dumnie nazwał "konferencji".
Skoro Jacek zapewniał że każda osoba, która weźmie udział w jego kursie i będzie robić to co on zaleca, bez problemu zarobi w ciągu dwóch, trzech lat milion złotych, napisz jasno czy Jacek mówił prawdę? Skoro nie mówił prawdy - wniosek jest prosty - // Ta część wypowiedzi została usunięta ze względu na zgłoszenie naruszenia dóbr osobistych przez Pana Jacka Wiśniowskiego (Admin) // . Widać że Tobie to odpowiada skoro jesteś zachwycony.
Nazywanie nas mało ogarniętymi z tego powodu jest co najmniej nie na miejscu.

nouser
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2017, 23:11

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: nouser »

Sam fakt, że facet na swoich podczas swoich konferencji twierdzi, że nie potrzebuje pieniędzy za kurs, bo dla niego to są grosze, a promuje to jak może by wycisnąć z tego ile się da, tak samo z geniusem - już go przekreśla jako osobę wiarygodną.

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

katon 01 - Przeczytaj uważnie swój post i nasze a później wypowiadaj się o nas. Na siłę nikt nas nie zapisuje ale Jacek obiecywał nam że za 3000 zł da nam kurs, który pozwoli nam zarobić konkretne pieniądze a do tej pory nikomu nawet kurs się nie zwrócił. Kasę oddawał z wielką łaską ale tylko w pierwszym miesiącu kursu. Jeżeli ktoś uwierzył w to co obiecywał, że następne lekcje będą o zarabianiu konkretnych pieniędzy i pozostał na kursie, przekonał się że tak nie jest.
Zastanów się co chcesz napisać bo z jednej strony piszesz że narzekamy dalej to samo robisz.
Według ciebie jeżeli ktoś sprzedaje badziew w "fenomenalny sposób jak Jacek" jest usprawiedliwiony?
Piszesz "Czy niektóre osoby są tuta tak tępe i myślą, że za 3 tysiące złoty ktoś da im złoty środek na zarabianie pieniędzy ?"
Czyli co? Mamy Jackowi nie wierzyć w to co mówi? - Już mu nie wierzymy, więc o co chodzi?

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

nouser pisze:Sam fakt, że facet na swoich podczas swoich konferencji twierdzi, że nie potrzebuje pieniędzy za kurs, bo dla niego to są grosze, a promuje to jak może by wycisnąć z tego ile się da, tak samo z geniusem - już go przekreśla jako osobę wiarygodną.
Tych nieścisłości jest cała masa...
Który prawdziwy biznesmen zajmuje się takimi bzdetami jak Jacek. Gdyby miał te miliony o których opowiada, korzystał by z życia i pilnował by swojego biznesu a nie opowiadał bajek na YouTube w trakcie czytania jakiej książki jest w danym tygodniu i czego ciekawego się z niej dowiedział. Ten jego geniusz widać mu nie służy...

katon01
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2017, 16:25

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: katon01 »

Róbcie jak chcecie. Nie chcę Jacka usprawiedliwiać bo nie o to chodzi.
Chcę Wam powiedzieć, że tutaj chodzi o ideę zarabiania pieniędzy. Zróbcie to samo i też będziecie zarabiać kasę jak Jacek. Zobaczcie jakie jest proste :-)
Tyle, że za chwilę zobaczę wpisy o tym, że jest to nie moralne itd.....
Bzdura totalna. Większość gdyby miała do zarabiania grube pieniądze nawet by się nie zastanawiała ułamka sekundy aby to zrobić.

Przy okazji powtarzam pytanie bo ktoś mi chyba post usunął
"Co zrobiłeś z Jacka kursu i czym możesz się pochwalić ? "

klnq
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 gru 2016, 23:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: klnq »

Widzę, że krwiopijca został wywołany do tablicy, więc odpisuję...

To był tylko jeden przykład, i mnie nie chodzi o to, że Jacek handluje kursem który coś daje lub nic nie daje. Osobiście siłą inercji dalej oglądam jego filmiki. Pewnie za niedługo znudzą mi się do reszty, ale nie ważne.

Mnie od początku chodzi tylko o WIARYGODNOŚĆ i PRAWDĘ. Po prostu nie znoszę kłamstwa i gdy dopatrywałem się kolejnych nieścisłości, gdy usłyszałem ile ten kurs powinien kosztować - cytuję z pamięci Jacka na konferencji na żywo: "no powinien kosztować 1 mln PLN skoro można dzięki niemu zarobić miliony, ale dobra - niedawno kosztował 8000 PLN, a teraz kosztuje 3000 PLN", to mi się rozjaśniała coraz bardziej czerwona lampka.

Jacek po prostu sprzedaje kurs na podstawie swojego autorytetu i doświadczenia, którego tak naprawdę nie posiada (najprawdopodobniej) :)
I chce za niego pieniądze, których nie potrzebuje :)
To troszkę groteskowe, nie uważacie?

I powtarzam nie jestem zawistnym Polakiem cebulakiem, uwielbiam ludzi którzy są przedsiębiorczy i osiągają sukcesy (które widać), sam do tego dążę.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

O taką wiadomość na e-mail od niego dostałem:
Hej, poniżej harmonogram spotkań ze mną.

Każde potrwa mniej więcej 2h.

Tematyka, to ogólnie to żebyś z tupetem wszedł w nowy rok.


Wejście jest bezpłatne, nie będe sprzedawał garnków, ani pościeli :)
Możesz wziąść ze sobą mame, tate, brata i sąsiada.

Gdańsk czwartek 5 stycznia
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu
ul. Kazimierza Górskiego 1,Aula,
start o 19

Toruń 6 stycznia
Hotel Copernicus
Bulwar Filadefijski 11
Sala Terra A
15:00

Poznań 7 stycznia

Sala poszukiwana

Łódź 8 stycznia
Akademia Ekonomiczna
ul. Rewolucji 1905r nr 52, aula G1

15:00


Wrocław 9 stycznia
sala jest, ale godzine i miejsce potwierdzę w piątek



Katowice 10 styczeń
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
ul. Bogucicka 3 Katowice budynek A, aula A (na samej górze)

19:00


Kraków 11 styczeń
sala jeszcze nie potwierdzona



Rzeszów 12 styczeń
Politechnika Rzeszowska, budynek V, sala V1
ul. Powstanców Warszawy 12
19:00



Lublin 13 styczeń
Budynek WSEI Lublin, ul.Projektowa 4
18:00

Warszawa 14 styczeń
sala poszukiwana

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Zanim zaprosicie znajomych na to spotkanie, warto im dać do przeczytania to forum. Chyba że ktoś nie lubi swoich znajomych...
Za darmo będzie tylko z pozoru. Jak zawsze powie że to co teraz opowiada to są grzeczne rozmowy a na kursie będą konkrety...
Zrobi wszystko żebyś kupił geniusza, zasubskrybował kanał sukces.pl i zalogował się na stronie mistrz motywacji.pl.

ODPOWIEDZ