Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

ext3 pisze:
Mnie również otrzymanie takiej dotacji bez wkładu wydaje się trochę naciągane.
No chyba że to dotacja na fundację ochrony "nowych europejskich wartości" typu: prawa dla homo, gender, LGBT, multikulti/imigranci, wspieranie Islamu - cenzura krytyki - walka z "mową nienawiści" itp.

sorx za trochę polityki, mam nadzieję, że Jacek się nie obrazi, że w jego wątku ;)
Jesteś blisko, ale to jest jeszcze głupsze. :mrgreen: tysiąc razy głupsze. I tak, ma wkład - patronat instytucji. Bardzo poważnej. W tej bardzo szacownej instytucji - poważnej jak zawał serca, ktoś przeczytał jej biznesplan i się nie roześmiał, tylko złożył podpis. Nie wiem dlaczego - znajomości, czarna wołga,ufo, magia, coś mu dodała do napoju, NIE MAM POJĘCIA - DOSTAŁA I JUŻ. Może to świetny pomysł? MOIM ZDANIEM to dno, ale ja nie jestem kurwa Warrenem Buffettem. Możecie wierzyć lub nie, podałem przykład z życia, że z głupiej sprawy jak kubki dla leworęcznych ( też przykład) można robić pieniądze.
le o co Ci chodzi? To, że zainwestował 2K to nie musi ZUSU placić?
napiszę powoli: ma 140 % zwrotu z inwestycji w skali roku. Inwestując odpowiednio wyższą kwotę ma na ZUS, srus czy co tam chcesz - prosta matematyka. Może na to wziąć nawet kredyt w Providencie - chyba że coś pościemniał - w końcu jednopostowiec (bez urazy - BTW -o tym za chwilę). Tak czy śmak podajesz w wątpliwość niewłaściwą frazę.
Dla mnie w ogóle temat jest dziwny:
Niedawno w księgarni widziałem książkę Warrena Buffetta: zapewne pełną jego złotych myśli, porad, może nawet systemów czy tricków, i wiecie co? wziąłem i pomyślałem - "na ch mi to", i nie kupiłem. Żyjemy w świecie gdzie można napisać dowolne bzdury jako prawdę objawioną, i każdą prawdę objawioną uznać za dowolne bzdury. WB w przeciwieństwie do pana Jacka ( pozdrawiam, i pana prawnika też...) ma udokumentowane przez amerykański US dochody - chyba nie ma lepszej rekomendacji. dziwię się, że na forum którego każdy uczestnik marzy o milionach nie dyskutuje się o taktykach Buffetta czy innego Sorosa tylko o kimś kto ma ( z całym szacunkiem) obwoźny kramik z mydłem i powidłem z daleka pachnący żerowaniem na naiwnych, którzy wierzą, że aby zmienić cały swój sposób życia wystarczy obejrzeć jeden filmik na YT i wykupić szkolenie. Trochę podejrzany wydaje mi się udział jednopostowych gości którzy przypadkiem znaleźli to forum w poszukiwaniu PRAWDY. Dotychczas miało to miejsce najczęściej w wypadku kryptoreklamy.Teraz to bodajże już trzeci przypadek obrabiania komuś dupy (słusznie-lub nie) na tym forum w ostatnim roku. Abstrahuję zupełnie od tego jaką wartość faktycznie przedstawia wspomniany kurs. Przeniesienie dyskusji na ten temat właśnie tutaj wydaje mi się bardzo dziwne, i z tego powodu rozumiem posunięcia p. Jacka, jakkolwiek cieszę się, doceniam i popieram reakcję TJS i zaprzyjaźnionego Comparic'a. I oczywista sprawa - :569: duży szacun dla Admina z Navi - sorki za niektóre słówka wujaszku :mrgreen:
Tak czy inaczej: robienie z tego forum bazy tropicieli podejrzanych szkoleń uważam za niezbyt dobry pomysł. Warto pomyśleć o robieniu tego na własną odpowiedzialność - drodzy panowie. I może założenie osobnego forum? Chętnie odwiedzę, bo też lubię flejm :evilbat:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

dziabuch - Słaba reklama chłopie. Skoro już zarejestrowałeś się tutaj żeby coś dorzucić, trzeba było walić z grubej rury.
My tu i tak wszystko łykamy jak pelikany...

Jak będziesz zakładał kolejny profil, postaraj się bardziej...

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

dziabuch trochę nawet pokrytykował Jacka żeby nikt nie wyczaił że robi nagonkę.
Dalej oczywiście wszystko super. Nie wiem jak Wy ale ja nie pierwszy raz odnoszę wrażenie że ten post pisał sam Jacek :D :D :D

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Wątek śledzę od dobrego miesiąca. Oczywiście nie wierze w ten kurs, chociaż kiedyś wierzyłem w Jacka jako osobę, która chce pomóc dojść innym do wielkich pieniędzy. To dzięki temu forum otworzyłem oczy na działalność Jacusia. Teraz nawet nie idzie jego filmów oglądać. Takiej ściemy jaką jest ten kurs to dawno nie widziałem. Owszem, można byłoby zarobić nawet na czymś takim, ale pewnie z 10 lat temu, jak to wszystko raczkowało. Widać, że Jacek zaplanował to kilka lat temu. Jego filmiki na youtubie to praktycznie streszczanie książek lub metod z nich. Nie jestem hejterem i nie zamierzam go hejtować, a jedynie napisać obiektywną prawdę.
Osobiście, nie znam nikogo kto by zarobił na ,,tej żyle złota" za 3000 zł. A pojedyncze posty, takich osób jak np. dziabuch mnie nie przekonują. Utwierdzają w przekonaniu, że to wielka ściema. Uwierzyłbym, jakbym miał konkretne dowody, np odnośnie stron, ile taka osoba zarobiła pieniędzy na tych pożal się Boże infoproduktach. To w takie coś może i bym uwierzył. Ale nie w takie wodolejstwo. Jacek zaplanował to pod zarobek, ale dla samego siebie. Dziabuch, jak ktoś słusznie zauważył może nim być niestety Jacek. Osobiście nie wierze w Coachów, a styl w jaki przedstawia się Jacek wskazuje, że jest właśnie takim ,,kołczem", chociaż do tego nie przyznaje się. I nie przyzna się, bo ostatnio od jakiegoś czasu, jest nagonka na takich ludzi.
Żal mi osób, co wpłaciły za ,,tą żyłę złota" 3000 złotych. No, ale mam nadzieję, że wyjdzie wam to na dobre z czasem. Teraz po tym całym temacie tu na forum i nagonce na Jacusia nawet filmów jego nie chce mi się oglądać, gdyż to oczywista oczywistość. Można byłoby rozpisywać się na tym forum, szczerze mówiąc bez końca. Ale szkoda pogrążać Jacka i jego fanów, którzy opisują historie na youtubie pod filmikiem jak to bardzo się zmienili. Albo tych co kupują jego geniusza, co za pewno ma takie właściwości, że można góry przenosić.
O Jacku można powiedzieć, że jest mistrzem... ale sprzedaży. I wiele osób w niego uwierzyło, w tym i ja, ale na początku. Na szczęście klapki z oczów zostały zdjęte. Co tygodniowe filmy jego, to banały, które na zdrowy rozsądek każdy może wymyśleć jakiekolwiek zasady i jego głosić gdzie tylko się chce.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

YAPA pisze:
Jeżeli ktoś wyniósł jakąś wartościową lekcję z kursu, proszę pisać.
.
Czyżbyś zmienił zdanie?

Napisałem.
Ale widzę że oczekujesz że na tym forum będą panowały zasady tak modne w niektórych mediach teraz: masz prawo do własnego zdania, ale tylko jeśli jest ono tożsame z moim. Bo jak nie toś zdrajca i wróg Ojczyzny.

No super. Ja napisałem, że ten kurs mógłby być wart 2 tyś. gdyby wprowadzono w nim zmiany i aktualizacje. Zdaje się że w tej chwili nie ma zmian ani aktualizacji a cena wynosi 3 tyś. Jeśli więc ktoś uważa to za reklamę, to gratuluję i sugeruję zatrudnić się w MON, tam szukają takich bystrzaków.

Mi ten kurs pokazał ogólną zasadę działania pewnego typu biznesów, nakreślił ogólny kierunek. Jasne że niektórych rzeczy szukałem na własną rękę, inne z kursu zmieniłem albo olałem, ale codo ogólnego schematu jest ok.
Wspomniałeś też, że Jacek namawia do handlu 'chińskim badziewiem'; też jako zarzut niby. Spora część świata handluje tym badziewiem i ma się świetnie, ale Tobie nie odpowiada. W swoim pierwszym poście napisałem, że mogę podać konkretne produkty chińskie, które u nas sprzedają się z fajną przebitką. Nie zainteresowało Cię to w ogóle. Wolisz spamować swoimi wrażeniami i to nie na temat wątku nawet ale jego uczestników.
Więc jak?
KONKRETY?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Mnie się wydaje, że przebicie na chińszczyźnie jest dalej bardzo duże, tyle że czeka się około miesiąca, i zamawia się towar na całe kontenery. Dlatego niekoniecznie musi być to ściema, choć faktycznie opis dotyczy jakby dwóch oddzielnych rodzajów działalności. Dość enigmatycznie to opisane. Natomiast IMO chodzi o samą metodę - kiedyś znalazłem link do ciekawego systemu inwestycyjnego, wykorzystujący dźwignię kredytową - chodziło o inwestowanie w nieruchomości i wynajem. Zainteresowałem się tym, okazało się, że to bardziej łowienie okazji i generalnie mnóstwo lokali (od garaży po mieszkania) w potencjalnie ciekawej okolicy nie wyrobi cenowo ze zwrotem kosztów ( chciałem zacząć od paru garaży). W każdym razie to był ciekawy dla mnie pomysł, zmieniający moje podejście do kredytowania inwestycji - niestety, pozostał ciekawostką. Tyle, że był darmowy.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Simon30
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 18 lut 2017, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Simon30 »

dziabuch pisze: Ja napisałem, że ten kurs mógłby być wart 2 tyś. gdyby wprowadzono w nim zmiany i aktualizacje. Zdaje się że w tej chwili nie ma zmian ani aktualizacji a cena wynosi 3 tyś.
W sierpniu 2013 r. kurs 1 mln kosztował 2000 zł lub w ratach 3 x 700 zł i z tego co czytam ten wątek, to nic się w nim nie zmieniło przez te niecałe 4 lata.

Czy Jacek daję radę tylko z tego wyżyć?
Kurs organizuje 2x w roku. Licząc że trwa to już 4 lata, to odbyło się ok. 8 edycji. Niech na każdą z nich zapiszę się 100 osób (choć myślę, że tych osób było dużo więcej - 50.000 subskrybentów kanału sukces.pl na youtube, ponad 40 tys. na liście mailingowej Oświeconego Kochanka).
8 edycji x 100 osób x 2000 zł (nie wiem od kiedy zaczął kosztować 3000 zł) = 1,600,000 zł... I to są bardzo zaniżone obliczenia.

Do tego trzeba doliczyć wszystkie e-booki i nagrania z Oświeconego Kochanka których jest całkiem sporo i nie wszystkie są takie tanie np. Masaż Tantryczny na DVD 457zł. Robił też (chyba z Adeptem?) kurs Rusz Dupę - 499zł.. Niech te produkty w ciągu roku kupi 100 osób, też uzbiera się niezła sumka, za którą można przeżyć.

Domyślam się również że jego majątek w dużej mierzę na początku powiększał się dzięki szkoleniom z uwodzenia. I to nie takich grupowych, tylko właśnie tych indywidualnych, skierowanych na klientów VIP, którzy byli (lub jeszcze są) skłonni zapłacić wielkie pieniądze, byle tylko mięć wokół siebie piękne kobiety.

Odbiegając od kwestii jakości jego produktów, to trzeba przyznać, że jest bardzo dobrym sprzedawcą. Kiedyś na jakieś konferencji o zarabianiu mówił, że stworzenie listy mailingowej i umiejętność zatrzymania klienta po pierwszym zakupie jest najważniejsza. Tzn, że trzeba posiadać produkty dzięki którym jeden klient kupi od nas więcej niż jeden produkt.
I to mu się udało przy Oświeconym Kochanku - klient kupuję kurs Kontrola Wytrysku, po czasie kupuje Masaż Tantryczny, jeszcze później Album Pozycje Seksualne i jeszcze później inne "małe" e-booki za "koszt jednej kawy na rynku".

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

klasyfikowanie biznesu na 'poważny' i 'niepoważny' na podstawie widoku tzw. siedziby na Google Street View czy też branży w której działa jest żenujące- a wiele wpisów w tym wątku było utrzymane w tym tonie.
ale po wyglądzie strony internetowej firmy chyba można co? sprawdź jak wygląda pięknie firma promnet

Może mi ktoś jeszcze powiedzieć dlaczego Jacek wielki ekspert od reklamy tak żałośnie wypromował swój album, że ludzie mieli beke z niego na lubimyczytac?
Czy Jacek daję radę tylko z tego wyżyć?
Kurs organizuje 2x w roku.
w 2016 zrobił 4 edycje

A no proszę teraz się można dowiedzieć, że kurs kiedyś kosztował 2k a Jacek mówił, że 8 ...Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości, czy to jest ściema czy nie jest? Powiedzcie mi czy człowiek, który zarabia 7 cyfrowe kwoty robił by takie rzeczy? Robienie jakichś durnych konferencji i okłamywanie ludzi, że kurs kiedyś 8k kosztował, żałosna promocja albumu na lubimyczytać.. i tak mógłbym wypisywać bardzo dużo . Serio takimi rzeczami się zajmuje ktoś kto ma 7 cyfrowe kwoty miesięcznie?



Odnośnie tego kursu to już serio za dużo osób napisało brutalną prawdę, żebym teraz uwierzyć miał, że ktoś nagle zarabia na tym ogromne pieniądze.
Cały czas czekam aż ktoś pokaże portale/serwisy tego wspaniałego biznesmena dla którego tworzenie kursów to nie główny zarobek.
Najważniejsze jest to, że po wpisaniu "jacek wiśniowski" w google ten wątek jest pierwszy. Tutaj jest niezła jego biografia

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ltk »

T-REX pisze:Mnie się wydaje, że przebicie na chińszczyźnie jest dalej bardzo duże, tyle że czeka się około miesiąca, i zamawia się towar na całe kontenery. Dlatego niekoniecznie musi być to ściema, choć faktycznie opis dotyczy jakby dwóch oddzielnych rodzajów działalności. Dość enigmatycznie to opisane. Natomiast IMO chodzi o samą metodę - kiedyś znalazłem link do ciekawego systemu inwestycyjnego, wykorzystujący dźwignię kredytową - chodziło o inwestowanie w nieruchomości i wynajem. Zainteresowałem się tym, okazało się, że to bardziej łowienie okazji i generalnie mnóstwo lokali (od garaży po mieszkania) w potencjalnie ciekawej okolicy nie wyrobi cenowo ze zwrotem kosztów ( chciałem zacząć od paru garaży). W każdym razie to był ciekawy dla mnie pomysł, zmieniający moje podejście do kredytowania inwestycji - niestety, pozostał ciekawostką. Tyle, że był darmowy.
Chińszczyzną można handlować bez zamawiania kontenerów, są całkiem dobre promocję przy większych ilościach, chwila rozmowy z chińskim sprzedawcą i dostosujesz zamówienie specjalnie pod Ciebie, wysyłka darmowa pocztą polską, koszt zestawu garaży "blaszaków" w odpowiednim miejscu to całkiem niewielki koszt, do tego forex i można motywować się do wstawania wcześnie rano co jest najtrudniejsze...
Były to darmowe sposoby zarabiania, za które nie musisz płacić, są skuteczne sprawdzone prze zemnie, ale nie dadzą milionów.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

dziabuch pisze:
YAPA pisze:
Jeżeli ktoś wyniósł jakąś wartościową lekcję z kursu, proszę pisać.
.
Czyżbyś zmienił zdanie?
Oczywiście że zmieniłem zdanie.
Zauważ że zdanie, które zacytowałeś napisałem kiedy o Jacku i jego "biznesach" nie można było znaleźć ani słowa w internecie. Jeżeli czytałeś tutejszy wątek ze zrozumieniem, zauważyłeś pewnie czym to było spowodowane...

Na chwilę obecną wiem o Jacku więcej niż chciałem wiedzieć i nie zamierzam korzystać z jego rad ani słuchać jego suchych opowiastek na YouTube.

Za stary jestem na takie bajki.

ODPOWIEDZ