Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
drynd
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2014, 20:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: drynd »

gotowacumiesz pisze::569: Ja lubie oglądać Jacka filmy. Pomagaja mi bardzo. Liczę na spotkanie z nim. Jeżeli wam nie pomógł może coś źle robiliście w tym kursie? Może za małe zaangażowanie? Rozmawiałem z ludzmi którzy już na tym zarabiają a po za tym mega się rozwijają. Poznałem ich osobiście. Pozdrawiam.

Za kazdym razem jak widze 'moze cos zle zrobiliscie' 'moze nie idziecie za poradami jacka' to mysle ile kont już tutaj zrobił żeby coś takiego napisać.
Marketing szemr.. przepraszam szeptany

mpse
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2017, 07:19

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mpse »

Kupiłem kurs 1mln, po kilku 'lekcjach' ogromny zawód, ciężko zarobione 3000zł popłynęło, jakość kursu mizerna.
Zacząłem szukać opinii (może ja coś nie teges ?), tak trafiłem tutaj, stąd mój post.

Czuję się nieco oszukany, chociaż to złe określenie, bo sam świadomie kupiłem i zapłaciłem. Żałuję że nie skorzystałem z możliwości rezygnacji (jest na to miesiąc). W trakcie pierwszych czterech 'lekcji' (po których można zrezygnować), p. JW mówi że to na razie rozgrzewka itp. później kurs będzie bardziej zaawansowany itp. itd.

Kanał sukces.pl oglądam lubię i szanuję, sporo fajnych rzeczy można się dowiedzieć, motywuje,
Nie widzę nic złego w promowaniu swoich produktów (np. kursu 1mln).
Tłumaczę sobie, że przez mój zakup, filmików będzie więcej ... cóż boli 3000 zł ...

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

mpse....
rada za darmo...
Im szybciej zapomnisz o stracie tym lepiej dla ciebie -- było-minęło. Rozpamietywanie straty blokuje myślenie i poprawną ocenę rzeczywistości. Nauka pobrana z całej tej historii jednank niech zostanie ... drogo kupione doświadczenie własne powinno zdyskontować się w przyszłości. Żaden kurs nie zrobi niczego za ciebie ani niczego nie rozwiąże za ciebie ... to pewne .. a cała wiedza dostęna jest za darmo ... tylko wymaga twojej krwi, trudu potu i łez (blood toil sweat and tears .. W. Churchill)
Powodzenia

OszczedzamInwestuje
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2017, 08:36

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: OszczedzamInwestuje »

Cześć! Dziękuję za miłe słowa od niektórych osób odnośnie bloga www.oszczedzaminwestuje.pl. Blog znów działa, a padł podczas migracji hostingu, która miała finalnie miejsce, gdy byłem już w Iranie i nic nie mogłem zrobić. Przez cenzurę Internetu tam miałem problem by cokolwiek na to poradzić + miałem na miejscu tylko smartfona. Mój błąd - myślałem, że migracja zakończy się przed wyjazdem, ale dałem plamę.

Odnośnie wpisu Jacka: jak zauważyliście usunąłem go po interwencji samego zainteresowanego. Powiem wprost - nie znam prawa w tym zakresie, nie wiem czy rzeczywiście nie naruszam jego dóbr osobistych i nie chce sobie robić problemów. Gratuluję administracji forum Forex, że potrafiła rzeczowo odnieść się do zarzutów i usunąć te fragmenty/posty, które faktycznie naruszeniem prawa mogły być. Osobiście nie posiadam wiedzy, gdzie ja przekraczam granicę, a gdzie nie, więc przychyliłem się do prośby Jacka.

drynd
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2014, 20:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: drynd »

Pytanie czy była to prośba czy groźba - jak w przypadku forum :D

mpse troche wypowiedź nie jest spójna i przypomina znów jakieś załagodzenie sytuacji JW, która jest dość mizerna (znów nowe konta ktoś tworzy ?:P)


mpse
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2017, 07:19

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mpse »

nowy filmik - zapowiedź kolejnej konferencji o pieniądzach
https://youtu.be/_lwVaSobseg?t=454

domyślam się że to promocja kursu 1mln ;)

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

mpse pisze:nowy filmik - zapowiedź kolejnej konferencji o pieniądzach
https://youtu.be/_lwVaSobseg?t=454

domyślam się że to promocja kursu 1mln ;)
To będzie nie tyle promocja co kolejna nagonka na kurs 1 mln.
Teraz pewnie ten cały jego kurs będzie miał inną nazwę bo na temat kursu 1 mln za dużo informacji można znaleźć w sieci.
Obejrzałem z wielkim trudem ten jego filmik o zarobieniu miliona który zapodałeś i stwierdziłem po raz kolejny że facet bredzi jak nawiedzony. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują te jego banały.
Końcówka nagrania to już klasyczna zagrywka pana Wiśniowskiego. - (będę kasował komentarze, które mi nie odpowiadają i nie będę tolerował buractwa).
Buractwo to Jacku sam prezentujesz manipulowaniem komentarzami, marnej jakości kursami i zastraszaniem wszystkich, którzy piszą PRAWDĘ na Twój temat.
Zachowujesz się jakbyś był pępkiem świata i traktujesz ludzi jak debili.
Opinie są różne i każdy ma prawo do własnej. Jaki z ciebie autorytet, skoro nie potrafisz przyjąć na klatę odmiennej opinii na twój temat?
Weź się człowieku ogarnij z tymi sądami i zachwycaniem nad sobą jaki to ty doskonały we wszystkim jesteś.
Wiem że czytasz to forum ale nawet odwagi nie masz żeby tu odpisać cokolwiek tylko bredzisz na YouTube o jakichś milionach i podniecasz się pozytywnymi komentarzami, które są pisane jedynie po to żebyś przewiózł kogoś fajną bryką z wypożyczalni. żal mi takich ludzi jak ty.

(nie przez przypadek piszę "ty" z małej litery).

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

@mix
Jeden z lepszych postów w temacie

drynd
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2014, 20:51

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: drynd »

noo, popieram, niektore posty powinny byc podpiete :D
A poza tym nie po to zmienil nazwe kursu, bo jak sie wpisze w google 'jacek wisniowski' to pozycja pierwsza to ten wątek, więc zmiana nazwy w zasadzie nic nie da.
Z tego co dedukuje kilka kont śmierdzi marketingiem i łągodzeniem sytuacji, jw na 100 procent ma tu konto i bacznie wątek obserwuje ale co z tego jak nie wspomni o sytuacji i nie przyzna sie do błędu...

ODPOWIEDZ