Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
kaxdor
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kaxdor »

PaTientmind12 chętnie się z tobą spotkam. Chciałbym z kimś to obgadać w realu kto jest do niego neutralnie nastawiony. Także jestem z okolic Kielc więc nie ma to dla mnie problemu podjechać i porozmawiać o cały kursie i nie tylko jeśli byś chciał. Podaj swój email lub nr. telefonu, a skontaktuje się z tobą.

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

PaTientmind12 zakupiłeś jego kurs i jesteś zadowolony? A mógłbyś powiedzieć coś więcej co robisz, że innym nie wychodzi.
Tak czy siak uważał bym na te wszystkie wypowiedzi.
Dlaczego? Mam się bać? Nikt tutaj nie krytykuje bez powodu. To są tylko opinie.
Może jestem naiwny, ale zmienił on mój sposób myślenia i postrzegania świata.
To prawda on na kanale sukces.pl mówi bardzo przydatne rzeczy i coś tam nawet zastosowałem.

-- Dodano: 31 gru 2016, 20:56 --

https://www.youtube.com/watch?v=EUTmYCnqSAc Kolejny filmik i znowu mnóstwo pozytywnych komentarzy, poczytajcie!

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

Oczywiście że na YouTube są same pozytywne rzeczy, inaczej nikt by się nie zapisał na kurs.
Mnie tylko dziwi to, że ludzie są aż tak leniwi że zamiast przeczytać osobiście jakąś książkę, słuchają co tydzień streszczenia, które Jacek im zaprezentuje a z drugiej strony czują się na tyle zmotywowani do działania, że widzą już zarobione miliony. Nie czarujmy się. Jeżeli ktoś nie ma nawet motywacji do przeczytania książki, nigdy nie będzie miał motywacji do rzeczy większych. To nie zadziała.
Kolega który założył ten wątek wygląda mi na przestraszonego. Spokojnie, Jacek Cię nie zbije, możesz napisać prawdę ile dzięki "kursowi" tego "wodolejcy" Jacka Wiśniowskiego zarobiłeś? (lub straciłeś).

PaTientmind12
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2015, 13:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: PaTientmind12 »

Miałem odpisać coś konkretnego, napisałem nawet długiego posta, ale go skasowałem.

Tak czy siak jak ktoś kupi kurs to może mieć pretensje tylko do samego siebie, bo to ile z niego wyniesie zależy tylko i wyłącznie od niego. Każdy sam jest odpowiedzialny za swoje życie. Ja bym zapłacił taką cenę za pierwsze 4 odcinki. Bo w tym już jest potencjał taki, że możesz być panem własnego losu, tylko potrzeba czasu i ciężkiej pracy.

Dobrze by było przenieść dyskusje na jakąś grupe fb czy skype. Był by lepszy kontakt.

nouser
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2017, 23:11

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: nouser »

Witam,

Dobrze, że w końcu pojawiło się coś konkretnego na temat tego Pana i jego działalności.
Osobiście zgadzam się z negatywnymi opiniami jakie tu się pojawiły - nic dodać, nic ująć.
Mnie chyba najbardziej zirytował kiedy mówił na jednej z konferencji, że nie sprzedaje tego, żeby zarobić, bo dla niego to nie są żadne pieniądze, a jaka jest prawda to można sobie wywnioskować z opinii, które tutaj padły. Usuwanie konstruktywnych i krytycznych komentarzy na YT - żenada.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

PaTientmind12 - Nie wiem czy Jacek Ci płaci za pisanie na tym forum, czy Ty jesteś Jackiem ale zapewniam Cię że to co jest na pierwszych pięciu "lekcjach" przeciętny internauta robi od kilku lub kilkunastu lat i to bez żadnego szkolenia. To są absolutne banały. Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby takich rzeczy szukać na darmowych forach a co dopiero płacić za to 3000 zł...

nouser - Jakie są fakty, każdy trzeźwo myślący człowiek widzi. O tym zrobionym (dla siebie) geniuszu gada gdzie się da ale sprzedawać go nie musi bo ma kasy jak lodu :). Teraz rozpoczął się nowy rok więc pewnie jego firma Promnet rusza z produkcją kalendarzy. Można domniemywać że będą z nowymi pozycjami seksualnymi bo przecież Mistrz Jacek zna się na tego typu rzeczach jak mało kto...

robert3

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: robert3 »

Zarejestrowałem się, by też wyrazić swoją opinię o kursie 1 mln Jacka. Kurs przerobiłem w całości, kupiłem go jakoś w kwietniu 2016 roku. Jeszcze co do Jacka, bo przeczytałem cały ten wątek i nieźle po nim jeździcie i tego czym się zajmował w przeszłości tj. tantra, kursy o uwodzeniu i atrakcyjności, ale to jego sprawa, każdy ma w końcu jakieś hobby. Jeden łowi ryby, drugi uczy podrywać. Zupełnie mnie to nie interesuje co tam kiedyś robił.

Co do kursu 1 mln.

Idea jest taka, by napisać swojego ebooka, na 70 + stron a4. Ebook to ma być pierwszy infoprodukt, który musimy zrobić, potem do tego mamy dorobić 30 dniowe kursy online, reklamować się gdzie się da, pchać do telewizji np., a naszym finalnym produktem powinno być szkolenie na żywo, bo jak Pan Jacek mówi z tego jest największy hajs. Wszystko OK, mamy zrobić własną stronę www, założyć kanał na youtube, pisać bloga pozyskując w ten sposób ruch na stronę sprzedażową czy squeeze page, zbierać maile od ludzi, a wszystko zautomatyzować freebotem/ implebotem. Jest tam też kilka początkowych lekcji o allegro, aliexpress, ebayu ale import czegokolwiek był opłacalny w 2012 roku kiedy dolar był po 2,80 zł, teraz już niestety nie jest tak prosto (wiem, bo sam działałem w tym biznesie), więc ten temat mnie nie interesował, wziąłem się za pisanie ebooka.

Może w punktach kilka faktów.

1. Jacek na nagraniach o pieniądzach mówił, że kiedyś kurs kosztował 8 tys zł - fałsz, nigdy tyle nie kosztował. Można dostrzec wiele technik nlp, sprzedaży kiedy robi konferencje live, ale to jedno kłamstwo mnie podirytowało i było zupełnie niepotrzebne skoro to nie prawda.

2. Są tam 24 lekcje, tematy ktoś wcześniej wypisał + 5 nagrań z wcześniejszych edycji tj z końca 2013 roku kiedy były na żywo. Jak ktoś powiedział, bez szału kurs. Wg mnie jest wart 200 zł, (dwieście), nie 3000 zł. Choć ja się złożyłem z kilkoma znajomymi na ten kurs, więc nie czuję się aż tak źle.

3. Po wpisaniu w google i przeczytaniu kilku pierwszych darmowych artykułów otrzymamy podobną wiedzę, na kursie niestety nie było nic konkretnego. Jedynie czego nie wiedziałem to reklama facebookowa typu FastTony.es albo inne programy typu catvertiser, ale jakbym wpisał w googlu to bym to znalazł bez problemu.

4. Założyłem oddzielny zeszyt i sumiennie cały czas pracowałem. Ebooka napisałem na 70+ stron a4. Rzetelnie, wg. Jacka powinienem go napisać w 7 dni (co tydzień do perpetum mobile powinienem tworzyć nowy infoprodukt wg niego, ale to nie takie proste dla osoby, która pierwszy raz w życiu pisze książkę). Mi napisanie ebooka zajęło równo 50 dni (po kilka godzin dziennie pisałem aż).

5. Wg Jacka do podpięcia strony www powinienem znaleźć kumpla albo jakiegoś tam informatyka, który "powinien to zrobić za cenę pizzy". No cóż, nie znalazłem niestety osoby, która by to zrobiła nawet za 300 zł, za stworzenie strony www, napisanie skryptu i podpięcie tego wszystkiego zapłaciłem 600 zł. (teksty strony sprzedażowej sam zrobiłem co by było jasne).


Z grubsza to tyle, koszt kursu nie zwrócił się, pierwszy milion to może zarobię, ale nie za 2-3 lata z tego typu działalności tylko za 20-30 lat. Nie jestem jakimś leniem, bardzo ciężko pracowałem i sumiennie przerobiłem cały kurs ale to niestety nie wygląda tak kolorowo jak opisuje twórca kursu :)

Na plus motywacja jaką daje Jacek, umie zmotywować. Jestem z siebie dumny i mam niejako szacunek znajomych, że napisałem książkę, ale niestety finansowo to nie wygląda dobrze.

Co mnie razi, że jak poprzednicy mówili. Jacek baaaardzo odcina się od trenerów, kołczy motywacyjnych. Mówi, że jest praktykiem, nie teoretykiem, a prawda jest taka, że robi to samo co Grzesiak, Kołcz Majk i inni. Sam twierdzi, że największy hajs jest ze szkoleń.

Kurs 1 mln zawiódł mnie, dałbym za niego 200 zł, a nie 3 tys.

PaTientmind12
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2015, 13:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: PaTientmind12 »

Przekonaliście mnie, nie będę tutaj zaglądał i czytał tego wszystkiego, bo odechciewa się cokolwiek robić. Nic tylko kłaść się i umierać, bo po co się starać.
Yapa
Nie jestem jackiem i tak na pewno nie wyglądam. Co do tego, że wszyscy to robią to też nie prawda, bo jak w biurze rachunkowym (miasto 50k mieszkańców) powiedziałem tylko o import0waniu to facet który od 30 lat prowadzi biuro powiedział, że przez 30 lat tylko jedna osoba tym się u niego zajmowała, więc myślę, że jednak nie wszyscy się tym zajmują.
Tak czy owak, nie będę się udzielał i marudził. Przez 2-3 lata będę robił to co w kursie i po tym czasie zrobię tutaj wpis, czy coś z tego jest czy nie.

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

PaTientmind12 ale nie zniechęcaj się. Zarabiać się da! Ale temat jest o kursie. Warto się starać ale nie warto płacić mu za kurs. Kurs został opisany już we wcześniejszych postach i nie są one pozytywne ale to nie znaczy, że nie da się zarobić na tym co on mówi.

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

61 odpowiedzi i prawie 6k wyświetleń tematu, gdzie temat z 145 wpisami Grupa Trading Jam ma niewiele więcej.

Szkoda trochę bo byłem przekonany jak zapewne inni, że kanał Jacka to w końcu będzie kanał kogoś poważnego i konkretnego, żadnego modnego "kołcza" który naczytał się książek od rozwoju osobistego, jednak ten temat wylał na mnie kubeł zimnej wody, wręcz lodowatej.

W tym momencie większość filmików straciła dla mnie już swoją wartość jaką miała wcześniej. Choć przekaz jest motywujący, daje kopa do działania i myślenia to już bez tego blasku jaki był wcześniej.

Okazało się, że Pan który nie jest kołczem jak o sobie sam mówił, to sam prowadzi szkolenia i sprzedaje swoje produkty.
Okazało się, że Pan który jest krezusem jak o sobie sam mówił, tak naprawdę nie ma przedstawianego bogactwa.
Okazało się, że Pan który ma wielki firmy, to w rzeczywistości jego firmy to sprzedaż kalendarzy, ulotek, nieudolnie sprzedawanie 2 książek na Allegro, szkoleń, "geniuszy".
Okazało się, że jego kurs "1 milion", to wielka improwizacja, wielka lipa, lanie banałów, które bez problemów każdy może znaleźć w necie, rzucanie ogólnikami.
Okazało się, że kanał sukces, to 10 minutowe streszczenie książek motywacyjnych czy biografii w różnych częściach świata.

Trzeba przyznać, że facet ma łeb i pomysł na siebie, fajnie mówi, tylko rzeczywistość jednak okazała się brutalna i już nie jest tak słodko, jak to wygląda u niego w komentarzach. Fajnie poczytać było "realne" opinie, a nie lukrowane słodzenie.

ODPOWIEDZ